Üsküp Uçak Bileti 1 March - 31 March

Üsküp Film Festivali

Dünyanın dört bir yanından en başarılı filmlerin Makedonya’daki adresi Üsküp Film Festivali olacak.

Şirinler’in köyünü kıskandıracak tatlılıkta bir ülke olan Makedonya’nın başkenti Üsküp’e gidilir de kültür sanat etkinliğine katılmadan dönülür mü? Hiç düşünmenize bile gerek yok, biz hemen söyleyelim; dönülmez! Balkanlar’da düzenlenen en önemli festivallerden biri olan Üsküp Film Festivali bu yıl on dokuzuncu kez bütün sinema aşıklarına kapılarını açıyor. Dünyaca tanınan ünlü yönetmenlerin filmlerinin galaları mı dersiniz, bağımsız filmlere özel gösterimler mi dersiniz, animasyon ya da belgesel türlerinin en güzel örneklerimi dersiniz hepsi Üsküp Film Festivali’nde tek çatı altında toplanmış durumda. Almanya’dan Fransa’ya, Amerika’dan İsrail’e birçok ülkeden en özel yapımların gösterildiği festivalde her yıl altmışı aşkın film gösteriliyor. Venedik, Cannes, Berlin gibi büyük film festivallerinde gösterilen bazı filmleri de izleme imkanı bulabileceğiniz Üsküp Film Festivali, kesinlikle kaçırılmaması gereken bir etkinlik.
Her yıl heyecanla beklenen Üsküp Film Festivali hakkında detaylı bilgi, festivalin resmi sitesi www.skopjefilmfestival.com.mk’de.

×
Check in online and avoid the airport queues
Fill in the details below to check-in online
Online check-in availabilities of airports
ONLINE CHECK-IN
Check in online and avoid the airport queues
Fill in the details below to check-in online
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Select a city or airport

Hello,

An error has occurred. Please try again or click the link below to search flights

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

What is PNR number?

What is PNR number?

PNR is a code abbreviation for the Passenger Name Record. More is known as the reservation number. It is given to you if you have booked or purchased a ticket through the Internet. It consists of letters and number. In short, it is easiest to access your flight information.

PNR Number will be sent to your e-mail address when you purchase a ticket.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Reminder:

For a better Flypgs.com experience, please update your browser