tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Aile ile Seyahat

Aile ile Seyahat

Aile ile Seyahat

Aileyle seyahat etmek demek, her zamankinden daha organize bir hazırlık yapmak demektir. Özellikle de ailenizin “kendisi küçük, kapladığı alan büyük” sevimli üyesi ya da üyeleri size eşlik edecekse, hazırlıklı olmanız gereken durumlar için bir liste yapmak, sizin için en iyisi olacaktır. Böylece tatilinizin ilk dakikadan itibaren konforlu ve kontrollü geçmesini sağlayabilirsiniz.  Pegasus’un renkli dünyasında, çocuklarınızla birlikte yapacağınız seyahatlerde hayatınızı kolaylaştıracak bazı ayrıcalıklar mevcut. Bu ayrıcalıklardan faydalanmak, size uçak biletinin yanı sıra huzurlu bir seyahatin de biletini vermiş olacak.

Daha Fazla Bagaj Hakkı

En sevdiği oyuncağı, onsuz uyuyamadığı yastığı, deniz yatağı, çiçekli hasır şapkası derken çocuklarınızın sizden daha fazla eşyayla seyahate çıktığı, kabul etmeniz gereken bir gerçek. Bu gibi durumlarda ihtiyacınız olan şey, ekstra bagaj hakkı tanıyan bir akıllı paket seçimi yapmak. Avantaj Paketlerde 20 kg, Comfort Flex Paketlerde ise yurt içi 15 kg, yurt dışı 20 kg hakkını online olarak flypgs.com üzerinden satın almak, havaalanında yaşayacağınız bagaj aşımı sürprizinin önüne geçecektir.

Koltuk Seçimi

Seyahat heyecanı, çocukların normalden çok daha fazla hareketli olmalarına sebep olur. Defalarca tuvalete gitmek isteyebilir ya da cam kenarında oturup dışarıyı izlemek için ısrar edebilirler. Sürekli hareket halinde olmaları ön koltukta oturan diğer yolcuları da rahatsız edebilir. Bu gibi durumlara karşı hazırlıklı olmak için koltuk seçiminizi, uçak biletinizi aldıktan hemen sonra online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ön sıralardan cam kenarı seçimi yapabilir ya da Comfort Flex Paket’in bir avantajı olan koltuk aralığı geniş sıradan seçiminden faydalanabilirsiniz.

Yeme-İçme Servisi

Çocuklarla yapacağınız seyahatte seçeceğiniz akıllı paketin yemek servisini de içeriyor olması çok önemli. Uçuşunuzun uzun ya da kısa olması fark etmez. Yolculuğunuz süresince çocuğunuz mutlaka atıştırmak ya da bir şeyler içmek isteyecektir. Sandviç ikramı olan Avantaj Paket yolculuk sırasında rahat etmenizi sağlayacaktır.

 

Çocuklarla Seyahat Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Özellikle uzun süreli uçuşlarda kendisine ait bir sırt çantasına kitaplarını, boyama kalemlerini, boyama kitabını ya da defterini almasını sağlayın. Böylece sıkıldığı zaman kendini oyalayabilir.
 • Çocuklarla hareket etmek her zaman daha zordur. Hiçbir aksaklık yaşamamak için en az 2,5 saat öncesinden havaalanında olmaya çalışın.
 • Güvenlik kontrolünden geçerken olabildiğince hızlı hareket edebilmek adına hem sizin hem de çocuğunuzun üzerinde herhangi bir takı ya da aksesuar olmamasına dikkat edin.
 • Sıvı mama, şurup, süt ya da uçuş esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz diğer tüm sıvılar için sıvı kısıtlaması düzenlenmesini detaylı olarak inceleyin. 
Yukarı Yukarı