İş Seyahati

Yurt içinde veya yurt dışında, geniş uçuş ağımız ve en yoğun anlarınızda gerçekleştirdiğiniz son dakika uçuşlarınızda bile, alışkanlıklarınıza göre şekillendirebileceğiniz ek hizmetlerimizle tüm konforlu iş seyahatlerinizde Pegasus olarak yanınızdayız.

Planlı ya da plansız fark etmez; yapacağınız iş seyahatleriniz için ihtiyacınız olan uçak bileti, otel rezervasyonu ve araç kiralama hizmetini dakikalar içinde yalnızca tek bir adresten gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşunuzu daha konforlu bir hale getirmek ve değişiklik/iptal haklarını elinde tutarak tüm risklere karşı hazırlıklı olmak için size sunduğumuz akıllı uçuş paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

İş seyahatlerinizde akıllı paket avantajlarından yararlanın!

İş seyahatlerinizde yapacağınız akıllı paket seçimlerinde, seçtiğiniz pakete göre; sizi fazla bagajınız için ekstra ücret ödemekten kurtaracak, konforlu bir seyahat için aralığı geniş koltuk tercihi yapma imkanı tanıyacak, sandviç ya da sıcak yemek servisi ile seyahat keyfinizi ikiye katlayacak ya da son dakika sürprizlerine karşı ücretsiz iptal ve değişiklik hakkı verecek ek hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Tüm işlemler tek adreste!

Uçak biletinizi size en uygun paket seçeneği ile satın aldıktan sonra flypgs.com üzerinden otel rezervasyonunuzu ve araç kiralama hizmetinizi de online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Binlerce oda seçeneği ve 1500’ü aşkın tedarikçiden temin edilen kiralık araçlar ile iş seyahatlerinizde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek bir adresten gerçekleştirmenin konforunu yaşayabilirsiniz.

Kurumsal anlaşmalarımızdan faydalanmak için satis@flypgs.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

İş seyahatlerinizde akıllı paket avantajlarından yararlanın!

Seçtiğiniz pakete göre; sizi fazla bagajınız için ekstra ücret ödemekten kurtaracak, konforlu bir seyahat için aralığı geniş koltuk tercihi yapma imkanı tanıyacak, sandviç ya da sıcak yemek servisi ile seyahat keyfinizi ikiye katlayacak ya da son dakika sürprizlerine karşı ücretsiz iptal ve değişiklik hakkı verecek ek hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

×
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.