SAYFA BAŞINA DÖN

İş Seyahati

Yurt içinde veya yurt dışında, geniş uçuş ağımız ve en yoğun anlarınızda gerçekleştirdiğiniz son dakika uçuşlarınızda bile, alışkanlıklarınıza göre şekillendirebileceğiniz ek hizmetlerimizle tüm konforlu iş seyahatlerinizde Pegasus olarak yanınızdayız.

Planlı ya da plansız fark etmez; yapacağınız iş seyahatleriniz için ihtiyacınız olan uçak bileti, otel rezervasyonu ve araç kiralama hizmetini dakikalar içinde yalnızca tek bir adresten gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşunuzu daha konforlu bir hale getirmek ve değişiklik/iptal haklarını elinde tutarak tüm risklere karşı hazırlıklı olmak için size sunduğumuz akıllı uçuş paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

İş seyahatlerinizde akıllı paket avantajlarından yararlanın!

İş seyahatlerinizde yapacağınız akıllı paket seçimlerinde, seçtiğiniz pakete göre; sizi fazla bagajınız için ekstra ücret ödemekten kurtaracak, konforlu bir seyahat için aralığı geniş koltuk tercihi yapma imkanı tanıyacak, sandviç ya da sıcak yemek servisi ile seyahat keyfinizi ikiye katlayacak ya da son dakika sürprizlerine karşı ücretsiz iptal ve değişiklik hakkı verecek ek hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Tüm işlemler tek adreste!

Uçak biletinizi size en uygun paket seçeneği ile satın aldıktan sonra flypgs.com üzerinden otel rezervasyonunuzu ve araç kiralama hizmetinizi de online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Binlerce oda seçeneği ve 1500’ü aşkın tedarikçiden temin edilen kiralık araçlar ile iş seyahatlerinizde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek bir adresten gerçekleştirmenin konforunu yaşayabilirsiniz.

İş seyahatlerinizde akıllı paket avantajlarından yararlanın!

Seçtiğiniz pakete göre; sizi fazla bagajınız için ekstra ücret ödemekten kurtaracak, konforlu bir seyahat için aralığı geniş koltuk tercihi yapma imkanı tanıyacak, sandviç ya da sıcak yemek servisi ile seyahat keyfinizi ikiye katlayacak ya da son dakika sürprizlerine karşı ücretsiz iptal ve değişiklik hakkı verecek ek hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.