Bilet Fiyatı Onu İlk Gördüğün Gibi Kalsın Diye: Fiyat Sabitleme

Gideceğin tarihe net olarak karar veremediysen ya da şu an için bilet satın alman mümkün değilse, 7 TRY’den başlayan seçeneklerle uygun olduğunu düşündüğün fiyatı sabitleyip rezervasyonunu yaparsın, daha sonra sabitlediğin fiyat ile satın alma işlemini tamamlar, uçuş keyfini en ekonomik yoldan yaşarsın.

Şöyle Anlatalım

Seyahat etmek istediğin rotaya giden uygun bir uçak bileti buldun ama önce en kısa zamanda arkadaşlarını seninle gelmeleri için ikna etmen gerek ya da tam bilet alacağın zaman kredi kartında limit olamadığını fark ettin. Bu yüzden uçak biletini satın alamıyorsun. Ya daha sonra fiyat yükselirse?

Bu fiyatları gördükten sonra yükselen fiyattan bilet satın almak çok acı öyle değil mi?

Değil!

7 TRY başlayan fiyatlarla, anında fiyat sabitleyebilirsin. Belirlediğin güne kadar, rezervasyon yaptığın fiyat senin için değişmiyor. Böylece ucuz uçak bileti için yaptığın rezervasyonu fiyat değişimi olmadan satın alabiliyorsun.

Peki Fiyat Sabitlemeyi Nasıl ve Ne Kadara Alırsın?

Web sitemiz, acentelerimiz ve çağrı merkezimiz üzerinden rezervasyon sırasında fiyat sabitleme hizmetini 7 TRY’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsin.

Fiyat Sabitleme Hakkında Bilmen Gerekenler Var

·         Fiyat sabitleme süresi, çağrı merkezi üzerinden fiyat sabitleme bedeli ödenerek, 1 kereye mahsus olmak üzere uzatılabilir. 

·         Fiyat sabitleme PNR içerisindeki kişi sayısına göre ücretlendirilir, ücretleri iade edilmez.

·         Dış hat bilet fiyatlaması EUR ya da USD cinsinden yapılmaktadır. Fiyat sabitleme işleminde, sistemdeki kur cinsi üzerinden sabitleme yapıldığından, kurda oluşacak değişiklikler bilet fiyatına yansır.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.