Bilet Fiyatı Onu İlk Gördüğün Gibi Kalsın Diye: Fiyat Sabitleme

Gideceğin tarihe net olarak karar veremediysen ya da şu an için bilet satın alman mümkün değilse, 7 TRY’den başlayan seçeneklerle uygun olduğunu düşündüğün fiyatı sabitleyip rezervasyonunu yaparsın, daha sonra sabitlediğin fiyat ile satın alma işlemini tamamlar, uçuş keyfini en ekonomik yoldan yaşarsın.

Şöyle Anlatalım

Seyahat etmek istediğin rotaya giden uygun bir uçak bileti buldun ama önce en kısa zamanda arkadaşlarını seninle gelmeleri için ikna etmen gerek ya da tam bilet alacağın zaman kredi kartında limit olamadığını fark ettin. Bu yüzden uçak biletini satın alamıyorsun. Ya daha sonra fiyat yükselirse?

Bu fiyatları gördükten sonra yükselen fiyattan bilet satın almak çok acı öyle değil mi?

Değil!

7 TRY başlayan fiyatlarla, anında fiyat sabitleyebilirsin. Belirlediğin güne kadar, rezervasyon yaptığın fiyat senin için asla değişmiyor. Böylece ucuz uçak bileti için yaptığın rezervasyonu hiç bir fiyat değişimi olmadan satın alabiliyorsun.

Peki Fiyat Sabitlemeyi Nasıl ve Ne Kadara Alırsın?

Web sitemiz, acentelerimiz ve çağrı merkezimiz üzerinden rezervasyon sırasında fiyat sabitleme hizmetini 7 TRY’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsin.

Fiyat Sabitleme Hakkında Bilmen Gerekenler Var

· Fiyat sabitleme süresi, çağrı merkezi üzerinden fiyat sabitleme bedeli ödenerek, 1 kereye mahsus olmak üzere uzatılabilir. 

· Fiyat sabitleme PNR içerisindeki kişi sayısına göre ücretlendirilir, ücretleri iade edilmez.

· Dış hat bilet fiyatlaması EUR ya da USD cinsinden yapılmaktadır. Fiyat sabitleme işleminde, sistemdeki kur cinsi üzerinden sabitleme yapıldığından, kurda oluşacak değişiklikler bilet fiyatına yansır.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.