tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Genç BolBollular 1 TL + Vergiler ile Seyahat Ediyor!

Genç BolBollular 1 TL + Vergiler ile Seyahat Ediyor!

 

Kampanya Teklifi: Pegasus Genç BolBollular, 15 Ocak 2024 – 15 Mart 2024 tarihleri arasında yapacakları, kampanyanın geçerli olduğu yurt içi ve yurt dışı direkt uçuşlarda ayrılan toplam 10.000 koltukta 1 TL + Vergiler ile seyahat ediyor!

Kampanya Tarihi ve Süresi: Kampanya 18 Mayıs 2023- 19 Mayıs 2023 tarihleri arasında (Türkiye yerel saatine göre 18 Mayıs 2023 saat 10:00’ten itibaren 19 Mayıs 2023 saat 23:59’a kadar) satın alınabilecek olan toplam 10.000 koltuk için geçerlidir.

Uçuş Tarihi: 15 Ocak 2024 – 15 Mart 2024 (Türkiye yerel saatine göre 15 Ocak 2024 saat 00.01 ile 15 Mart 2024 saat 23.59 arasındaki uçuşlarda geçerlidir) tarihleri arasında yapılacak olan uçuşlar için geçerlidir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar ve Paketler: Kampanya, geçerli olduğu hatlardaki yurt içi ve yurt dışı direkt uçuşları kapsar, aşağıda listelenen hatlar kampanya kapsamında değildir. Belirtilen kampanya ücreti yurt içi uçuşlarında Eko paket, Kıbrıs ve yurt dışı uçuşlarında Süper Eko paket ücreti için geçerlidir. Kampanya direkt uçuşlarda geçerlidir.

Ücret: 1 TL + Vergiler (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar kapsamında geçerli tarifeler uyarınca seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

Koltuk Adedi: Türkiye yerel saatine göre 18 Mayıs 2023 10:00’dan itibaren 5.000 kampanyalı koltuk 19 Mayıs 2023 10:00’dan itibaren 5.000 kampanyalı koltuk için kotalar açılacaktır. Kampanya, sunulan koltuk adedi sayısı ile sınırlı olup, toplamda kampanyalı fiyat üzerinden satışa sunulan koltuk sayısı 10.000 adettir.

Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler: Kampanyadan yalnızca Pegasus Genç BolBol üyeleri yararlanabilir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Kanallar: Kampanyalı fiyattan satın alınabilecek olan koltuklar yalnızca Pegasus İnternet Sitesi ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.

Kampanya Koşulları:

·       Seyahat edilecek hat için görüntülenme anında geçerli ücret, a) Baz Ücret, (b) Yakıt Harcı, (c) Havalimanı Vergisi, (d) Check-in Bedeli ve (e) Hizmet Bedeli’nden oluşan Taşıma Ücreti üzerinden hesaplanacaktır. Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Genç BolBol 1 TL + Vergiler" butonuna tıklandığında, söz konusu kampanya kapsamında belirlenen bilet ücreti, bilete yansıyacaktır.

·       Kampanyadan yararlanmak isteyen 12-24 yaş aralığındaki ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan tüm misafirlerimizin Genç BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Genç BolBol üyelik numarasını (üyelik ile ilişkilendirilmiş olan cep telefonu numarasını) girmesi gerekmektedir.

·       Genç BolBollu olabilmek için Pegasus BolBol üyelik ayarlarında, Genç BolBol sayfasından katılım başvurusu yapılması gerekmektedir. Başvurusu olumlu sonuçlanan BolBol üyeleri Genç BolBol’a katılacak ve bununla ilgili bilgilendirme kendilerine gönderilecektir. 12-18 yaş aralığındaki Bağlı Üyeliğe ait işlemler bağlı olunan Pegasus BolBol hesabı sahipleri tarafından gerçekleştirilir.

·       Kampanya her Genç BolBollu için tek kullanımlıktır. Her Genç BolBollu gidiş-dönüş ya da sadece gidiş olarak yalnızca bir (1) bilet alabilecektir.

·       Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

·       Kampanya yalnızca, kampanya tarihi ve süresi içinde, geçerli hatlarda satışa sunulacak olan 10.000 koltukta geçerlidir. Kampanya kapsamında sunulan koltuk adedinin kampanya süresi dolmadan sona ermesi halinde kampanya kendiliğinden derhal sona erecektir ve bu kampanyaya tabi olarak hiçbir hak talebinde bulunulamayacaktır.

·      Bu kampanya farklı bir kampanya ile birleştirilemez.

·       Kampanya kapsamında tanınan haklar üçüncü bir kişiye devredilemez.

·       Bu kampanya kapsamında düzenlenen tüm biletler ile ilgili iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen iptal ve iade şartlarına tabidir.

·       Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·       Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Kampanya Dahilinde Olmayan Hatlar

Antalya-Berlin-Antalya

Antalya-Billund-Antalya

Antalya-Duesseldorf-Antalya

Antalya-Frankfurt-Antalya

Antalya-Goteborg-Antalya

Antalya-Hamburg-Antalya

Antalya-Hannover-Antalya

Antalya-Hurghada-Antalya

Antalya-Kopenhag-Antalya

Antalya-Köln-Antalya

Antalya-Leipzig-Antalya

Antalya- Münih-Antalya

Antalya-Nürnberg-Antalya

Antalya- Paris-Antalya

Antalya- Sharm El Sheikh-Antalya

Antalya-Stockholm- Antalya

Antalya-Stuttgart-Antalya

Antalya-Viyana-Antalya

Antalya-Zürih-Antalya

Bodrum-Riyad-Bodrum

Hatay-Riyad-Hatay

İstanbul Sabiha Gökçen- Cidde-İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen-Kahire- İstanbul Sabiha Gökçen

İzmir- Berlin-İzmir

İzmir- Duesseldorf-İzmir

İzmir- Frankfurt- İzmir

İzmir- Köln- İzmir

İzmir- Stuttgart-İzmir

Riyad- Bodrum- Riyad

Roma- Bari- Roma

Roma- Cenevre- Roma

Roma- Katanya- Roma

Roma- Lamezia Terme-Roma

Roma- Napoli- Roma

Roma- Palermo- Roma

Roma- Torino- Roma

Roma- Venedik- Roma

Trabzon- Cidde- Trabzon

Trabzon- Riyad-Trabzon

 

 

Yukarı Yukarı