tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Görme Engelliler için Kapsayıcı ve Engelsiz Online Deneyim

Görme Engelliler için Kapsayıcı ve Engelsiz Online Deneyim

  

 

Kapsayıcı ve engelsiz bir deneyim sunmak için flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasını görme engelli misafirlerimize uygun hale getirdik. Türkiye’de BlindLook’un Sesli Simülasyon teknolojisini online platformlarına entegre ederek Eye-Brand olan ilk hava yolu şirketi olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz.


Türkiye’nin dijital hava yolu olarak misafirlerimizin seyahat süreçlerini dijitalleştirerek işlemlerine hız ve özgürlük katıyoruz. Görme engelli bireylerin online uçak bileti satın alırken yaşadıkları zorlukları ortadan kaldırmak ve görme engelli misafirlerimize daha kapsayıcı ve engelsiz bir online deneyim sunmak amacıyla, görme engelli bireyler için özgürlük teknolojileri geliştiren yerli sosyal girişim BlindLook ile bir iş birliği gerçekleştirdik. Bu iş birliğiyle, Türkiye’de BlindLook’un Sesli Simülasyon (Audio Simulation) teknolojisini internet sitesi, mobil sitesi ve mobil uygulamalarına entegre eden ilk hava yolu şirketi olduk.

 

BlindLook’un ses odaklı erişilebilirlik teknolojisi Sesli Simülasyon, tam ve kismi görme engelli bireyler için ürün ve hizmetleri erişilebilir hale getiriyor, görme engelli bireylerin dijital ürün ve hizmetleri yardıma ihtiyaç duymadan bağımsızca kullanmalarına olanak sağlıyor. Görme engelli bireyler, https://www.blindlook.com/tr/eyelearn/detay/pegasus adresinden kendi BlindLook hesaplarıyla giriş yaparak flypgs.com, Pegasus Mobil uygulamasından ve mobil sitesi erişebiliyor. Ekran okuyucu programlarla uyumlu çalışan bu teknoloji; online platformlarımızı kullanırken izlemesi gereken adımları görme engelli kullanıcılara sesli bir biçimde aktarıyor ve onları yönlendiriyor. Sesli yönlendirmeler sayesinde Pegasus’un online platformlarına engelsizce erişebilen kullanıcılar, ürün ve hizmet seçenekleri arasında özgürce gezinebiliyor.

 

 

Yukarı Yukarı