SAYFA BAŞINA DÖN

100.000 Bedava Bilet Kampanyası

10. Yılımızda 100.000 bedava bilet. 17 Aralık’a kadar Pegasus mobil siteden biletini al, 14 Aralık 2015- 26 Mart 2016 tarihleri arasında geçerli yurt içi veya yurt dışı tek yön bedava bilet kazan! Biletini şimdi al, bedava bilet şifren 48 saat içerisinde e-postana gelsin!

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    03 Aralık 2015 / 17 Aralık 2015
  • UÇUŞ TARİHİ
    03 Aralık 2015 / 29 Ekim 2016
100.000 Bedava Bilet Kampanyası

Kampanya kuralları;                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

3 -17 Aralık tarihleri arasında Pegasus mobil site veya mobil uygulamamızdan 3 Aralık 2015 – 29 Ekim 2016 seyahat tarihli bilet satın alınması gerekmektedir. Bu bilet satın alımını takip eden 48 saat içerisinde bedava bilet şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir. Bedava bilet şifrenizi 14 Aralık 2015- 26 Mart 2016 tarihleri arasında aşağıdaki kurallara uygun olarak kullanabilirsiniz.

 

•             Bedava Bilet Kazanmak İçin Bilet Satın Alınması Gereken Tarih Aralığı: 3-17 Aralık

•             Bedava Bilet Kazanmak İçin Seyahat Edilmesi Gereken Tarih Aralığı: 3 Aralık 2015 – 29 Ekim 2016

•             Bedava Bilet Şifresinin Kullanılabileceği Seyahat Aralığı: 14 Aralık 2015 – 26 Mart 2016

•             Bedava bilet şifresi aşağıdaki tarihler arasında geçerli değildir.

                o             31 Aralık 2015 - 3 Ocak 2016

                o             22 Ocak 2016 – 24 Ocak 2016

                o             29 Ocak 2016 – 31 Ocak 2016

                o             5 Şubat 2016 – 7 Şubat 2016

 

•             Yurt içi hat bileti satın almış misafirler yurt içi hatlarda, yurt dışı hat bileti satın almış misafirlerimiz yurt içi veya Türkiye çıkışlı yurt dışı hatlarda kullanabilecekleri bedava bilet şifre veya şifrelerine hak kazanacaklardır.

•             Tek yön, bağlantılı veya gidiş dönüş uçuşlarda PNR da yer alan her bir kişi birer adet şifre hak edecektir. 

•             Bilet satın alımı gerçekleştikten sonra en geç 48 saat içinde şifreler iletişim bilgilerinde yer alan e-posta adresine toplu olarak gönderilecektir.

•             Mail adresi yanlış yazıldığı için şifre alamayan misafirlerimize tekrar şifre gönderimi yapılmayacaktır. 

•             2 yaş üzeri misafirlerimiz bedava bilet şifresi kazanabilir.

•             Kampanya yurt içi ve yurt dışı dahil olmak üzere toplam 100.000 adet bedava bilet ile sınırlıdır.

•             İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.

•             Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için yurt içi hatlarda 7 TL , Kıbrıs hatlarında 8 TL, yurt dışı hatlarda 8 USD’den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.

 

Bedava bileti düzenlemek için;

 

•             Bedava bilet şifresi www.flypgs.com, Pegasus mobil site ya da mobil uygulama üzerinden yapılacak biletlemelerde kullanılabilir.

•             Bedava  bilet şifresi  14 Aralık 2015 - 26 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak  tek yön, direkt uçuşlar için kullanılabilir.

                o             Yurt içi hatlar için yapılan bilet satın alımından hak edilen şifreler yurt içi hatlarında,

                o             Yurt dışı hatlar için yapılan bilet satın alımından hak edilen şifreler yurt içi veya Türkiye çıkışlı yurt dışı hatlarında kullanılabilir.

 

•             Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlemek için PNR da tek yön uçuş ve tek kişi bulunması gerekmektedir.

•             Bedava bilet şifresi ile yurt içinde Eko, yurt dışında Süper Eko bilet alınabilir. Bunun dışına eklenecek ek hizmetler ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

•             Bedava biletinizi uçuş yapmak istediğiniz tarihten en geç 7 gün öncesine kadar almanız / biletlemenizi yapmanız gerekmektedir. Bedava biletin şifresi ile biletme yapılabilecek en son gün 19 Mart 2016’dır.

•             Şifreler iletildiği gün itibariyle kullanılabilir. Her şifre tek kullanımlıktır.

•             Bedava bilette iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.

•             Bedava bilet şifreleri sadece 12 yaş üzeri misafirler için kullanılabilir. 2 -12 yaş arasındaki çocuk misafirlerimize bedava bilet şifresi ile biletleme yapılamaz.

 

Bu kurallara uygun şekilde oluşturulup ödeme sayfasına gelindiğinde;

 

•             Kampanyalar altında yer alan aşağıdaki iki metin kutusundan size uygun olanı seçin,

                 o            Bedava biletinizi kazanmanızı sağlayan uçuş bir dış hat uçuşuysa;

               " 10.Yıl 1+1 Kampanyası Dış Hat Biletinden Kazanılan Kodu Gir" yazan seçeneği                                         

                 o            Bedava biletinizi kazanmanızı sağlayan uçuş bir iç hat uçuşuysa;

               " 10.Yıl 1+1 Kampanyası İç Hat Biletinden Kazanılan Kodu Gir" "yazan seçeneği işaretleyin ve size gönderilen şifreyi açılan alana girin 

 

•             Açılan alana şifrenizi girdikten sonra  "Uygula” butonuna bastıktan sonra toplam tutar "0 TRY” olarak güncellenecektir.

•             "Ücretsiz Satış” kutusunu işaretledikten sonra "Şimdi Satın Al” butonunu tıklayıp işleminizi tamamlayabilirsiniz.

•             Pegasus kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Bedava bilet kazanabilmek için hangi tarihe kadar bilet almam gerekiyor?

 

3 Aralık- 17 Aralık tarihleri arasında Pegasus mobil site ya da mobil uygulamaları üzerinden, seyahat tarihi en geç 29 Ekim 2016 olan biletleme ( yurt içi ve ya yurt dışı için) yapılması gerekmektedir. Bedava bilet şifresi kazanabilmek için 3 Aralık -17 Aralık tarihleri arasında satın alınacak biletlerin en son uçuş tarihi 29 Ekim 2016  olabilir. Sonraki tarihler için satın alınacak uçuşlar kampanyaya dahil değildir. Yukarıda belirtilen satış tarihleri arasında mobil site ve mobil uygulama üzerinden yapılacak ilk 100.000 biletleme için bilet satın alımını takip eden 48 saat içerisinde bedava bilet şifresi gönderilecektir.

 

Bedava bilet kazabilmek için hangi kanaldan bilet satın almam gerekiyor?

 

Kampanyamız sadece Pegasus mobil sitesi yada mobil uygulamalarımız üzerinden gerçekleşen satın alımlarda geçerlidir. Yani telefon / tablet gibi mobil cihazlarınıza indirdiğiniz uygulamalar yada bu cihazlarınızdan girdiğiniz mobile.flypgs.com adresi ve/veya yine yukarıda belirtilen cihazlarınızdan www.flypgs.com adresine girdiğinizde karşınıza çıkacak "Ücretsiz Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin" başlıklı sayfada yapacağınız "mobil siteye devam et" butonuna tıkladığınızda yönlendirileceğiniz mobil sitemizden yapacağınız satın alımlarda geçerlidir.

www.flypgs.com web sitemizden alınan biletler bu kampanyamıza dahil değildir.

 

Satın aldığım biletin 100.000 bilet içerisinde olduğunu, kampanyadan bedava bilet şifresi almaya hak kazandığımı nasıl anlarım?

 

3 Aralık- 17 Aralık tarihleri arasında Pegasus mobil site ya da mobil uygulama üzerinden biletlemenizi yaparken karşılaşacağınız "Kampanyalar" sayfasında "10.yıl 1+1 Kampanyası Başladı! Sonraki sayfadan biletini satın al, bedava bilet şifren 48 saatte e-postana gelsin" ifadesini görüyorsanız kampanyamız hala devam ediyor demektir. Ödeme işleminizi tamamlamanızın ardından gelen 48 saat içerisinde bedava bilet şifreniz size e-posta yoluyla gönderilecektir. 

 

Kampanya hem yurt içi hem yurt dışı biletler için de geçerli mi?

 

Yurt içi hat bileti satın almış misafirler yurt içi hatlarda, yurt dışı hat bileti satın almış misafirlerimiz yurt içi veya Türkiye çıkışlı yurt dışı hatlarda kullanabilecekleri bedava bilet şifre veya şifrelerine hak kazanacaklardır.

 

Bedava bilet kazanmak için yapmam gereken ekstra bir şey var mı?

 

Bedava bilet kampanyası sadece Pegasus mobil site ya da mobil uygulama üzerinden yapılan biletlemelerde geçerlidir. 3 Aralık- 17 Aralık tarihleri arasında 29 Ekim 2016’ya dek mobilden yapılan tüm biletlemeler ( yurt içi veya yurt dışı için) bedava bilet şifresi kazanacaktır. Bedava bilet kampanya şifresi, ücretli bilet alındıktan sonraki 48 saat içerisinde e-posta yoluyla gönderilecektir. Biletinizi satın alırken e-posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz, e-posta adresi yanlış yazıldığı için şifre alamayan misafirlerimize tekrar şifre gönderimi yapılmayacaktır.

 

Bedava bilet şifresi ilk biletlemedeki tüm yolcular için ayrı ayrı mı gelecek?

 

 Örneğin ilk biletlemede 2 kişilik bir bilet aldıysanız, size 2 adet tek yön bedava bilet şifresi gelecek. Bu 2 ayrı tek yön bedava bilet şifresi toplu halde ilk bileti satın alırken yazdığınız e-posta adresine gönderilecektir.  Bu şifreleri kullanarak her bir yolcu için ayrı biletleme yapmanız gerekmektedir.

 

Bedava bilet şifrem ne zaman gelir?

 

Bilet satın alımınızı yaptıktan en geç 48 saat içinde şifreler iletişim bilgilerinde yer alan e-posta adresinize toplu olarak gönderilecektir.

 

Kampanyaya katılmak için bir yaş sınırı var mı?

 

Bedava bilet şifresi kazanmak için biletleme yapılacak yolcunun 2 yaşından büyük olması gerekmektedir. Gönderilecek bedava bilet şifresi ile 12 yaş üzerindeki tüm yolcularımız belirtilen koşullarda bedava uçuş bileti düzenleyebilirler.

 

Bedava bilet şifreleri 12 yaş altı yolcular için neden kullanamıyor?

 

Bedava bilet şifrelerinin kullanımında her bir yolcu için tek tek biletleme yapılması gerekmektedir. 12 yaş altı çocuk yolcuların sistemsel olarak tek başlarına uçamamaları nedeniyle çocuk yolculara satın alınan biletlerden kazanılan  şifreler 12 yaş üzerindeki yolcular için kullanılabilir

 

Bedava bilet şifremi nasıl kullanacağım?

 

Bedava bilet şifresi 14 Aralık 2015 - 26 Mart 2016 tarihleri arasındaki uçuşlar için kullanılabilir. Bedava şifrelerin biletlemesini ister flypgs.com’dan isterseniz de mobil site ve mobil uygulamalardan yapabilirsiniz. Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlemek için PNR’da tek yön uçuş ve tek kişi bulunması gerekmektedir.

 

Bu kurallara uygun şekilde oluşturulup ödeme sayfasına gelindiğinde;

                 •            Kampanyalar altında yer alan aşağıdaki iki metin kutusundan size uygun olanı seçin,

                 •            Bedava biletinizi kazanmanızı sağlayan uçuş bir dış hat uçuşuysa;

" 10.Yıl 1+1 Kampanyası Dış Hat Biletinden Kazanılan Kodu Gir" yazan seçeneği;

                 •            Bedava biletinizi kazanmanızı sağlayan uçuş bir iç hat uçuşuysa;

" 10.Yıl 1+1 Kampanyası İç Hat Biletinden Kazanılan Kodu Gir" "yazan seçeneği işaretleyin ve size gönderilen şifreyi açılan alana girin 

                 •            Açılan alana şifrenizi girdikten sonra  "Uygula” butonuna bastıktan sonra toplam tutar "0 TRY” olarak güncellenecektir.

                 •            "Ücretsiz Satış” kutusunu işaretledikten sonra "Şimdi Satın Al” butonunu tıklayıp işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bedava bilet şifremi 26 Mart’a kadar olan tüm uçuşlar için kullanabilecek miyim?

Bedava şifreler 26 Mart’a kadar olan tek yön uçuşlar için aşağıdaki şartlarla kullanılabilir:

                •             Yurt içi hatlar için yapılan bilet satın alımından hak edilen şifreler yurt içi hatlarında,

                •             Yurt dışı hatlar için yapılan bilet satın alımından hak edilen şifreler yurt içi veya Türkiye çıkışlı yurt dışı hatlarında kullanılabilir.

                •             Bedava bilet şifresi aşağıdaki tarihler arasında geçerli değildir.

                o             31 Aralık 2015 - 3 Ocak 2016

                o             22 Ocak 2016 – 24 Ocak 2016

                o             29 Ocak 2016 – 31 Ocak 2016

                o             5 Şubat 2016 – 7 Şubat 2016

 

Kampanya kurallarında yer alan "Bedava bilet en erken 7 gün sonrasındaki uçuşlar için düzenlenebilir." ifadesi ne anlama geliyor?

 

Bedava biletinizi uçuş yapmak istediğiniz tarihten en geç 7 gün öncesine kadar almanız / biletlemenizi yapmanız gerekmektedir. Örneğin Bedava bilet şifrenizle 17 Mart'ta bir uçuş gerçekleştirmek istiyorsanız, biletlemenizi 10 Mart'a kadar yapmanız gerekmektedir. 10 Mart'tan sonra bedava bilet şifreniz için 17 Mart tarihine biletleme yapamazsınız.

 

Bedava bilet şifrelerimi ilk biletlemedeki kişiler için kullanmak zorunluluğu var mı?

 

Hayır, Şifreler kişiye özel değildir. Herhangi bir kişi şifreyi kullanarak biletleme yapabilir.

 

Kampanya kapsamında birden fazla bedava bilet şifresi alabilir miyim?

 

Evet, kampanya şartlarına uygun olarak satın aldığınız bilet sayısı kadar bedava bilet şifresi alıp kullanabilirsiniz.

 

Eğer ben farklı PNR’la birden fazla bilet alırsam, birden fazla hediye bilet şifresi hak edilebilir miyim?

 

Evet, aynı kişi birden fazla PNR’la bilet satın almış ise, o sayıda bedava bilet şifresi kazanabilir.

 

Bedava bilet şifremle aldığım uçuşun tarihini değiştirebilir miyim? İade edebilir miyim?

 

Maalesef bedava bilet şifreniz ile aldığınız uçuşunuzda herhangi bir değişiklik veya iade işlemi gerçekleştiremiyoruz.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Çerezleri kullanımımız hakkında

Pegasus İnternet Sitesinin düzgün bir şekilde çalışması ve performansının artırılması için gerekli çerezleri kullanıyoruz. Bunlara ek olarak tercihinize bağlı foksiyonel çerezler ile reklam ve üçüncü kişilere ait çerezler kullanmaktayız. Fonksiyonel çerezler Pegasus İnternet Sitesindeki tercihlerinizin hatırlanmasını sağlar. Reklam ve üçüncü kişilere ait çerezler ise tarayıcınız üzerinden internet kullanımınıza bağlı reklam ve tanıtım içeriği sunmaktadır.Tercihe bağlı çerezlerin kullanımına aşağıdaki tercihler üzerinden izin verebilir veya bu yönde kullanımı engelleyebilirsiniz. Gerekli çerezleri internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Bu çerezleri devre dışı bıraktığınızda Pegasus İnternet Sitesinin bazı özelliklerinden faydalanamayacağınızı lütfen dikkate alınız. Detaylı bilgi için Pegasus Gizlilik Politikası – Çerezler (Cookies) ve Dijital Pazarlama Uygulamaları sayfasındaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Oturum çerezleri

Pegasus İnternet Sitesinin düzgün bir şekilde çalışabilmesi için gereklidir. Pegasus İnternet Sitesinin ziyaret edilebilmesini ve özelliklerinden faydalanılmasını bu çerezler sağlar. Oturum çerezleri, internet sitesinde sayfalar arasında bilgileri taşıyabilmek ve bilgileri tekrardan girmek zorunluluğunu ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır.

Performans çerezleri

Bu çerezler aracılığıyla, sayfaların ziyaret sıklığı, varsa ilgili hata iletileri, sayfalarda geçirilen zaman ve kullanıcının internet sitesini kullanma şekliyle ilgili bilgileri toplanır. Bu bilgiler aracılığıyla, Pegasus İnternet Sitesinin performansının arttırılması sağlanır.

Fonksiyonel çerezler

Bu çerezler ile kullanıcının site içinde yapmış olduğu seçeneklerin (örneğin, seçilen şehir, uçuş tarihi) hatırlanması sağlanır ve böylelikle kullanıcıya kolaylık sağlanmış olur. Bu çerezler ile kullanıcılara gelişmiş internet özellikleri sağlanır.

Reklam ve üçüncü taraf çerezleri

Pegasus internet sitesinde bazı fonksiyonların kullanımı amacıyla üçüncü taraf tedarikçilerine ait çerezleri kullanılır (örneğin, uçuş noktaları ve promosyon sayfalarında yer alan sosyal medya paylaşım araçlarının oluşturduğu çerezler). Pegasus İnternet sitesinde reklam takibi yapan firmaların çerezleri de mevcuttur.

Detaylı bilgi için

Detaylı bilgi için Pegasus Gizlilik Politikası – Çerezler (Cookies) ve Dijital Pazarlama Uygulamaları sayfasındaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.