tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Kendi Adına Sevindiren Kampanya

Facebook, Twitter ve Instagram mecralarımda gerçekleştirilen yarışmamın sonuçları belli oldu! Bol Bol üyesi Uğurlar ve Ayhanlar vergiler hariç tüm hatlarda geçerli %50 indirimi kaptı! Eğer senin de ismin Uğur veya Ayhan ise ve BolBol üyesiysen hemen üye girişini yap ve kampanyadan faydalan. Eğer BolBol üyesi değilsen 2 Şubat’a kadar üye olup bu indirimden faydalanabilirsin.

Kendi Adına Sevindiren Kampanya

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  31 Ocak 2019 / 02 Şubat 2019
 • UÇUŞ TARİHİ
  04 Mart 2019 / 29 Mayıs 2019
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Satış Tarihi: 31 Ocak 2019 - 2 Şubat 2019 (Türkiye yerel saatine göre 31 Ocak 2019 saat 00:01’den itibaren 2 Şubat 2019 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 4 Mart 2019  – 29 Mayıs 2019 (Türkiye yerel saatine göre 4 Mart 2019 saat 00:01’den itibaren 29 Mayıs 2019 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerli olup 18 Nisan – 5 Mayıs tarih aralığı kampanya kapsamı dışındadır.)

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm hatlar (Kampanya kapsamına girmeyen uçuşlar kuralların sonunda listelenmiştir.)

Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç taşıma ücreti üzerinden %50 indirim

Kampanya sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.

Kampanyadan yalnızca Uğur ve Ayhan isimli Bol Bol üyeleri faydalanabilir. PNR’da bu isimler dışında farklı isimli bir misafir olması durumunda indirim oranı sadece Uğur ve Ayhan isimli Bol Bol üyesi için uygulanacaktır.

PNR’da birden fazla Uğur veya Ayhan varsa numarasını yazan herkes indirimden faydalanır.

PNR’da birden fazla kişi varsa kampanyadan faydalanmak için Uğur veya Ayhan isimli üyenin PNR’daki ilk yolcu olması gerekir.

Birden fazla ismi olan üyelerde isimlerinden bir tanesi kampanya dahilindeyse de indirimden yararlanabilir. Örneğin üyenin ismi Uğur Ali ise üye yine de ilk isminden ötürü kampanyadan faydalanabilir.

İndirim ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki "­­­­­­­­­­­­­­­­­Sana Özel %50 İndirim" butonuna tıklandığında yansıyacaktır.

Kampanyadan faydalanmak için uçuşları TL ile görüntüleme seçeneği seçilerek devam edilmelidir. BolPuan ile uçuş görüntüleme seçeneği seçilerek devam edildiğinde indirim uygulanmayacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Uğur ve Ayhan isimli tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir. Üye olup telefon numarasını yazmayan misafirlerimiz kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Kampanyadan 18 yaş altı misafirlerimiz faydalanamaz.

İndirim kapsamında düzenlenecek olan dış hat biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini, iç hat biletleri ise Eko paket ücret içeriğini kapsar. Dış hatlarda Süper Eko paket ve iç hatlarda Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanya ücretine check-in bedeli dahildir.

Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin sonradan açığa alınarak kampanya satış tarihlerinde tekrar biletlenmesi durumunda veya yine kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin kampanya tarih aralığında değişiklik yapılarak tekrar biletlenmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde fiyat sabitlemeye konu edilen rezervasyon kayıtları kapsamında kampanya döneminde tamamlanan satışlar ve biletlemeler de kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya kurallarında belirtilen “Kampanya Satış Tarihleri” kuralına aykırı olacağı ve kampanya şartlarına uymayacağı için, yeniden tarih değişikliği yapıldığında ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilette uygulanmaz ve kampanya kapsamında ödenen tutar üzerinden mevcut iptal değişiklik kuralları ile bilet farkı tahsil edilir.

Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez. 

Kampanya kapsamında vergiler hariç sadece taşıma ücretleri üzerinden indirim uygulanır.

İptal ve iade - değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

Kampanya Kapsamına Girmeyen Hatlar

Antalya - Amsterdam - Antalya

Antalya - Paris - Antalya

Antalya - Göteburg - Antalya

Antalya - Brüksel - Antalya

Antalya - Köln - Antalya

Antalya - Kopenhag – Antalya

Antalya - Düsseldorf - Antalya

Antalya - Hanover - Antalya

Antalya - Hamburg - Antalya

Antalya - Leipzig - Antalya

Antalya - Münih - Antalya

Antalya - Stuttgart - Antalya

Antalya - Berlin - Antalya

Antalya - Stockholm - Antalya

Bishkek - Oş - Bishkek

Dalaman - Londra - Dalaman

Dalaman - Manchester - Dalaman

Gaziantep - Düsseldorf - Gaziantep

İstanbul  - Riyad - İstanbul

İstanbul  - Venedik - İstanbul

İstanbul  - Bari - İstanbul

İstanbul  - Katanya - İstanbul

İstanbul  - Napoli - İstanbul

İstanbul  - Torino - İstanbul

İzmir - Amsterdam - İzmir

Yukarı Yukarı