tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

BOLBOL SHOP OKULA DÖNÜŞ Kampanyası

Pegasus BolBol üyeleri, 6-7 Eylül’de BolBol Shop’tan yapacakları okul alışverişlerinden x2 BolPuan kazanıyor.

BOLBOL SHOP OKULA DÖNÜŞ Kampanyası

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  06 Eylül 2022 / 07 Eylül 2022
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

·       Kampanya 6 Eylül 2022 - 7 Eylül 2022 23.59'a kadar geçerlidir.

·       BolBol üyeleri, üyeliğine giriş yaptıktan sonra, www.flypgs.com altında yer alan BolBol Shop sekmesine tıklayarak pegasusbolbolshop.com.tr adresine gelir ve Pegasus BolBol Shop’ta yer alan markalardan istediğine tıklayarak, kampanya detaylarını okuduktan sonra aynı sayfadaki “Alışveriş Yap” butonunu tıklayarak, ilgili markanın sitesine giderek alışverişini tamamlar. Kazandığı BolPuanlar alışveriş yapılan markanın iade süresi geçtikten ve ilgili marka alışverişinize onay verdikten sonra 45-70 gün içerisinde BolBol hesabına yüklenir.

·       Kampanya kapsamında BolBol üyeleri 6 Eylül ve 7 Eylül tarihleri arasında yapacakları alışverişlerinden 2 kat BolPuan kazanacaktır, alışveriş yapılan markanın iade süresi geçtikten ve ilgili marka alışverişinize onay verdikten sonra, alışverişten kazanılan BolPuanlar ile birlikte 45-70 gün içerisinde BolBol hesabınıza yüklenir.

·       Kampanyadan kazanılan BolPuanlar hesabınıza yüklendikten hemen sonra, flypgs.com veya Pegasus mobil uygulaması üzerinden Pegasus’tan bilet alırken, koltuk seçimi, fazla bagaj ödemesi, bilete Pegasus Flex (sınırsız değişiklik hakkı) ekleme veya ön bildirimli yemek siparişlerinde kullanılabilir. BolPuanları biriktirip ödemelerinizin tamamını yeterli olması halinde BolPuanlarınızla yapabilir veya mevcut BolPuanlarınızı üzerine ilave ödeme yaparak da kullanabilirsiniz.

·       BolBolShop üzerinden yapılan alışverişlerde kupon kodu, hediye çeki gibi herhangi bir farklı kampanya ile beraber alışveriş yapılırsa BolPuan kazanımı olmayacaktır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

·       Alışverişlerde BolBolShop’ta yer alan markaların genel koşulları geçerlidir. Markalardan yapılan alışverişlere ilişkin olarak Pegasus’un hiçbir sorumluluğu yoktur.

·       Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. ve GIRISIMCILER TEKN. REKLAM VE OFIS HIZM LTD. STI işbu kampanya koşullarının tamamında veya bir kısmında dilediği zaman değişiklik yapma ve/ veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

 

Yukarı Yukarı