• TR

BOLBOL NEDİR?

Sadece cep telefonu numaranla kayıt olabildiğin ve her uçuşundan yüzlerce BolPuan kazandığın bir uçuş programıdır.

NASIL ÇALIŞIR?

BolBol Uçuş Programı’na katılmak çok kolay, ücretsiz üye olduktan sonra en uygun fiyatlarla uçak bileti alabilirsin. BolPuanlarını biriktirip ödül biletler kazanabilirsin.

BOLBOL KAZAN!

Pegasus BolBol üyesiysen Pegasus’ta ve iş ortaklarında yapacağın harcamalardan BolPuan kazanabilirsin. Kazandığın BolPuanlar’ı Pegasus ile bir sonraki uçuşunda kullanabilirsin. (*Her 1TL’ye 2 BolPuan sadece mobil uygulamadan alınan biletler için geçerlidir.)

BOLBOL HARCA!

Pegasus BolBol üyesiysen Pegasus’ta ve iş ortaklarında yapacağın harcamalardan BolPuan kazanabilirsin. Kazandığın BolPuanlar’ı Pegasus ile bir sonraki uçuşunda kullanabilirsin.
İŞ ORTAKLARI
ING BANK

ING Pegasus BolBol Kredi Kartı ile alışverişlerinden BolPuan kazan!

HEMEN KEŞFET
Budget

Her bir araç kiralamaya 500 BolPuan kazanırsın!

HEMEN KEŞFET
Rocket

Otel rezervasyonlarından 15,000 BolPuan’a kadar kazanırsın!

HEMEN KEŞFET
Airbnb

Konaklamalarından 500 BolPuan kazanırsın!

HEMEN KEŞFET
Avis

Her bir araç kiralamaya 500 BolPuan kazanırsın!

HEMEN KEŞFET
Touristica

Touristica’dan yapacağın her 100 TL harcamandan 20 BolPuan kazanırsın!

HEMEN KEŞFET
Hotels.com

Otel rezervasyonlarında her 100 TL harcamana 30 BolPuan kazanırsın!

HEMEN KEŞFET
Fibaemeklilik

Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlat, BolPuan kazan!

HEMEN KEŞFET
Memorial

Memorial’dan sağlık harcaması yapanlar 500 BolPuan kazanıyor!

HEMEN KEŞFET
Radisson Rewards

Radisson Rewards Puanları BolPuan’a dönüşüyor!

HEMEN KEŞFET
Enterprise

Aracını Enterprise ile kirala, 1500 BolPuan’a varan puan kazan!

HEMEN KEŞFET
Alamo

Aracını Alamo ile kirala, 1500 BolPuan’a varan puan kazan!

HEMEN KEŞFET
MOOV

MOOV 'da yaptığın her 1 TL harcamaya 2 BolPuan kazanırsın!

HEMEN KEŞFET
Central

Aracını Central ile kirala, 700 BolPuan kazan!

HEMEN KEŞFET
PeP

PeP Pegasus BolBol Kart ile BolPuan kazan!

HEMEN KEŞFET
Rent Go

Aracını Rent Go ile kirala, 2000’e varan BolPuan kazan!

HEMEN KEŞFET
sigortaladım.com

Kasko ve trafik poliçelerinde her 2 TL harcamaya 1 BolPuan!

HEMEN KEŞFET
TAV Passport

TAV Passport Kart al, 7500’e varan BolPuan kazan!

HEMEN KEŞFET
BOLBOL SHOP
Boyner

Her 1 TL harcamaya 1 BolPuan! .

HEMEN KEŞFET
LC Waikiki

Her 5 TL harcamaya 1 BolPuan!

HEMEN KEŞFET
Koton

Her 1 TL harcamaya 1 BolPuan!

HEMEN KEŞFET
Arçelik

Her 2 TL harcamaya 1 BolPuan!

HEMEN KEŞFET
ÇiçekSepeti

Her 1 TL harcamaya 2 BolPuan!

HEMEN KEŞFET
Toyzz Shop

Her 1 TL harcamaya 1 BolPuan!

HEMEN KEŞFET
Morhipo

Her 2 TL harcamaya 1 BolPuan!

HEMEN KEŞFET
D&R

Her 100 TL harcamaya 100 BolPuan'a varan Puan!

HEMEN KEŞFET
Teknosa

Her 100 TL harcamaya 50 BolPuan'a varan puan!

HEMEN KEŞFET
Trendyol

Her 100 TL harcamaya 100 BolPuan'a varan puan!

HEMEN KEŞFET

Onlarca markadan alışveriş yaparak BolPuan kazanmak için pegasusbolbolshop.com.tr sitesine yönlendiriliyorsunuz ...

BOLPUAN HESAPLAMA ARACI Planladığın uçuş için kaç BolPuan'a ihtiyacın olduğunu hesaplayabilirsin.
Tüm Kampanyaları Gör
BOLBOL KAMPANYALAR
 • Sıkça Sorulan Sorular

  Pegasus BolBol

  Yeni uçuş programımız “BolBol” ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını sizler için derledik.

  Pegasus BolBol nedir?

  Pegasus BolBol, Pegasus Hava Yolları misafirlerinin uçuşlarından ve koltuk, yemek, fazla bagaj hakkı gibi ek hizmet alımlarından, Pegasus BolBol program ortağı olan işyerlerinde yaptıkları harcamalardan BolPuan kazanmalarını ve kazandıkları BolPuanları yine Pegasus Hava Yolları bünyesinde uçuş ve ek hizmet alımları için kullanmalarını sağlayan bir uçuş programıdır. Pegasus BolBol üyeleri programa hiçbir ücret ödemeden üye olup programın tüm kampanya ve ayrıcalıklarından, BolPuan kazandıran faaliyetlerin dışında herhangi bir ücret ödemeden faydalanırlar.

  Pegasus BolBol üyelik numaram nedir? Kartım olacak mı?

  Pegasus BolBol üyelik numarası, cep telefonu numaranızdır ve işlemlerinizi online olarak gerçekleştirirsiniz. Herhangi fiziksel bir kart yoktur.

   

  Program ortaklarından ING Bank ile ortak markalı olarak çıkarılan Pegasus BolBol Kredi Kartı ise bir kredi kartıdır ve başvuruları ING Bank üzerinden yapılır. Kredi kartı sahipleri de Pegasus BolBol üyeliğinin tüm haklarına sahiptir ve Pegasus işlemleri için bankaya ibraz ettikleri cep telefonu numarasını kullanabilirler.

  Şifremi ve kullanıcı adımı hatırlamıyorum, ne yapmalıyım?

  Pegasus BolBol’da üyelik numaranız cep telefonu numaranızdır. Üyelik numarası gördüğünüz tüm alanlara üyeliğinizde kayıtlı olan cep telefonu numaranızı girebilirsiniz. Eğer şifrenizi unuttuysanız flypgs.com veya Pegasus mobil uygulaması üzerinden Pegasus BolBol sayfasına girerek üye girişi esnasında "Şifremi Unuttum" seçeneği ile yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. İsterseniz, bolbol üyelerimize özel ücretsiz çağrı merkezi 0 (850) 399 17 01 numarasını arayarak konuyla ilgili destek alabilirsiniz.

  Pegasus BolBol üyeliğinin bana kazandıracağı avantajlar nelerdir?

  Pegasus Bolbol üyesi olarak yapacağınız uçuşlardan mobil uygulamalar üzerinden satın aldığınız biletler için her 1 TL’lik harcamanızda 2 BolPuan kazanırsınız. flypgs.com ve diğer kanallardan satın alınan biletlerde ise her 1 TL’lik harcamanıza 1 BolPuan kazanırsınız.

  Örneğin 100 TL’lik bir uçuş bileti aldınız. Uçuşu gerçekleştirdiğinizde bu bileti mobil uygulamalardan almışsanız 200 BolPuan, flypgs.com ya da diğer kanallardan almışsanız 100 BolPuan kazanırsınız.

  Mobil uygulamamızdan yapılan ek hizmet alımlarında da her 1 TL’lik harcamada 2 BolPuan uçuş gerçekleştikten sonra üye hesabına eklenir.

  Pegasus Bolbol üyeleri kendileriyle beraber uçan evcil hayvanları için de ödedikleri ücret kadar BolPuan kazanıyorlar. Minik dostlarımız için ödenen her 1 TL için 1 BolPuan kazanılır.

  Pegasus Bolbol üyeleri Avantaj paket alımlarından uçuşlarına ek 250 BolPuan, Comfort Flex paket alımlarından ise yine uçuşlarına ek 500 BolPuan kazanırlar.

  Nasıl üye olabilirim? Hangi kanallardan başvurabilirim?

  flypgs.com adresinde ve mobil web sitemiz üzerinde Pegasus BolBol sayfaları altında veya mobil uygulamamızda yer alan üyelik formunu doldurarak üyeliğinizi oluşturup BolPuan kazanmaya ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizde yer alan cep telefonu numaranız ve üyeliğiniz oluştuğunda size iletilen şifre ile üyelik sayfanıza giriş yaparak hem size özel kampanyalara hem de uçuş ve puan bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

  Üyelik süresi ne kadardır?

  Pegasus BolBol’da üyelik süresinde herhangi bir kısıtlama yoktur. Zaman aşımı ile üyeliğiniz iptal olmaz veya yeniden aktive etmeniz gerekmez.

  Üyeliğimi benim adıma başka birisi de kullanabilir mi?

  Pegasus BolBol’da üyelikler kişiye özeldir ve üyelik bilgileri gizlidir. BolPuanlarınızı kullanmak için sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranızı ve 6 haneli şifrenizi girerek üye girişi yapmanız gerekmektedir. Kazandığınız BolPuanlarınızı kullanarak başkası adına bilet alabilirsiniz. Kişisel bilgi güvenliğiniz nedeniyle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız gerekmektedir

  İletişim bilgilerimi değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

  Pegasus BolBol sayfasına üye girişi yaparak, yılda bir defaya mahsus olmak üzere, ad, soyadı, cep telefonu ve e-mail bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

  Bir defadan daha fazla değişiklik yapmak isterseniz “Bize Yazın” bölümünde yer alan formu doldurarak talep oluşturabilirsiniz.

  BolPuanlarımı nasıl kullanabilirim?

  Üye girişi yaptıysanız, uçuş arama ekranında uçuşunuzu aradıktan sonra internet sayfasında sağ üst köşede, mobil uygulamalarda ise sağ alt köşede bulunan TL-BolPuan dönüştürme butonu ile BolPuanlarınızı görüntüleyebilir ve biletlerin tutarlarını BolPuan cinsinden görebilirsiniz. BolPuan tutarıyla ilerleyerek son adımda ödemelerinizi BolPuan cinsinden yapabilirsiniz.

  Ödeme adımında hesabınızdaki BolPuan miktarına göre size farklı teklifler çıkacak ve birini seçmeniz istenecektir. Hesabınızdaki BolPuanlar sepette gördüğünüz tutara yetmiyor olsa da ödeme adımında buna göre BolPuanlarınızı kullanabileceğiniz bir teklif görürsünüz.

  BolPuan ile bilet alabilmeniz için hesabınızda en az 2000 BolPuan olması gerekmektedir.

  Bilet alabilmek için kaç BolPuan’ım olmalıdır?

  BolPuan kullanarak bilet alabilmek için hesabınızda en az 2000 BolPuan olmalıdır. Hesabınızda 2000 BolPuan olduğu takdirde BolPuan’larınızı kullanıp, eksik bilet tutarınızı da para ile ödeyerek biletleme yapabilirsiniz.
  BolPuan’lı bilet alımında en düşük bilet tutarı yurt içi ve Kıbrıs uçuşlarında 3.000 BolPuan+vergi ve ek ücretler, yurt dışı uçuşlarda 5000 BolPuan+vergi ve ek ücretler’dir. Hesabınızda yeterli BolPuan bulunması durumunda yurt içi ve Kıbrıs uçuşlarında 3.000 BolPuan + vergiler ve ek ücretler, yurt dışı uçuşlarında 5000 BolPuan+ vergiler ve ek ücretleri ödeyerek biletleme yapabilirsiniz. Hesabınızda bilet tutarının tamamını BolPuan’la ödemeye yetecek kadar puanınızın olması durumunda, ödeme adımına geçmeden önce ödeme seçenekleri arasından seçim yaparak bilet tutarının tamamını BolPuan’larınızla ödeyebilirsiniz.
  Yurt içi ve yurt dışı için belirtilen minimum Bolpuan seviyelerindeki biletler tükendiğinde bir üst seviyedeki puan miktarına geçilecektir.

  BolPuan'larımı nerelerde harcayabilirim?

  BolPuanlarınızı, flypgs.com ve mobil uygulamamız üzerinden Pegasus’tan bilet alırken, koltuk seçimi, fazla bagaj ödemesi, bilete Pegasus Flex (sınırsız değişiklik hakkı) ekleme ve ön bildirimli yemek siparişlerinizde kullanabilirsiniz. BolPuanlarınızı biriktirip ödemelerinizin tamamını BolPuanlarınızla yapabilirsiniz veya mevcut BolPuanlarınızı üzerine para ile ödeme yaparak da kullanabilirsiniz.

  BolPuan'la aldığım biletimi nasıl iptal ederim?

  14.08.2020 tarihi sonrasında alınan ve puanla ödenmiş olan biletler iptal edilirken yurt içi ve Kıbrıs uçuşlarında 70 TL, yurt dışı uçuşlarda ise 55 USD tahsil edilecektir. Tahsilat işlemi yapıldıktan sonra bilet tutarı kesintisiz olarak ödenen para ve puan miktarında iade edilecektir. İptal edilmek istenen bilette iptal öncesi herhangi bir değişiklik işlemi yapılmışsa, iptal sırasında iade edilecek tutar alınan son biletin tutarı kadar olacaktır. Bu değişiklik öncesinde BolPuan’la satın alınmış olan biletlerin (14.08.2020 öncesinde) iptal işlemi eski değişiklik kurallarıyla olacak, ceza tahsilatı yapılmayacaktır.

  Ne kadar BolPuanım olduğunu nasıl öğrenebilirim?

  Ne kadar BolPuanınız olduğunu flypgs.com’da Pegasus BolBol sayfasından veya Pegasus mobil uygulamasından giriş yaparak ve çağrı merkezimiz üzerinden üye numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

  BolPuanlarımı paraya çevirebilir miyim?

  Pegasus BolBol üyelik programında kazanılan BolPuanlar nakit para olarak talep edilemez.

  Aldığım biletin BolPuanını göremiyorum, ne yapmam lazım?

  Aldığınız bilet ve ek hizmetlerden kazandığınız BolPuanların hesabınıza geçirilmesi uçuşunuz gerçekleştikten sonra 72 saat içinde gerçekleştirilecektir. BolPuanlarınızın otomatik olarak hesabınıza işlenmesi için bilet alımınız sırasında üye girişi yapmanız veya yolcu bilgilerinizi girerken Pegasus BolBol üye numarası alanına programda kayıtlı olan cep telefonu numaranızı girmeniz gerekmektedir.

  Bilet alırken BolBol üyelik numaranızı girmenize ve uçuşunuzu gerçekleştirdikten sonra 72 saati geçmesine rağmen BolPuanlarınızı hesabınızda göremiyorsanız çağrı merkezimizi arayabilir ya da flypgs.com üzerinde ‘bize yazın’ bölümünden bu talebinizi bize ulaştırabilirsiniz.

  Geçmişte yapmış olduğum uçuşlardan BolPuan kazanabilir miyim?

  Bulunduğunuz tarihten 6 ay öncesine kadar gerçekleştirdiğiniz uçuşlardan BolPuan kazanma talebinde bulunabilirsiniz. Bu işlemi flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması üzerinden kendiniz ya da çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Pegasus BolBol’da geçmiş uçuşlarınızı ekleyebileceğiniz gibi üyelik numaranızı yazmadan aldığınız gelecek uçuşlarınızı da ekleyip uçuşunuz gerçekleştiğinde BolPuanlarınızı otomatik olarak kazanmış olursunuz. Gelecek uçuşlarınızı işlemek için bir tarih sınırlaması bulunmamaktadır.Geçmiş ve gelecek uçuşlarınızı hesabınıza ekleyebilmek için flypgs.com veya Pegasus mobil uygulaması altındaki Pegasus BolBol sayfasından üye girişi yaparak “Puan Durumu” bölümünde bulunan Uçuş Ekle seçeneğinden uçuşunuza ait PNR veya e-bilet numarası bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

  Eşimin hesabındaki BolPuanla kendi BolPuanımı birleştirebiliyor muyum?

  Farklı kişilere ait hesaplar birleştirilemez ancak kendi BolPuanlarınızı kullanarak başkasına bilet alabilirsiniz.

  Çocuğum benimle uçuyor, onun BolPuanlarını kullanabilir miyim?

  2-18 yaş arasındaki misafirlerimiz ancak ebeveynlerinin hesaplarına bağlı olmak koşulu ile üyelik başlatabilirler. Bu üyelerimizin kazanacakları BolPuanlar bağlı oldukları hesaplara eklenmektedir. Hesabınıza bağlı üyelik oluşturmak için flypgs.com altında yer alan Pegasus BolBol sayfasından üye girişi yapmanız ve “Çocuk ve Genç Hesapları” sayfasına gelmeniz gerekmektedir. Bu sayfadan 2-18 yaş arasındaki çocuklarınız için kendi hesabınıza bağlı üyelikler oluşturabilir, çocuklarınızın uçuşlarından da BolPuanlar kazanmaya başlayabilirsiniz. Çocuklarınız 18 yaşına geldiklerinde size bağlı üyelikleri silinecektir. BolPuan kazanmaya devam edebilmeleri için kendileri adına tekrar hesap açarak BolPuan kazanmaya devam edebilirler.

  Çocuğuma BolPuanlarımla bilet alabillir miyim?

  Puanlarınızla çocuğunuz veya istediğiniz herhangi bir kişi adına bilet veya ek hizmet satın alabilirsiniz. 2-12 yaş arası çocukların yalnız uçak yolcuğu yapmaları genel uçuş kuralları ile sınırlıdır. Bunun için uçuş kurallarını incelemenizi tavsiye ederiz.

  İki üyeliğim bulunuyor, bu iki üyeliğimi birleştirebilir miyim ?

  Aynı kişiye ait olduğu tespit edilen üyelikler birleştirilebilir. Belli başlı bazı bilgileri aynı olan üyelikler sistem tarafından ayırt edilerek otomatik olarak birleştirilmektedir. Bunun dışında aynı kişiye ait hesap birleştirme talepleriniz için çağrı merkezimizi arayabilir veya flypgs.com üzerinden “Bize Yazın” alanından talep oluşturabilirsiniz. Birleştirilen hesaplarda mevcut olan BolPuanlar var ise bu puanlar birleştirilerek yeni hesap üzerinden takip edilebilir

  BolPuanlarımın kullanım süresi var mıdır?

  Kazanılan BolPuanlar içinde bulunulan takvim yılını takip eden 2. yılın sonunda geçerliliklerini yitirir. Kazanılan BolPuanların geçerlilik süreleri Pegasus tarafından belirlenen kazanım koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Pegasus kazandırdığı BolPuanların geçerlilik süresini, kazanımdan önce belirtmek kaydıyla, farklılaştırma hakkını saklı tutar.

  En erken kazandığınız BolPuan, sistem tarafından ilk harcanandır. Kullanım süresi dolan BolPuanlarınız hesabınızdan otomatik olarak silinir. Pegasus, kullanım süresi dolacak olan BolPuanlarla ilgili Üyelere bilgilendirme yapmakla yükümlü değildir.

  BolPuan kullanılarak alınmış olan biletlerin puanların geçerliliğini yitirdiği tarihten sonra iade edilmesi durumunda BolPuanlar otomatik olarak silinir ve üyenin hesabında “süresi dolan puan” şeklinde yer alır, üyenin bakiyesine yansımaz, üye bu puanları tekrar kullanamaz.

  BolPuanların geçerliliği süresince yapılan bilet iadelerinde ceza varsa kesintisi yapılıp kalan miktar üyenin BolBol hesabına iade edilir ve üye bu puanları tekrar kullanabilir.

  Kullanım süresi dolacak olan BolPuanlarınızın takibini flypgs.com altında yer alan Pegasus BolBol sayfalarından cep telefonu numaranız ve şifreniz ile üye girişi yaparak görebilirsiniz.

  Hesabımı ilk kez kullandığımda harcayabilecek BolPuanım olacak mı?

  Hesabınızda BolPuan biriktirebilmek için uçuş yapmanız gerekmektedir. İlk uçuşunuzdan sonra kazanacağınız BolPuanlara ek olarak 250 BolPuan da Pegasus BolBol tarafından hesabınıza hediye olarak eklenecektir. 2. uçuşunuzdan itibaren de hesabınızda bulunan BolPuanları kullanmaya başlayabilirsiniz. BolPuan ile bilet alabilmek için hesabınızda minimum 2000 BolPuan bulunmalıdır.

  Program ortaklıklarından kazanılan BolPuanlar için uçuş yapma zorunluluğu bulunmamaktadır. Üyeler program ortaklıklarından BolPuan kazanmışlar ise ilk uçuşlarından itibaren puanlarını kullanmaya başlayabilirler.

  Uygulamayı güncelledim BolPuanlarımı göremiyorum ne yapmalıyım?

  Uygulamayı güncelledikten sonra Pegasus BolBol hesabınıza yeniden giriş yaptığınızda BolPuanlarınızı görüp dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

  Bolbol ile ilgili talep ve sorularınız için 0(850) 3991701 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  ING Pegasus BolBol Classic kart sahibiyim Pegasus BolBol avantajlarından faydalanabilir miyim?

  ING Pegasus BolBol Classic Kredi Kartı sahipleri, Pegasus BolBol programının tüm avantajlarına sahip oldukları gibi, ING Bonus'un taksit yapma ve Bonus puan kazandırma avantajlarından da faydalanırlar. ING Pegasus BolBol Classic Kredi Kartı ile yapacağınız her 100 TL harcamaya 20 BolPuan, yapacağınız her 100 TL’lik Pegasus uçak bileti veya hizmet harcamasından da 40 BolPuan kazanırsınız.

  Kartınızın temassız özelliğini kullanarak ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.

  *Fatura ve vergi ödemeleri, sigorta hizmetleri, kamu işlemleri ve hizmetleri, köprü ve otoyol ücretleri ve para cezaları BolPuan kazanımına dahil değildir. Bir ekstre döneminde kazanılabilecek maksimum BolPuan miktarı, kart limitinin %0.5’i kadar TL karşılığı BolPuandır. Bir ekstre döneminde limitin üzerinde yapılan harcamalardan ilave BolPuan kazanımı olmaz.

  ING Pegasus BolBol Premium Kart sahibiyim, avantajlarım nelerdir?

  ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartı sahipleri, Pegasus BolBol programının tüm avantajlarına sahip olacağı gibi, ING Bonus'un taksit yapma ve Bonus puan kazandırma avantajlarından da faydalanırlar. ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartı ile yapacağınız her 100 TL harcamaya 50 BolPuan, her 100 TL Pegasus bilet veya hizmet harcamasından da 100 BolPuan kazanırsınız.

  Kartınızın temassız özelliğini kullanarak ödemelerinizi kolayca yapabilir ve yılda 1 kez ücretsiz Seyahat Sigortası hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartınızla Sabiha Gökçen Havalimanı’nda geçerli;

  ·        Yılda 10 kez ücretsiz Flash Pass hizmetinden,

  ·        Yılda 10 kez %50 indirimli Lounge hizmetinden,

  ·        Yılda 10 kez %50 indirimli Vale Parking hizmetinden faydalanabilirsiniz.

  *Fatura ve vergi ödemeleri, sigorta hizmetleri, kamu işlemleri ve hizmetleri, köprü ve otoyol ücretleri ve para cezaları BolPuan kazanımına dahil değildir. Bir ekstre döneminde kazanılabilecek maksimum BolPuan miktarı, kart limitinin %1’i kadar TL karşılığı BolPuandır. Bir ekstre döneminde limitin üzerinde yapılan harcamalardan ilave BolPuan kazanımı olmaz.

  ING Pegasus BolBol Premium Kart’a nasıl başvurabilirim?

  ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartı'na  başvurmak için tıklayınız.

  ING Pegasus BolBol Premium Kart’ın yıllık kart aidatı 197 TL’dir. Konu hakkında sorularınızı ING BANK’a iletmeniz gerekmektedir.

  ING Pegasus BolBol Classic Kart’a nasıl başvurabilirim?

  ING Pegasus BolBol Classic Kredi Kartı'na  başvurmak için tıklayınız.

  ING Pegasus BolBol Classik Kart’ın yıllık kart aidatı 73 TL’dir. Konu hakkında sorularınızı ING BANK’a iletmeniz gerekmektedir.

  Avis ve Budget araç kiralamalarından nasıl BolPuan kazanırım?

  Kampanya, Budget veya Avis Türkiye kiralamaları için geçerlidir. Aracınızı flpygs.com altındaki araç kiralama sayfalarından kiralarken, ilgili adımda Pegasus BolBol üyelik numaranızı girmeniz gerekmektedir. Unutmayın, Pegasus BolBol üyelik numarası, programa kayıt olurken girmiş olunan cep telefonu numarasıdır. Eğer Pegasus BolBol numaranızı rezervasyonunuzu tamamlamadan girmezseniz BolPuan kazanımı olmayacaktır.

  Ayrıca aracınızı Budget veya Avis Türkiye ofislerinden kiralıyorsanız, Pegasus BolBol üyelik numaranızı satış temsilcilerine bildirerek deBolPuan kazanabilirsiniz..Eğer Pegasus BolBol’a üye değilseniz, BolPuan kazanımı olmayacaktır.

  Araç sınıfı ve süresi farketmeksizin, her kiralama başına 500 BolPuan kazanırsınız.

  Araç kiralamadan kazanılan BolPuanlar haftalık olarak üyelerimizin hesaplarına yüklenmektedir.

  Budget veya Avis Türkiye kiralamalarınızda 500 BolPuan kazanırsınız.Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  Rocketmiles otel rezervasyonlarımdan nasıl BolPuan kazanırım?

  Otel rezervasyonunuzu yaparken sadakat programı olarak Pegasus BolBol’u seçin ve rezervasyonunu tamamlarken Pegasus BolBol üyelik numarasını girin. Unutmayın, Pegasus Bolbol üyelik numarası, programa kayıt olurken girmiş olunan cep telefonu numarasıdır. Eğer BolBol’a üye değilseniz, BolPuan kazanımı olmayacaktır. Rezervasyonda birden fazla misafir bulunması durumunda yalnızca üyelik numarası girilen Pegasus BolBol misafirimiz hediye BolPuan kazanacaktır.

  Konakladığınız her gece için 1000- 15000 BolPuan kazanırsınız. Kazanacağınız BolPuan miktarını rezervasyonunuz sırasında görebilirsiniz.

  Konaklama gerçekleştikten 2 hafta sonra kazandığınız BolPuanlar Pegasus BolBol 
  hesabınıza yüklenecektir. 

  Konakladığınız her gece için 1000- 15000 BolPuan kazanırsınız. Kampanya hakında detaylı bilgi için tıklayınız.

  Hotels.com ile yaptığım otel rezervasyonlarımdan nasıl BolPuan kazanırım?

  Otel rezervasyonlarında her 100 TL harcamana 30 BolPuan kazanırsınız. Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  Airbnb ile yaptığım konaklamalarımdan nasıl BolPuan kazanırım?

  Airbnb ile yapacağınız konaklamalarda 500 BolPuan kazanırsınız. Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  Touristica’dan yaptığım harcamalardan nasıl BolPuan kazanırım?

  Touristica’dan yapacağınz her 2 TL harcamaya 1 BolPuan kazanırsınız. Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  Üyeliğimi iptal etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

  Pegasus BolBol üyeliğinizi iptal etmek için üye sayfasına giriş yaptıktan sonra “Profil Ayarları” bölümünde bulunan "Üyelikten Ayrıl" alanına tıklayabilir;Bize yazın bölümünden iptal talebi oluşturabilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  ING Pegasus BolBol Premium kredi kart alana hediye yurtiçi uçak bileti kampanyasından uçak bileti aldım, uçuşum iptal oldu ne yapabilirim?

  Ücretsiz Açığa Alma:

  İptal olan uçuşlarınızdan doğan ücretsiz açığa alma işleminizi flypgs.com ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.

  - Biletini açığa almak ücretsizdir.
  - Açık biletinizi 1 yıl süreyle dilediğiniz rotada kullanabilirsiniz.
  - Açık biletinizi kullanmadığınız takdirde uçuş yasakları kalktıktan 2 ay sonra ÜCRETSİZ İADE hakkına sahip olursunuz.

  - Açığa almış olduğunuz bileti yeniden kullanırken seçmiş olduğunuz yeni bilet ile eski biletiniz aynı ücret sınıfında olduğu sürece ceza bedeli ya da bilet farkı alınmayacaktır.

  Ücretsiz Değişiklik:

  İptal olan uçuşlarınızdan doğan ücretsiz değişiklik işleminizi sadece 0 (850) 250 67 02 numaralı çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

  - 26 mart 2020 ve öncesinde alınan biletlerde cezasiz ve ücret farkı ödemeden 27 Mart 2021 tarihine kadar dilediğiniz bir uçuşla degisiklik yapabilirsiniz. 
  - 26 mart 2020 tarihinden sonra alınacak biletlerde seferin iptal olması halinde değişiklik cezası ödemeden sadece varsa yeni biletle arasındaki ücret farkını ödeyerek değişiklik yapabilirsiniz.

Çerezleri kullanımımız hakkında

Pegasus İnternet Sitesinin düzgün bir şekilde çalışması ve performansının artırılması için gerekli çerezleri kullanıyoruz. Bunlara ek olarak tercihinize bağlı foksiyonel çerezler ile reklam ve üçüncü kişilere ait çerezler kullanmaktayız. Fonksiyonel çerezler Pegasus İnternet Sitesindeki tercihlerinizin hatırlanmasını sağlar. Reklam ve üçüncü kişilere ait çerezler ise tarayıcınız üzerinden internet kullanımınıza bağlı reklam ve tanıtım içeriği sunmaktadır.Tercihe bağlı çerezlerin kullanımına aşağıdaki tercihler üzerinden izin verebilir veya bu yönde kullanımı engelleyebilirsiniz. Gerekli çerezleri internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Bu çerezleri devre dışı bıraktığınızda Pegasus İnternet Sitesinin bazı özelliklerinden faydalanamayacağınızı lütfen dikkate alınız. Detaylı bilgi için Pegasus Gizlilik Politikası – Çerezler (Cookies) ve Dijital Pazarlama Uygulamaları sayfasındaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Oturum çerezleri

Pegasus İnternet Sitesinin düzgün bir şekilde çalışabilmesi için gereklidir. Pegasus İnternet Sitesinin ziyaret edilebilmesini ve özelliklerinden faydalanılmasını bu çerezler sağlar. Oturum çerezleri, internet sitesinde sayfalar arasında bilgileri taşıyabilmek ve bilgileri tekrardan girmek zorunluluğunu ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır.

Performans çerezleri

Bu çerezler aracılığıyla, sayfaların ziyaret sıklığı, varsa ilgili hata iletileri, sayfalarda geçirilen zaman ve kullanıcının internet sitesini kullanma şekliyle ilgili bilgileri toplanır. Bu bilgiler aracılığıyla, Pegasus İnternet Sitesinin performansının arttırılması sağlanır.

Fonksiyonel çerezler

Bu çerezler ile kullanıcının site içinde yapmış olduğu seçeneklerin (örneğin, seçilen şehir, uçuş tarihi) hatırlanması sağlanır ve böylelikle kullanıcıya kolaylık sağlanmış olur. Bu çerezler ile kullanıcılara gelişmiş internet özellikleri sağlanır.

Reklam ve üçüncü taraf çerezleri

Pegasus internet sitesinde bazı fonksiyonların kullanımı amacıyla üçüncü taraf tedarikçilerine ait çerezleri kullanılır (örneğin, uçuş noktaları ve promosyon sayfalarında yer alan sosyal medya paylaşım araçlarının oluşturduğu çerezler). Pegasus İnternet sitesinde reklam takibi yapan firmaların çerezleri de mevcuttur.

Detaylı bilgi için

Detaylı bilgi için Pegasus Gizlilik Politikası – Çerezler (Cookies) ve Dijital Pazarlama Uygulamaları sayfasındaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.
Whatsapp İletişim Hattı