tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Fibaemeklilik BES ile 10.000 BolPuan!

Pegasus BolBol üyeleri Ağustos ve Eylül aylarında bool bool kazanıyor, kazandığı puanlarla boool boool uçuyor. 23.08.2022-05.10.2022 tarihleri arasında Fibaemeklilik’te Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus BolBol üyelerine, Pegasus’tan 10.000 BolPuan “Hoşgeldin Hediyesi” ve Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece her ay fon büyüklüğünün %’1’i kadar BolPuan “Sadakat Hediyesi”!

Fibaemeklilik BES ile 10.000 BolPuan!

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  23 Ağustos 2022 / 05 Ekim 2022
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.KAMPANYA KOŞULLARI

    

·       Kampanya Pegasus BolBol üyelerine özeldir. Pegasus BolBol üyesi olmayan kişiler bu kampanyadan faydalanamazlar.

·       Kampanya yalnızca 23.08.2022-05.10.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında Fibaemeklilik’te Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatılması gereklidir.

·       Kampanyadan yalnızca Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı Pegasus 10.000 BolPuan Grubu  altında Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus BolBol üyeleri yararlanabilir.

·       Kampanyadan yararlanabilmek için Pegasus BolBol üyesinin, Fibaemeklilik’te başlattığı Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirdiği cep telefonu numarasının Pegasus BolBol hesabına tanımlı cep telefonu numarasıyla aynı olması gerekmektedir. Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirilen cep telefonu numarasına ait bir Pegasus BolBol hesabı bulunamadığı veya Pegasus BolBol üyeliği için bildirilen cep telefonu numarası ile Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirilen numaranın birbirinden farklı olması halinde, Pegasus BolBol üyesi, bu kampanya kapsamında belirtilen BolPuanlara hak kazanamayacaktır.

·       Pegasus BolBol üyesi tarafından Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin katkı payı ve emeklilik planında varsa giriş aidatının ödenmesi ve Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin başlangıç tarihinden itibaren iki aylık cayma süresi sonrası devam etmesi şartı ile, cayma süresinin bitiş tarihini takip eden yedi işgünü içerisinde, Pegasus BolBol hesabına, 10.000 BolPuan Hoşgeldin Hediyesi yüklenir.

·       Yukarıdaki şartları sağlayan Pegasus BolBol üyeleri, Sadakat Hediyesi olarak Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece, her ay fon büyüklüğünün 1%’i kadar BolPuan hediyesine hak kazanacaktır. İlki Hoşgeldin Hediyesi ile eş zamanlı, devam eden aylar ise ayın ilk 7 işgünü içerisinde, Pegasus BolBol üyesinin hesabına yüklenecektir. Sadakat Hediyesi hesaplamasında, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin fon büyüklüğü, devlet katkısı tutarı dahil edilmeksizin dikkate alınacaktır.

Pegasus BolBol üyesinin bu kampanya kapsamında BolPuan’a hak kazanabilmesi için, BolPuan’ın hesabına yatırıldığı tarihte, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin devam ediyor olması şarttır.
Yukarıdaki koşulları sağlayan ve birden fazla Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan müşteriler için; 10.000 BolPuan “Hoşgeldin Hediyesi” bir kereye mahsus yüklenecek olup, her bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için ayrı ayrı “Hoşgeldin Hediyesi” kazanımı olmayacaktır. Sadakat Hediyesi, yukarıdaki şartlar sağlandı ise, her bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için ayrı ayrı yüklenecektir.
·       Fibaemeklilik’te daha önce başlatılan bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan ve plan değişikliği ile Sadakat Emeklilik Planı Pegasus 10.000 BolPuan Grubu’na gelen Pegasus BolBol üyeleri ‘Hoşgeldin Hediyesi’nden yararlanamayacak olup “Sadakat Hediyesi’’nden yararlanabilecektir.

·       Kampanyadan 18 yaş altı katılımcılar da faydalanabilirler.

·       18 yaşından küçük katılımcılar için Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan kanuni temsilcisinin Pegasus BolBol üyesi olması koşulu ile kampanya koşullarının sağlanması durumunda “Hoş Geldin Hediyesi” ve “Sadakat Hediyesi” kanuni temsilcinin Pegasus Bol Bol hesabına yüklenir.

·       18 yaşını dolduran katılımcılar kendi adlarına Pegasus BolBol üyeliğine bağlı cep telefonu numarasını Fibaemeklilik’e bildirerek BolPuan kazanmaya devam edebilecek olup, kendi adına Pegasus BolBol hesabı bulunmaması halinde, bu kampanya kapsamında belirtilen BolPuanlara hak kazanamayacaktır.

·       Pegasus ve Fibaemeklilik kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

·       Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’ne yatırılan katkı payı tutarları Emeklilik Yatırım Fonlarında değerlendirilmektedir. Yatırılan katkı payı tutarı ve fon getirisi sözleşmenin fon büyüklüğünü oluşturmaktadır.

Yukarı Yukarı