Geçmiş Kampanyalar

Yurt Dışı 49,99$’dan Başlayan Fiyatlarla

Yurt Dışı 49,99$’dan Başlayan Fiyatlarla Keyifli bir tatil için 49,99$’dan başlayan yurt dışı uçuşları Pegasus'ta! 15 Mayıs – 15 Temmuz tarihleri arasındaki tüm yurt dışı seyahatlerin için 28 Nisan'a kadar flypgs.com'dan biletini al, 49,99$’dan başlayan fiyatlarla planlama şansını kaçırma!

Uçuş Tarihi : 15 Mayıs 2017

Çocuklara 23 Nisan Fırsatı: Yurt İçinde %50 indirim

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun! Bu özel gün için tüm çocuklarımıza yurt içi uçuşlarda %50 indirim fırsatı Pegasus'ta! 22 Nisan'a kadar hem kendiniz hem de çocuğunuz için yurt içi biletlerinizi flypgs.com ya da mobil uygulamamızdan alın, çocuğunuzun bileti %50 indirimli olsun. 23 Nisan'dan 21 Haziran'a kadar birlikte dilediğinizce uçun!

Uçuş Tarihi : 23 Nisan 2017

Avrupa Uçuşları %30 İndirimli!

Avrupa planlarını %30 indirimle yapmaya ne dersin? 03 Mayıs – 22 Haziran 2017 tarihleri arasındaki Avrupa uçuşlarında %30 indirim fırsatından yararlanmak için 13 Nisan’a kadar flypgs.com’dan veya Pegasus mobil uygulamadan biletini al, Avrupa’nın keyfini %30 indirimli çıkar.

Uçuş Tarihi : 03 Mayıs 2017

Seçili Yurt İçi Uçuşlarda %40'a Varan İndirim!

Geleneksel Uç Uç günlerine özel seçili yurt içi hatlarda Pegasus Pluslılar %30, Pegasus Plus Kredi Kartlılar ise %40 indirimle uçuyor. 6-7 Nisan’da flypgs.com ya da mobil uygulamadan biletlerini al, 26 Mayıs – 22 Haziran 2017 tarihleri arasında Türkiye’nin birçok noktasını doya doya gez, uçmadığın yer kalmasın! Pegasus Pluslı değilsen sen de yalnız 2 dakikanı ayırarak ücretsiz üye ol, sen de yurt içinde %30 indirimin keyfini çıkar!

Uçuş Tarihi : 26 Mayıs 2017

Yurt Dışı 49,99 $'dan Başlayan Fiyatlarla

Montlar dolaba geri dönüyor, yurt dışı tatil planları başlıyor! Avantajlı uçuşlar için sen de biletini flypgs.com'dan 26 Mart'a kadar al, 15 Nisan-31 Temmuz 2017 arasında 49,99$'dan başlayan fiyatlarla yurt dışında güzel havaların tadını çıkar!

Uçuş Tarihi : 15 Nisan 2017
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.