SAYFA BAŞINA DÖN

Geçmiş Kampanyalar

Kıbrıs uçuşlarım 9TL + vergilerle satışta!

Kıbrıs uçuşlarımda 17.000 koltuk 9 TL + vergilerle satışta! Sen de bu fırsatımı kaçırmak istemiyorsan 15 Ocak’a kadar biletini al, 5 Şubat - 26 Mart 2020 tarihleri arasında Kıbrıs’a bu inanılmaz fiyatlarla uç!

Uçuş Tarihi : 05 Şubat 2020

2020’ye Özel Ekstra 2020 BolPuan

Pegasus BolBollular 2020’ye çok kazançlı giriyor! Tüm yurt içi ve yurt dışı uçuşlarına alacağı biletlerden kazandığı BolPuan’a ek tam 2020 BolPuan hediye! #hadiozaman 8 Ocak’a kadar biletini al, 4 Şubat - 24 Ekim 2020 tarihleri arasında dilediğin yeri keşfet, bol bol kazanmaya devam et!

Uçuş Tarihi : 04 Şubat 2020

YENİ HATTIM HELSİNKİ, SADECE MOBİL UYGULAMAMDA!

Yeni hattıma “merhaba” demek ister misin? Şimdi rotamı Finlandiya’ya çeviriyorum ve seni Helsinki’ye uçuruyorum! Üstelik biletlerim 39,99 $’dan başlayan fiyatlarla 7 Ocak’a kadar sadece Pegasus Mobil uygulamamda satışta! Sen de hemen biletini Pegasus Mobil uygulamamdan al, 9 Haziran’dan itibaren Helsinki’yi benimle keşfetmeye hazırlan!

Uçuş Tarihi : 09 Haziran 2020

Yeni Yıla Özel Yurt Dışı %50 İndirimli!

Hoş Geldin 2020, hoş geldin %50 yurt dışı indirimi! Sen de yeni yıla seyahat dolu bir giriş yapmak istiyorsan 1 Ocak’a kadar flypgs.com veya Pegasus Mobil uygulamamdan biletini al, 4 Şubat-23 Mart 2020 tarihleri arasında yurt dışına vergiler hariç %50 indirimli uç! *Kampanya indirimi biletlerde değişiklik yapılmaması veya açığa alınmaması kaydıyla geçerlidir.

Uçuş Tarihi : 04 Şubat 2020

Mobil Uygulamamda Uçuşlar 10 TL İndirimli!

Sadece mobil uygulamama özel tüm uçuşlarım 10 TL indirimli! Hadi o zaman, sen de biletini mobil uygulamam üzerinden 17 Aralık'a kadar al, 3 Ocak – 18 Haziran 2020 tarihleri arasında yapacağın her uçuş 10 TL indirimli olsun! *Kampanya indirimi biletlerde değişiklik yapılmaması veya açığa alınmaması kaydıyla geçerlidir.

Uçuş Tarihi : 03 Ocak 2020
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.