Geçmiş Kampanyalar

Avrupa’ya %25'e Varan İndirimle Uç!

Her ayın ilk Perşembesi başlayan geleneksel Uç Uç Günleri’ne özel seçili Avrupa hatlarında Pegasus Pluslılar %20, Pegasus Plus Kredi Kartlılar ise %25 indirimle uçuyor. Sen de 6-7 Temmuz’da yalnızca 2 dakikanı ayırarak ücretsiz üye ol, flypgs.com ya da mobil uygulamadan biletlerini al, 17 Temmuz-28 Ekim tarihleri arasında seçili Avrupa şehirlerine %20 indirimle uç!

Uçuş Tarihi : 17 Temmuz 2017

Yurt İçinde Mobile Özel %30 İndirim

19 Eylül 2017 - 24 Mart 2018 seyahat tarihleri arasındaki uçuşlar için mobilden alacağın tüm yurt içi biletler %30 indirimli! Sen de hemen www.flypgs.com mobil site ya da mobil uygulamaya gir, 27 Haziran'a kadar sadece mobile özel kampanyadan faydalan! Biletini alırken bir de mobil uygulamayı indirmeyi unutma!

Uçuş Tarihi : 19 Eylül 2017

Babalar Günü'ne Özel Kampanya

Siz babanızla doya doya vakit geçirin, eğlenin diye, flypgs.com ve mobil uygulamadan satın alacağınız 19 Eylül 2017-24 Mart 2018 tarihli tüm yurt içi uçuşlarda ikinci kişi %50 indirimli! Son gün 18 Haziran.

Uçuş Tarihi : 19 Eylül 2017

10. Yıla Özel 2.Kişi %50 İndirimli

10. uçuş yılı dolan dış hatlarımızın kutlamasına sen de katıl! 8 Haziran’a kadar flypgs.com ve mobil üzerinden alacağın Düsseldorf, Kopenhag, Münih, Stuttgart, Viyana ve Zürih hatlarında biletteki 2.kişi %50 indirimli! 19 Eylül -14 Aralık tarihleri arasındaki uçuşlarda geçerli kampanya için ne duruyorsun? #hadiozaman, Sen Yeter Ki Uçmak İste!

Uçuş Tarihi : 19 Eylül 2017

Tüm İç Hatlara %40'a Varan İndirimle Uç!

Her ayın ilk Perşembesi başlayan geleneksel Uç Uç Günlerine özel tüm iç hatlarda Pegasus Pluslılar %30, Pegasus Plus Kredi Kartlılar ise %40 indirimle uçuyor. Sen de 1-2 Haziran’da yalnız 2 dakikanı ayırarak ücretsiz üye ol, flypgs.com ya da mobil uygulamadan biletlerini al, 19 Eylül-28 Ekim tarihleri arasında tüm iç hatlarda %30 indirimle uç!

Uçuş Tarihi : 19 Eylül 2017
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.