Geçmiş Kampanyalar

Mobile Özel Tüm Hatlar %20 İndirimli!

İndirim müjdesi bugün Pegasus Mobil uygulamamda! Sen de biletini bugün mobil uygulamam üzerinden al keşfetmediğin yerleri %20 indirimle keşfet!

Uçuş Tarihi : 06 Mayıs 2019

Yurt Dışı %40 İndirimle Seni Bekliyor!

Sen yurt dışını doyasıya keşfetmeye devam et diye 6 Mayıs – 20 Haziran tarihleri arasında tüm yurt dışı uçuşları vergiler hariç %40 indirimli! #hadiozaman son gün 16 Mart!

Uçuş Tarihi : 06 Mayıs 2019

Yurt İçinde %40 İndirimi Kaçırma!

Baharda yurt içindeki güzellikleri keşfetmen için harika bir indirimle karşındayım! Şimdi tüm yurt içi vergiler hariç %40 indirimli! Hadi o zaman, 14 Mart’a kadar biletini al, 6 Mayıs - 29 Mayıs tarihleri arasında yurt içini doyasıya keşfet.

Uçuş Tarihi : 06 Mayıs 2019

Uç Uç Günleri'ne Özel BolPuan Yağmuru

Uç Uç Günleri geldi, bol bol kazanmaya hazır mısın? Şimdi yurt içi ve Kıbrıs uçuşlarından ekstra 2000, yurt dışı uçuşlarından ekstra 4000 BolPuan, uçuşunun hemen ardından senin!

Uçuş Tarihi : 07 Nisan 2019

Türkiye Çıkışlı Avrupa Uçuşları %50 İndirimli

Avrupa’da yeni yerler keşfetmek istiyorsan bu fırsatı kaçırma! Çünkü şimdi Türkiye çıkışlı Avrupa uçuşları vergiler hariç %50 indirimli! Hadi o zaman, sen de biletini 6 Mart'a kadar al, dilediğin yeri %50 indirimli keşfet.

Uçuş Tarihi : 13 Mayıs 2019
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.