SAYFA BAŞINA DÖN

Geçmiş Kampanyalar

Yurt İçinde İkinci Kişiye Vergiler Hariç %30 İndirim!

Cyber Monday’de tüm yurt içi uçuşlarında seninle uçacak ikinci kişiye vergiler hariç %30 indirim! Hadi o zaman, Cyber Monday fırsatını kaçırma ve biletini hemen al, 27 Nisan - 18 Haziran tarihleri arasında yurt içinde avantajlı uç! *Kampanya indirimi biletlerde değişiklik yapılmaması veya açığa alınmaması kaydıyla geçerlidir.

Uçuş Tarihi : 27 Nisan 2020

Uçuran Cuma’ya Özel Yurt Dışı %50 İndirimli!

Beklenen gün geldi! Uçuran Cuma’ya özel yurt dışı uçuşlarım %50 indirimli! #hadiozaman, Uçuran Cuma fırsatımı kaçırma ve 29 Kasım’a kadar biletini al, 27 Nisan - 18 Haziran 2020 tarihleri arasında yurt dışına vergiler hariç %50 indirimli uç! *Kampanya indirimi biletlerde değişiklik yapılmaması veya açığa alınmaması kaydıyla geçerlidir.

Uçuş Tarihi : 27 Nisan 2020

11 Kasım’a Özel Yurt Dışı Uçuşlarım 11 Euro!

Yurt dışı uçuşlarımda tam 50.000 koltuk 11 euro artı vergilerle satışta! Eğer sen de 11 Kasım’a özel fırsatımı kaçırmak istemiyorsan biletini 12 Kasım’a kadar al, 15 Ocak - 15 Mart 2020 tarihleri arasında yurt dışında dilediğin yeri 11 euro’ya keşfet!

Uçuş Tarihi : 15 Ocak 2020

5 Milyon BolBolluya 5 Kat BolPuan!

Tam 5 milyon BolBollu olduk, uçtukça kazandık, kazandıkça uçtuk! Bu güzel haberi hep beraber kutlayalım istedim. O zaman ne yapıyorum? 5 milyon BolBollu olmamızı hep beraber kutlayalım diye alacağın her biletten 5 kat BolPuan kazandırıyorum, yine bol bol uçuruyorum! Sen de 8 Kasım’a kadar BolBol üyeliğinle biletini flypgs.com veya Pegasus Mobil uygulamamdan al, 1 Aralık 2019 – 24 Ekim 2020 tarihleri arasında dilediğin yere uç, 5 kat BolPuan kazan!

Uçuş Tarihi : 01 Aralık 2019

Kıbrıs’a Salı ve Çarşamba Uç, %50 İndirimli Uç!

Bu aralar bir Kıbrıs’a gitsem keşke diyorsan şahane bir haberim var! Kıbrıs uçuşlarım Salı ve Çarşamba günleri %50 indirimli! #hadiozaman biletini 3 Kasım’a kadar al, 12 Kasım-25 Aralık tarihleri arasında Kıbrıs’ı %50 indirimle keşfet!

Uçuş Tarihi : 12 Kasım 2019
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.