Geçmiş Kampanyalar

Şimdi Balkanlar Zamanı

Şimdi Atina, Belgrad, Bükreş, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp’e gitme zamanı! Sen de 10-13 Ocak tarihleri arasında biletini 49,99$’dan başlayan fiyatlarla al, Balkanlar’ı tam zamanında keşfet. Üstelik Belgrad, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp’e vizesiz gidebilirsin!

Uçuş Tarihi : 22 Ocak 2018

Ocak Ayı Pegasus Plus’lılara Güzel!

Uç Uç Günlerinde bu ay yurt dışı Pegasus Plus’lılara %30, Pegasus Plus Kart sahiplerine ise %35 indirimli! Sen de bu fırsattan yararlanmak için yalnızca 2 dakikanı ayırarak ücretsiz üye ol, www.flypgs.com veya Pegasus Mobil’den biletini al, 7 Şubat-7 Haziran tarihleri arasında Yurt dışına %30 indirimle uç. Acele et son gün 5 Ocak!

Uçuş Tarihi : 07 Şubat 2018

Yeni Yıla Özel %30 İndirim

Her yıl aynı hediyeleri almaktan sıkılmadın mı? Bu sene sevdiklerine 2018’te unutamayacakları bir seyahat hediye et diye 15 Mart - 7 Haziran arasındaki tüm yurt içi uçuşlar %30 indirimli! Acele et indirimli biletler 30 Aralık’a kadar sadece www.flypgs.com ve Pegasus Mobil’de!

Uçuş Tarihi : 15 Mart 2018

Pegasus Pluslılara Özel Masterpass’den %40 İndirim

Pegasus Pluslılara Masterpass Sürprizi! 7 Şubat 2018 – 7 Haziran 2018 tarihleri arasındaki tüm uçuşlar için Pegasus Mobil uygulamasından alacağın biletler %40 indirimli! Sen de hemen Pegasus Mobil uygulamasını indir, kredi kartını Masterpass’e kaydet, %40 indirimi kaçırma. 23 Aralık son gün!

Uçuş Tarihi : 07 Şubat 2018

Budget ile Araç Kiralama 50 UçuşPuan Kazandırıyor!

Pegasus Plus üyeleri yıl sonuna kadar yurt içi ve Kıbrıs ofislerinden yaptıkları 3 gün ve üzeri araç kiralamalarında 50 TL değerinde UçuşPuan kazanıyor.

Uçuş Tarihi : 02 Ocak 2018
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.