Instagram Stories %20 İç Hat Kampanyası!

29 ve 30 Ağustos boyunca Instagram Stories'de yayında olacak kısa videolardan, 8 haneli şifreyi birleştiren Instagram takipçilerimize 29 ve 30 Ağustos'ta satın alacakları, 1-27 Ekim tarihli tüm yurt içi hatlarda geçerli %20 indirim fırsatı!

Kampanya Özellikleri

 • SATIŞ TARİHİ
  29 Ağustos / 30 Ağustos 2016
 • UÇUŞ TARİHİ
  01 Ekim / 27 Ekim 2016
Instagram Stories %20 İç Hat Kampanyası!

1-27 Ekim 2016 tarihlerinde %20 indirimli yurt içi bileti kazanmak için tek yapman gereken www.instagram.com/pegasusairlines Instagram hesabını takip ederek, Instagram Stories’de paylaştığımız 8 haneli indirim kodunu tamamlamak! İndirim kodunu tamamlayan herkes kampanyadan faydalanmaya hak kazanacaktır. www.flypgs.com , mobil uygulama ve mobil sitemizden uçuşunu gerçekleştirmek istediğin kampanya dahilindeki tarihi seç. Kampanyadan yararlanmak için ödeme ekranına kadar ilerle, ödeme sayfasında kampanyalar altındaki “Instagram Yurt İçi %20” seçeneğini işaretledikten sonra bilet bedeli üzerinden %20 indirimin uygulandığını toplam tutarda görebilirsin.

Kampanya Kuralları:

 1. Kampanyanın geçerli olduğu hatlar: Tüm İç Hatlar
 2. Uçuş tarihi: 1 -27 Ekim 2016
 3. Satış tarihi: 29-30 Ağustos 2016 (Türkiye lokal saatine göre 30 Ağustos 2016 23:59’a kadar geçerlidir.)
 4. Ücret / İndirim: %20 indirim
 5. Bu fiyatlar sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.
 6. Bu fiyatlar direkt uçuşlar için geçerlidir.
 7. Bu fiyat yalnızca flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması ve mobil site aracılığıyla satın alınan eko paket bilet sınıfı biletlere uygulanır.
 8. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
 9. Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 7 TL / 8 USD’den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
 10. Pegasus bu kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.