İtalya %25 İndirimli

Şimdi İtalya tatilini planlamanın tam zamanı! 20- 21 Ağustos tarihlerinde flypgs.com’dan İtalya biletlerini al, 1 Ekim 2015- 26 Mart 2016 arasında tüm İtalya hatlarına %25 indirimle uçma fırsatını kaçırma.

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    20 Ağustos / 21 Ağustos 2015
  • UÇUŞ TARİHİ
    20 Ağustos 2015 / 26 Mart 2016
İtalya %25 İndirimli
Flypgs.com'da kampanya kapsamında uçuşu gerçekleştirmek istediğin tarihi seç. Kampanyadan yararlanmak için ödeme ekranına kadar ilerle, ödeme sayfasında kampanyalar altındaki İtalya Kampanyası %25 İndirim seçeneğini işaretle. Bilet bedeli üzerinden %25 indirimin uygulandığını toplam tutarda göreceksin. Kurallar a. Kampanyanın geçerli olduğu hatlar: Türkiye çıkışlı ve varışlı İtalya hatları b. Uçuş tarihi: 1 Ekim 2015 – 26 Mart 2016. Aşağıdaki tarihler duyuru kapsamı dışındadır: • 27 Ekim 2015 – 01 Kasım 2015 • 18 Aralık 2015 – 13 Ocak 2016 • 22 Ocak 2016 – 8 Şubat 2016 c. Satış tarihi: 20-21 Ağustos 2015(Türkiye lokal saatine göre 21 Ağustos 23:59’a kadar geçerlidir.) d. İndirim: Tüm misafirlerimize %25 İndirim e. Bu indirim sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir. f. Bu indirim direkt uçuşlar için geçerlidir. g. Bu indirim yalnızca flypgs.com ve Pegasus Mobil Uygulamalarından satın alınan biletlere uygulanır. h. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur. i. Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahil değildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 8 USD’den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.