SAYFA BAŞINA DÖN

İtalya ve İspanya %30 İndirimli

%30 İndirimle İtalya ve İspanya’yı keşfetmenin tam zamanı! Biletini 17 Temmuz’a kadar flypgs.com’dan al, 20 Eylül – 27 Ekim 2016 tarihleri arasında Barselona, Madrid, Roma, Milano ve Bologna’ya %30 indirimle uçmanın tadını çıkar.

Kampanya Özellikleri

 • SATIŞ TARİHİ
  29 Temmuz / 30 Temmuz 2016
 • UÇUŞ TARİHİ
  20 Eylül / 27 Ekim 2016
İtalya ve İspanya %30 İndirimli

Flypgs.com'da uçuşunu gerçekleştirmek istediğin kampanya dahilindeki tarihi seç. Kampanyadan yararlanmak için ödeme ekranına kadar ilerle, ödeme sayfasında kampanyalar altındaki İtalya ve İspanya %30 İndirimli seçeneğini işaretledikten sonra bilet bedeli üzerinden %30 indirimin uygulandığını toplam tutarda görebilirsin.

 

 1. İndirimin geçerli olduğu hatlar: İtalya ve İspanya Hatları ( Roma, Milano-Malpensa, Milano-Bergamo, Bologna, Barselona, Madrid)
 2. Uçuş tarihi: 20 Eylül – 27 Ekim 2016.
 3. Satış tarihi: 15 -17 Temmuz 2016 (Türkiye lokal saatine göre 17 Temmuz 23:59’a kadar geçerlidir.)
 4. İndirim: %30 indirim.
 5. İndirim direkt uçuşlar için geçerlidir.
 6. İndirim sadece bilet tutarı üzerinden yapılır.
 7. Kampanya sadece flypgs.com, Pegasus mobil site ve uygulamadan alınan biletlerde geçerlidir.
 8. İptal ve iade  - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
 9. Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için yurt dışında 8$’dan  başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
 10. Pegasus bu kurallar da değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.