SAYFA BAŞINA DÖN

Kıbrıs 10. Yıl Kampanyası

Kıbrıs 10.Yıl kampanyasından yararlanmak için, aşağıda belirtilen tarihlerde geçerli iki kişilik bir Kıbrıs-Türkiye uçuşu seçip, ilerleyin. Misafir bilgilerinizi girdikten sonra Kampanyalar bölümünde göreceğiniz “Kıbrıs 10.Yıl Kampanyası” butonuna tıklayın. Toplam tutar üzerinden ikinci misafire ait bilet bedelinin düşüldüğünü göreceksiniz.

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    08 Şubat / 14 Şubat 2016
  • UÇUŞ TARİHİ
    01 Mart / 30 Haziran 2016
Kıbrıs 10. Yıl Kampanyası

a.      Kampanyanın geçerli olduğu hatlar: Kıbrıs ve Türkiye arası direkt uçuşlar

b.      İndirim: İkinci kişi %100 indirimli

c.       Kampanyadan yararlanamak için satın alınan bilette (PNR’da) iki misafir olmalıdır. İki ve üzeri misafir olan bilelerde (PNR’da)  ikinci misafirin bilet bedeli üzerinden %100 indirim uygulanacaktır. Kampanya kapsamında satın alınan biletlere Flex ürünü (ücret karşılığı satın alınan bilet değişiklik hakkı) eklenemez.

d.      Uçuş tarihi: 1 Mart  – 30 Haziran 2016

e.      Satış tarihi: 8 - 14 Şubat 2016

f.      Kampanya kapsamına girmeyen tarihler: 13 - 23 Mayıs 2016; 10-19 Haziran 2016.

g.        Bu indirim ilk 10.000 koltuk için geçerlidir. 10.000 koltuk satıldığında kampanya indirim butonu web sitesinden ve uygulamalardan kaldırılacaktır.

h.      Bu fiyat yalnızca www.flypgs.com web sitesi ile Pegasus mobil site ve uygulamalarından  satın alınan biletlere uygulanır.

i.      İptal ve iade  - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.

j.        Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 8 TL’den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.

 

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.