tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Memorial’dan e-Doktor Kampanyası

Pegasus BolBol Üyelerine özel hazırlanan e-doktor kampanyası ile Memorial Doktorları ile görüntülü görüşün, sağlınızı ertelemeyin! Memorial e-doktor online muayene hizmeti ile tüm branşlardaki deneyimli doktorlarımızla görüntülü görüşme yapabilirsiniz ve %20 indirime ek 1.000 BolPuan kazanabilirsiniz.

Memorial’dan e-Doktor Kampanyası

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  25 Haziran 2021 / 28 Temmuz 2021
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Memorial’dan e-Doktor Kampanyası Kuralları:

·       Pegasus BolBol üyeleri, Memorial Hastaneleri’nde, tüm branşlarda yapacakları e-Doktor muayene hizmetinden %20 indirime ek 1.000 BolPuan kazanacaktır.

·       Memorial e-Doktor kampanyası 31 Temmuz 2021 tarihine kadar geçerlidir. 31 Temmuz  2021 tarihine kadar Memorial e-Doktor hizmetinden faydalanılmış olması gerekmektedir.

·       Pegasus BolBol üyelerine özel e-Doktor kampanyasının geçerli olduğu Memorial hastaneleri; Memorial Ankara, Antalya, Ataşehir, Bahçelievler, Şişli, Diyarbakır, Dicle ve Kayseri Hastaneleridir.

·       Pegasus e-Doktor Kampanyasından faydalanmak isteyen Pegasus BolBol üyelerinin, 444 88 99 no’lu Memorial Çağrı Merkezini arayarak e-Doktor için randevu oluşturması gerekmektedir.

·       Pegasus BolBol üyeleri, Memorial e-Doktor muayenesinden %20 indirime ek 1.000 BolPuan kazanacaktır. Bu şekilde kazanım sağlayan %20 indirime ek 1.000 BolPuan kampanyası 31 Temmuz 2021 tarihine kadar geçerlidir.

·       Kampanyadan yararlanabilmek için Memorial sağlık kurumlarından yapacağınız sağlık harcaması sırasında kampanyadan faydalanmak istediğinizi, Pegasus BolBol programına kayıt olurken girmiş olduğunuz cep telefonu numaranızla birlikte belirtmeniz gerekmektedir. Memorial sağlık kurumlarından alacağınız hizmete dair ödemeyi yaparken kampanyadan faydalanmak istediğinizi bildirmediğiniz takdirde sonradan yapacağınız bildirim ile kampanyadan yararlanamazsınız.

·       Memorial’da yapılan harcamalar için Memorial’ın genel koşulları geçerli olup Pegasus’un Memorial’da kampanya kapsamında yapılan sağlık harcamaları bakımından hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

·       e-Doktor kampanyasından Pegasus Bolbol üyeleri ve birinci derece yakınları istediği kadar faydalanabilir.

·       Kampanyaya ilişkin olarak işbu kampanya koşullarında yer almayan hususlar bakımından Pegasus Genel Kuralları geçerli olacaktır.

·       Pegasus ve Memorial kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

·       Pegasus e-Doktor Hizmet Kapsamı aşağıdaki gibidir: 

E Doktor Muayenesi :

Hastaneye gidemediğiniz durumlarda, sizin ve ailenizin sağlık problemleri, kronik hastalıklarınızın takibi ve desteğe ihtiyaç duyduğunuz her türlü sağlık sorunu için istediğiniz branşta doktor, psikolog ve diyetisyenimiz ile canlı ve görüntülü görüşme imkanı sağlayan bir online sağlık hizmeti uygulamasıdır.

Hangi şehirde olursanız olun, Türkiye’nin her noktasından akıllı telefonunuz üzerinden ulaşabileceğiniz “Memorial e-Doktor” hizmetini İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır illerindeki 11 Hastanemiz ve 4 Tıp Merkezimizde konusunda deneyimli uzman hekim, psikolog ve diyetisyen kadrolarımızla sunmaktayız. e-Doktor uygulamasıyla, istediğiniz gün ve saat için randevu alabilir, doktorunuzla görüntülü online görüşmede sağlık durumunuz hakkındaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

 Kazandığım BolPuanları ne zaman kullanabilirim?

·       Kampanya kapsamında kazanılan BolPuanlar harcama yapıldıktan sonraki 7 gün içerisinde Pegasus BolBol hesabınıza yüklenecektir.

·       BolPuanlar Pegasus BolBol hesabınıza yüklendiğinde BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kazandığım BolPuanları nasıl harcarım?

·       Kazandığınız BolPuanları hesabınızda biriktirdiğiniz diğer BolPuanlar gibi, uçak bileti satın alımlarında ya da Pegasus'un ek hizmetlerinin satın alımında kullanabilirsiniz.

Yukarı Yukarı