Mobile Özel Yurt İçi %30 İndirimli

12-13 Eylül tarihlerinde yurt içi uçak biletini mobil kanallarımızdan al, 1 Ekim – 28 Aralık tarihleri arasında yurt içi tatilinin keyfini %30 indirimle çıkar! Mobil uygulamamızı henüz kullanmadın mı? İndirmek için hemen tıkla! Ödeme ekranına geldiğinizde bilgilerinizi doldurduktan sonra kampanyalar altındaki "Mobil Kampanya" seçeneğini işaretleyin. Onayla butonuna bastığınızda %30 indirimin uygulandığını toplam tutarda görebilirsiniz.

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    12 Eylül / 13 Eylül 2015
  • UÇUŞ TARİHİ
    12 Eylül / 28 Aralık 2015
Mobile Özel Yurt İçi %30 İndirimli
KURALLAR a. Kampanyanın geçerli olduğu hatlar: İç Hatlar b. Uçuş tarihi: 1 Ekim – 28 Aralık 2015 c. Satış tarihi: 12-13 Eylül 2015 d. Ücret / İndirim : Herkese %30 indirim e. Bu indirim yalnızca mobil kanallarda geçerlidir. f. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur. g. Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 8 TL’den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir. Kampanya kapsamına girmeyen tarihler; 27 Ekim 2015 – 1 Kasım 2015

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.