tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & CarTrawler İş Birliği

Pegasus BolBol üyeleri, cars.flypgs.com'dan yapacakları kiralamalardan yüzlerce BolPuan kazanıyor!

Pegasus BolBol & CarTrawler İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  18 Ekim 2021 / 30 Haziran 2022
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Kampanya Kuralları

● Kampanya, Pegasus BolBol üyelerinin www.cars.flypgs.com üzerinden yapılan araç kiralamaları karşılığında BolPuan kazanmasına ilişkindir.

● Kampanya 18.10.2021 - 30.06.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kiralamaların bu tarih aralığında gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

● Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. Sadece Pegasus BolBol üyesi adına yapılan kiralamalarda BolPuan kazanımı gerçekleştirilir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz. Araç kiralaması yapılmadan önce BolBol üyesi olmanız gerekmektedir. Sonradan üye olunması halinde kampanyadan faydalanılamaz.

● Araç kiralamalarının www.cars.flypgs.com üzerinden yapılması ve ödeme öncesinde, ilgili sayfada, belirtilen alana BolBol’da kayıtlı cep telefonu numarasının girilmesi gereklidir. BolPuan yüklemesi için Pegasus ile girmiş olduğunuz cep telefonu numaranız paylaşılacaktır.

● Aracı kiralayan kişi ile, ödeme adımı öncesi gösterilen ilgili ekranda BolPuan kazanımı için girilen cep telefonunun kayıtlı olduğu BolBol hesabındaki kişi aynı olmalıdır.

● Pegasus BolBol üyeleri, www.cars.flypgs.com üzerinden yapacakları her araç kiralamada, kiralama yaptığı marka, araç grubu ve kiralama süresi gibi bilgilerle belirlenen değişen oranda BolPuan kazanırlar. Kazanılacak BolPuan tutarı kiralama aşamasında ilgili ekranda görüntülenebilecektir.

www.cars.flypgs.com üzerinden yapılacak Budget ve Avis Türkiye kiralamalarında ekstra 250 BolPuan Enterprise ve Alamo Türkiye kiralamalarında ekstra 500 BolPuan hesabınıza yüklenecektir.

● Kazanılan BolPuanlar kiralama bitiş tarihinden, yani aracınızı teslim ettiğiniz tarihten itibaren 6 hafta sonra Pegasus BolBol hesabınıza yüklenecektir.

● Kazanılan BolPuanlar üyenin BolBol hesabına eklendiği andan itibaren Pegasus’un tüm seferlerinde ve ek hizmet alımlarında kullanılabilir. BolPuanlar Pegasus BolBol hesabınıza yüklendiğinde, BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

● Kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez.

● Yapılan kiralama işlemlerine ilişkin olarak Pegasus’un resmi iş ortağı CarTrawler’ın ve CarTrawler’ın sağladığı www.cars.flypgs.com‘da yer alan markaların genel kiralama koşulları geçerlidir.

● Pegasus ve CarTrawler, kampanya koşullarında her zaman tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

● Pegasus’un, CarTrawler’ın araç kiralama işlemlerine ilişkin olarak CarTrawler ile kiralamayı yapan müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak hiçbir sorumluluğu yoktur. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz.

Kazandığım BolPuanları ne zaman kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılan BolPuanlar harcama yapıldıktan 6 hafta sonra Pegasus BolBol hesabınıza yüklenecektir.

BolPuanlar Pegasus BolBol hesabınıza yüklendiğinde BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kazandığım BolPuanları nasıl harcarım?

Kazandığınız BolPuanları hesabınızda biriktirdiğiniz diğer BolPuanlar gibi, uçak bileti satın alımlarında ya da Pegasus'un ek hizmetlerinin satın alımında kullanabilirsiniz.

Yukarı Yukarı