tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & DESA İş Birliği

Pegasus BolBollular, 31 Aralık 2023’e kadar DESA online ve DESA mağazalarından yapacağı 10.000 TL ve üzeri alışverişlerinde 30.000’e varan BolPuan kazanma şansı yakalıyor!

Pegasus BolBol & DESA İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  08 Aralık 2023 / 31 Aralık 2023
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Kampanya Teklifi: Desa üyelikleri ile Desa mağazaları, Desa kampanya sayfası ve Desa mobil uygulaması üzerinden Desa veya Samsonite markalı ürünler arasından aşağıda belirtilen tutar ve şartlara uygun alışveriş yapan Pegasus BolBol Üyeleri, 5.000, 10.000, 15.000, 20.000, 25.000 veya 30.000 BolPuan kazanacaktır.  

Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler: Pegasus BolBol Üyeleri Kampanyadan 08.12.2023 (saat 00.01’den itibaren) – 31.12.2023 (saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında yararlanabilir.

Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler: Kampanyadan yalnızca Desa üyelikleri ile Kampanya kurallarına uygun olarak alışveriş yapan Pegasus BolBol Üyeleri faydalanabilir. Şirketler, tüzel kişiler, ticari işletmeler ve son tüketici olmayanlar kampanyadan faydalanamayacaktır. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

·       Kampanyaya katılım sağlayabilmek için Pegasus BolBol Üyeliği ve Desa üyelikleri ile ilişkilendirilmiş ad-soyad ve telefon numarası bilgileri ile Desa mağazaları, Desa kampanya sayfası ve Desa mobil uygulaması üzerinden Desa veya Samsonite markalı ürünler arasından tek seferde aşağıda belirtilen asgari alım tutarlarında alışveriş yapılması gerekmektedir.

·       Kampanyaya katılım sağlayabilmek için Desa mağazalarından belirtilen şartlara uygun alışveriş yapan Pegasus BolBol Üyelerinin harcamayı takip eden 30 gün içinde Desa internet sitesi veya Desa mobil uygulaması Desa üyeliği üzerinden iletişim iznini açmış olmalıdır. Desa kampanya sayfası ve Desa mobil uygulaması üzerinden yapılacak alışverişlerde Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterinin Pegasus BolBol Üyeliği ve Desa üyelikleri ile ilişkilendirilmiş ad-soyad ve telefon numarası bilgileri ile belirtilen şartlara uygun alışveriş yaparak Desa üyeliği üzerinden iletişim izninin açmış olmalıdır.  

Kampanyanın Geçerli Olduğu Ürünler ve Satış Kanalı: Kampanya Desa mağazaları, Desa kampanya sayfası ve Desa mobil uygulaması üzerinden satışı yapılmakta olan Samsonite veya Desa markalı tüm ürünlerde geçerlidir.

Kampanya Kapsamında Kazanılacak BolPuan Miktarı: Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihlerde Pegasus BolBollular, Desa mağazaları, Desa kampanya sayfası ve Desa mobil uygulaması üzerinden Desa veya Samsonite markalı ürünler arasından;

·       Tek seferde en az 10.000 TL- 19.999 TL aralığında yaptıkları alışverişlerde 5.000 BolPuan 

·       Tek seferde en az 20.000 TL- 24.999 TL aralığında yaptıkları alışverişlerde 10.000 BolPuan

·       Tek seferde en az 25.000 TL- 29.999 TL aralığında yaptıkları alışverişlerde 15.000 BolPuan

·       Tek seferde en az 30.000 TL– 39.999 TL aralığında yaptıkları alışverişlerde 20.000 BolPuan,

·       Tek seferde en az 40.000 TL– 49.999 TL aralığında yaptıkları alışverişlerde 25.000 BolPuan,

Tek seferde en az 50.000 TL ve üzerinde yaptıkları alışverişlerde en fazla 30.000 BolPuan kazanacaktır.

Kampanya Kuralları:  

·       Kampanyadan faydalanabilmek için ilgili Pegasus BolBol Üyesinin, Desa kampanya sayfası üzerinden veya Desa mobil uygulaması üzerinden Desa üyeliği oluşturması ve Desa üyeliği ile Pegasus BolBol üyeliği ile ilişkilendirilen ad, soyad ve telefon numarası bilgilerinin eşleşmesi gerekmektedir.

·       Yarışmaya birden fazla kez katılım sağlanabilir. Yarışmaya birden fazla kez katılım sağlayabilmek için belirlenen asgari harcama aralıklarında tek seferde yapılan harcamaların birden fazla kez ayrı harcamalar şeklinde yapılmış olması gerekmektedir.

·       Kampanya kapsamında kazanılan BolPuanlar, Desa mağazaları, Desa kampanya sayfası ve Desa mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen satın alımdan 30 (otuz) gün sonra ilgili Pegasus BolBol Üyesinin telefon numarası ile ilişkilendirilmiş olan Pegasus BolBol hesabına yüklenecektir.

·       Satın alınan ürünlerin iptal veya iade edilmesi halinde kampanya şart ve koşulları sağlanamamış ve Kampanya katılımı sağlanamamış olacak ve bu kapsamda BolPuan kazanımı olmayacaktır.

·       İşbu kampanya kapsamında Desa mağazaları, Desa kampanya sayfası ve Desa mobil uygulaması üzerinden yapılan harcamalar başka bir sepet kampanyası ile birleştirilebilir, kupon kodu içeren kampanyalar ile birleştirilemez.

·       BolPuanlar, ilgili Pegasus BolBol Üyesinin Pegasus BolBol hesabına yüklendiğinde, BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece kullanılabilir.

·       Kazanılan BolPuanlar, biriktirilen diğer BolPuanlar gibi, uçak bileti satın alımlarında ya da Pegasus Ek Ürün ve Hizmetlerinin satın alımında kullanılabilir.

·       Pegasus BolBol ve BolPuan kullanımına ilişkin burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·       Pegasus’un Kampanya kapsamındaki tek sorumluluğu, işbu Kampanya hüküm ve şartlarına uyulması halinde, Kampanyaya uygun olarak kazanılan BolPuanların ilgili Pegasus BolBol hesabına işlenmesidir.

·       BolPuan işlemlerine ilişkin detaylı bilgiye Pegasus Genel Kuralları 14.4 altında bulunan “BolPuan Kazanımı, Kullanımı ve İptali" bölümü üzerinden ulaşabilirsiniz.

·       Pegasus’un, Desa Deri San. Tic. A.Ş. ile yürütülecek olan üyelik işlemlerine ve Desa ve/veya Samsonite markalı ürünlerin satın alım işlemlerine ilişkin olarak Desa ile ilgili müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak sorumluluğu bulunmamaktadır. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz. 

·       Desa veya Samsonite markalı ürünlerin satın alma işlemine ilişkin soru ve talepleriniz için Desa internet sitesini ziyaret edebilir veya 444 33 72 numaralı Desa Deri San. Tic. A.Ş. Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

·       Desa Deri San. Tic. A.Ş. ve Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. önceden haber vermeksizin koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

 

Yukarı Yukarı