tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & HDI Fibaemeklilik İş Birliği

BES birikimlerini HDI Fibaemeklilik’ten yapan Pegasus BolBollular, 7500 BolPuan hoş geldin hediyesi kazanıyor! Üstelik birikimlerinden her ay BolPuan kazanmaya devam ediyor!

Pegasus BolBol & HDI Fibaemeklilik İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  24 Nisan 2024 / 31 Aralık 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Kampanyanın geçerli olduğu tarihler: Kampanyadan 24.04.2024–31.12.2024 tarihleri arasında yararlanılabilir.

HDI Fibaemeklilik’te Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus BolBol üyelerine, iki aylık cayma süresi bitiminden sonra Pegasus’tan 7500 BolPuan “Hoşgeldin Hediyesi” ve Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece her ay HDI Fibaemeklilik'in kurucu olduğu HDI Fibaemeklilik fon büyüklüğünün (devlet katkısı ve Bireysel Emeklilik Fon Alım Satım Platformu (BEFAS)'nda seçilen fonlar hariç) %0,5/12’si (binde 5 bölü 12’si) kadar BolPuan hediyesine hak kazanacaktır.

Sadakat Hediyesine hak kazanmak için devlet katkısı fonunuz ve Bireysel Emeklilik Fon Alım Satım Platformu (BEFAS)’tan alıp/sattığınız fonlarınız hariç fon büyüklüğünüz en az 10.000 TL olmalıdır.

Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler:

Kampanya Pegasus BolBol üyelerine özeldir. Pegasus BolBol üyesi olmayan kişiler bu kampanyadan faydalanamazlar. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

Kampanyadan yalnızca HDI Fibaemeklilik “Sadakat Emeklilik Planı Pegasus 7500 BolPuan Grubu” altında Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus BolBol üyeleri yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanabilmek için Pegasus BolBol üyesinin, HDI Fibaemeklilik’te başlattığı Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirdiği cep telefonu numarasının Pegasus BolBol hesabına tanımlı cep telefonu numarasıyla aynı olması gerekmektedir. Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirilen cep telefonu numarasına ait bir Pegasus BolBol hesabı bulunamadığı veya Pegasus BolBol üyeliği için bildirilen cep telefonu numarası ile Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirilen numaranın birbirinden farklı olması halinde, Pegasus BolBol üyesi, bu kampanya kapsamında belirtilen BolPuanlara hak kazanamayacaktır.

Pegasus BolBol üyesi tarafından Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin katkı payı ve emeklilik planında varsa giriş aidatının ödenmesi ve Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin başlangıç tarihinden itibaren iki aylık cayma süresi sonrası devam etmesi şartı ile, cayma süresinin bitiş tarihini takip eden yedi işgünü içerisinde, Pegasus BolBol hesabına, 7500 BolPuan Hoşgeldin Hediyesi yüklenir.

Kampanya Kapsamında Kazanılacak BolPuan Miktarı:

Yukarıdaki şartları sağlayan Pegasus BolBol üyelerine, Sadakat Hediyesi olarak, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece her ay HDI Fibaemeklilik'in kurucu olduğu HDI Fibaemeklilik fon büyüklüğünün (devlet katkısı ve Bireysel Emeklilik Fon Alım Satım Platformu (BEFAS)'nda seçilen fonlar hariç) %0,5/12’si (binde 5 bölü 12’si ) kadar Bolpuan yüklenecektir. İlki Hoşgeldin Hediyesi ile eş zamanlı olarak, devam eden aylar ise ayın ilk 7 işgünü içerisinde, Pegasus BolBol üyesinin hesabına yüklenecektir.

Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’ne yatırılan katkı payı tutarları Emeklilik Yatırım Fonlarında değerlendirilmektedir. Yatırılan katkı payı tutarı ve fon getirisi sözleşmenin fon büyüklüğünü oluşturmaktadır.

Pegasus BolBol üyesinin bu kampanya kapsamında BolPuan’a hak kazanabilmesi için, BolPuan’ın hesabına yatırıldığı tarihte, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin devam ediyor olması şarttır.

Yukarıdaki koşulları sağlayan ve birden fazla Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan müşteriler için; 7500 BolPuan “Hoşgeldin Hediyesi” bir kereye mahsus yüklenecek olup, her bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için ayrı ayrı “Hoşgeldin Hediyesi” kazanımı olmayacaktır. Sadakat Hediyesi, yukarıdaki şartlar sağlandı ise, her bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için ayrı ayrı yüklenecektir.

HDI Fibaemeklilik’te daha önce başlatılan bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan ve plan değişikliği ile “Sadakat Emeklilik Planı Pegasus 7500 BolPuan Grubu”na gelen Pegasus BolBol üyeleri “Hoşgeldin Hediyesi”’nden yararlanamayacak olup “Sadakat Hediyesi”nden yararlanabilecektir.

Kampanya Detayları:

Kampanyadan 18 yaş altı katılımcılar da faydalanabilirler.

18 yaşından küçük katılımcılar için Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan kanuni temsilcisinin Pegasus BolBol üyesi olması koşulu ile kampanya koşullarının sağlanması durumunda “Hoş Geldin Hediyesi” ve “Sadakat Hediyesi” kanuni temsilcinin Pegasus BolBol hesabına yüklenir.

18 yaşından küçük katılımcılar, 18 yaşını doldurduktan sonra katılımcı olarak kendi adlarına Pegasus BolBol üyeliğine bağlı cep telefonu numarasını HDI Fibaemeklilik’e bildirerek BolPuan kazanmaya devam edebilecek olup, kendi adına Pegasus BolBol hesabı bulunmaması halinde, bu kampanya kapsamında belirtilen BolPuanlara hak kazanamayacaktır.

Pegasus ve HDI Fibaemeklilik kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Pegasus BolBol ve BolPuan kullanımına ilişkin burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Yukarı Yukarı