tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & ING İş Birliği

Pegasus BolBollular, ING Pegasus BolBol Premium Kart ile yapacakları harcamalarda her 2 TL’ye 1 BolPuan; Classic Kart harcamalarında ise her 5 TL’ye 1 BolPuan kazanıyor! Üstelik 31 Ağustos’a kadar ING Mobil'den başvuru yaparak kredi kartını bir sene aidat ödemeden kullanıyor!

Pegasus BolBol & ING İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  17 Mayıs 2023 / 31 Ağustos 2023

Hemen Başvur!

PEGASUS BOLBOL – ING PEGASUS BOLBOL PREMIUM KART & ING PEGASUS BOLBOL CLASSIC KART KAMPANYASI

Kampanya Teklifi: 17 Mayıs 2023 - 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında yapılan ING Pegasus BolBol Classic Kart veya ING Pegasus BolBol Premium Kart başvuruları kapsamında, Pegasus BolBollular masrafsız taksitli nakit avans ve avantajlı bonus kazanma imkânı olmak üzere 2 ayrı hoş geldin teklifi arasından birini seçiyor! 

Kampanya Başvurusu Tarih Aralığı: Kampanya yalnızca 17 Mayıs 2023-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında yapılan ING Pegasus BolBol Classic Kart veya ING Pegasus BolBol Premium Kart başvuruları için geçerlidir.

Kampanya Kapsamındaki ING Kartları: Bu kampanyaya ING Pegasus BolBol Classic Kart ve ING Pegasus BolBol Premium Kart dahildir.

Kampanya Kapsamındaki Hoş Geldin Teklifi:

Kampanya kapsamında, belirtilen:

o   Masrafsız Taksitli Nakit Avans Teklifi; ve

o   Bonus Teklifi

arasından yalnızca birinden faydalanılabilir.

Aşağıda detaylı olarak özellikleri belirtilmiş teklifler arasından, seçilen tekliften yararlanmak için, kart teslim alındıktan sonra en geç 2 ay içerisinde 2205’e SMS gönderilmesi gerekir. 

Kampanya Başvuru Kanalları: Kampanyaya katılım için ING Mobil veya ING Kredi Kartı Alanlar Hediyesini Seçiyor! | ING üzerinden 17 Mayıs 2023-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında ING Pegasus BolBol Classic Kart veya ING Pegasus BolBol Premium Kart başvuruları yapılmalıdır. Kart teslim alındıktan sonra 2 ay içerisinde SMS ile katılım yapılmazsa kampanyadan yararlanılamaz. 

Kampanyadan Faydalanabilecek Kişiler: Bu kampanyadan ING Pegasus BolBol Classic Kart’a veya ING Pegasus BolBol Premium Kart’a başvuru yapan ve kartını teslim alan asıl kart müşterileri faydalanabilir.

Kampanya ve Pegasus BolBol Hakkında: Kampanya kapsamında kart çıkaran katılımcılar otomatik olarak Pegasus BolBollu olur.  Kart harcamaları kapsamında kazanılacak olan BolPuanlar ve ayrıcalıklar ile ilgili detaylı bilgiye ING Kredi Kartı Alanlar Hediyesini Seçiyor! | ING adresli sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Masrafsız Taksitli Nakit Avans Teklifi:

. Masrafsız Taksitli Nakit Avans; 10.000 TL’ye kadar 6 ay vadeli faizsiz/masrafsız taksitli nakit avanstır. Kullanılabilir limitiniz dahilinde işlem yapılabilir.
. Sadece 6 ay vade için ve üst limiti 10.000 TL olan ve ilk taksitli nakit avans kullanımında bu kampanya şartları geçerlidir. İlk taksitli nakit avansın altıdan farklı bir vadede kullanılması ya da 10.000 TL’nin üstünde kullanılması durumunda banka tarafından ilan edilen güncel akdi faiz oranı geçerli olur.
. Kampanya kapsamında masrafsız taksitli nakit avans teklifinden yalnızca bir sefer için yararlanılabilir. Üst limit olan 10.000 TL tutarın, parçalı olarak birden fazla avansın kullanımı toplamı olarak kullanılması mümkün değildir.
. Masrafsız taksitli nakit avans teklifine kayıt işleminden sonra, banka kanalları aracılığıyla, en geç 1 ay içinde ve yalnızca 1 kez kullanılabilir. 

Bonus Teklifi:

. Kampanyaya katılım sağlayan her Pegasus BolBollu, katılım tarihinden itibaren 1 ay boyunca yapacağı alışveriş işlemlerinden %20 bonus puan kazanabilecektir.
. Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerden toplamda en fazla 500 TL değerinde bonus puan kazanılabilir. Kazanılan bonus puanlar kampanyaya katılım tarihinden itibaren geçen 1 aylık sürenin sonunda tek seferde yüklenir ve bu konuda SMS ile bilgilenme yapılır.
. Kazanılan bonus puanların, yüklenme tarihinden itibaren 10 günlük kullanım süresi vardır.
. Sadece fiziki ve sanal POS üzerinden yapılan alışveriş işlemlerinden kampanya kapsamında bonus puan kazanılabilir.
Kampanya kapsamında kredi kartı ile yapılacak nakit çekim, fatura, kurum ve vergi ödeme işlemlerinden bonus puan kazanılamaz. 

Diğer Kurallar

. Son 1 yıl içinde kampanyadan yalnızca 1 defaya mahsus olmak üzere yararlanılabilir.
. Son 1 yıl içinde bir kez bu kampanyadan faydalanmış müşteriler, farklı bir kart alımı, tekrar kampanya kapsamındaki kartların alımı veya ilgili kartların iptal edilip/kapatılıp yeniden kart alınması durumlarında kampanyaya dahil olamazlar. 
. Kampanya kapsamında sağlanan 1 yıllık kart ücreti muafiyeti sadece 17 Mayıs 2023 -31 Ağustos 2023 tarihleri arasında yapılan ING Mobil veya ING Kredi Kartı Alanlar Hediyesini Seçiyor! | ING üzerinden ING Pegasus BolBol . Classic Kart veya ING Pegasus BolBol Premium Kart başvuruları için geçerlidir. 
. Kart başvurusunun onaylandığı tarih itibariyle 1 yıl boyunca kredi kartına herhangi bir kart ücreti yansıtılmaz. 
. Kampanya kapsamında masrafsız taksitli nakit avans için HTNA, avantajlı bonus puan için HBONUS anahtar kelimelerinden birini yazarak, kart teslim alındıktan en geç 2 ay sonra 2205’e SMS gönderilmelidir. 
. Kaydolunan tekliften cayarak diğer tekliften yararlanmak istenildiğinde, ilk kaydolunan tekliften hiç yararlanılmamış olması gerekir. Aksi halde teklif değişimi yapılamaz. Teklif değişimi kart teslim alındıktan sonra en geç 2 ay içerisinde yapılabilir.
. Kaydolunan tekliften çıkmak için; IPTALHTNA, IPTALHBONUS anahtar kelimelerinden kaydolunan yazılarak 2205’e SMS gönderilmesi gerekir. Yeni teklife kaydolmak için ise tekrar HTNA, HBONUS anahtar kelimelerinden katılmak istenilen teklif yazılarak 2205’e gönderilmesi gerekir. 
. Kart tesliminden 2 ay sonra ya da tekliflerden birinden faydalanılmışsa IPTALHTNA, IPTALHBONUS yazarak gönderilse dahi, tekrar yeni bir teklife dahil olunmaz.
. Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir. 
. ING’nin kampanya koşullarını değiştirme, sonlandırma ve ürün/hizmet tahsis etmeme hakkı saklıdır.
. ING tarafından yönetilen kampanya süreçlerine ilişkin meydana gelebilecek hiçbir olay nedeniyle Pegasus sorumlu tutulamaz. 
. Tüm kampanyaya ilişkin kampanya detayları aşağıdaki linkte yer almaktadır: ING Kredi Kartı Alanlar Hediyesini Seçiyor! | ING

Yukarı Yukarı