tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & Koluman Motorlu Araçlar İş Birliği

Pegasus BolBol üyeleri, Koluman Motorlu Araçlar & Pegasus BolBol iş birliği ile; 30 Aralık 2024’e kadar Koluman Motorlu Araçlar’da yapılan 15.000 TL ve üzeri Mercedes mekanik bakım işlemlerinde yurt içi uçak bileti değerinde 7.500 BolPuan, 40.000 TL ve üzeri Mercedes mekanik bakım işlemlerinde yurt dışı uçak bileti değerinde 20.000 BolPuan Kazanıyor!

Pegasus BolBol & Koluman Motorlu Araçlar İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  19 Mart 2024 / 30 Aralık 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Kampanya Teklifi: Pegasus BolBol Üyeleri, 19 Mart 2024 - 30 Aralık 2024 tarihler arasında Koluman Motorlu Araçlar’da yapılan 15.000 TL ve üzeri Mercedes mekanik bakım işlemlerinde yurt içi uçak bileti değerinde 7.500 BolPuan, 40.000 TL ve üzeri Mercedes mekanik bakım işlemlerinde yurt dışı uçak bileti değerinde 20.000 BolPuan Kazanıyor!

Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler: Kampanya, 19.03.2024 (saat 00.01’den itibaren) – 30.12.2024 (saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında gerçekleştirilen mekanik servis bakım işlemlerinde geçerlidir.

Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler: Kampanyadan sadece Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihlerde Koluman Motorlu Araçlar’da Mercedes markalı araçları için mekanik servis bakım işlemleri yaptıran Pegasus BolBol üyeleri veya servis bakım işlemlerini yaptıktan sonra aşağıdaki kurallara uygun şekilde Pegasus BolBol üyeliğini oluşturmuş müşteriler yararlanabilir. Kampanya kapsamında sadece Pegasus BolBol üyesi adına yapılan servis bakım hizmetlerinde BolPuan kazanımı gerçekleşir.

· Kampanyaya katılım sağlayabilmek için Pegasus BolBol üyeliğiniz ile ilişkilendirilmiş ad-soyad ve telefon numarası bilgileri ile Koluman Motorlu Araçlar’ın İstanbul ve Ankara şubelerinde mekanik bakım işlemi yaptırmanız veya ilgili servis işlemini yaptıktan sonra en geç on dört (14) gün içerisinde servis hizmeti alırken belirttiğiniz ad-soyad ve telefon numaranız ile ilişkilendirilmiş Pegasus BolBol üyeliğinizin oluşturulmuş olması gerekmektedir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hizmetler: Kampanya, Koluman Motorlu Araçlar’ın İstanbul ve Ankara şubelerinde gerçekleştirilen 15.000 TL ve üzeri Mercedes marka araçların mekanik servis bakım işlemlerinde geçerlidir.

Kampanya Kapsamında Kazanılacak BolPuan Miktarı: Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihlerde 15.000 TL ve üzeri Mercedes mekanik bakım işlemlerinde yurt içi uçak bileti değerinde 7500 BolPuan,

40.000 TL ve üzeri Mercedes mekanik bakım işlemlerinde yurt dışı uçak bileti değerinde 20.000 BolPuan kazanılacaktır.

· 15.000 TL altı mekanik servis bakım işlemlerinde Kampanyadan yararlanılamaz.

· Tek seferde yapılan 15.000 TL ve üzeri mekanik servis bakım işlemlerinde toplam 7.500 BolPuan kazanımından burada belirtilen Kampanya koşulların sağlanması halinde en fazla üç (3) kez yararlanılabilir. Üç (3) kez işbu Kamp anya kurallarına uygun olarak tek seferde 15.000 TL ve üzeri mekanik servis bakım işlemi yaptırılması halinde, Kampanya katılımı başına 7.500, Kampanya kapsamında toplamda en fazla 22.500 BolPuan kazanılır.

· 40.000 TL ve üzeri harcama karşılığındaki BolPuan kazanımından bir üye sadece bir defa yararlanabilir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Kampanya, Koluman Motorlu Araçlar’ın İstanbul ve Ankara şubelerinde geçerlidir.

Koluman Motorlu Araçlar İstanbul ve Ankara şubelerinden yapılan mekanik servis bakım hizmetlerinde Kampanyadan faydalanılmak istendiği bakım işlemleri sırasında belirtilmelidir. Aksi takdirde BolPuan kazanımı gerçekleşmez.

Kampanya Kuralları:   

· Kampanya kapsamında kazanılan BolPuanlar, mekanik servis bakım hizmetinin yaptırıldığı tarihten veya ilgili servis işlemi yapıldıktan sonra Pegasus BolBol üyeliğinin oluşturulduğu tarihten itibarenen geç on beş (15) gün içerisinde ilgili Pegasus BolBol üyesinin telefon numarası ile ilişkilendirilmiş olan Pegasus BolBol hesabına yüklenecektir. İlgili mekanik servis işlemi yaptırıldıktan sonra en geç on dört (14) gün içerisinde Pegasus BolBol üyeliği oluşturulmazsa Kampanya koşulları sağlanmamış, kampanyaya katılımda bulunulmamış sayılacaktır ve BolPuan kazanımı gerçekleşmeyecektir.

. Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler arasında, yukarıda belirtilen Kampanya koşulların sağlanması halinde bir Pegasus Bolbol üyesi Kampanyadan en fazla üç (3) kez yararlanabilir ve Kampanya kapsamında en fazla 22.500 BolPuan kazanabilir.  

· Servis işlemlerinin/randevularının iptal edilmesi halinde Kampanya şart ve koşulları sağlanamamış olacak ve her halde bu Kampanya kapsamında BolPuan kazanımı olmayacaktır.

· İşbu Kampanya başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.

· BolPuanlar, ilgili Pegasus BolBol üyelerinin Pegasus BolBol hesabına yüklendiğinde, BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece kullanılabilir.

· Kazanılan BolPuanlar, biriktirilen diğer BolPuanlar gibi, uçak bileti satın alımlarında ya da Pegasus Ek Ürün ve Hizmetlerinin satın alımında kullanılabilir.

· Pegasus BolBol sadakat programı ve BolPuan kullanımına ilişkin burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

. Pegasus’un, Koluman Motorlu Araçlar ile yürütülecek olan servis işlemlerine ilişkin olarak Koluman Motorlu Araçlar ile ilgili müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak sorumluluğu bulunmamaktadır. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz.  

. Her türlü servis işlemlerinizle ilgili soru ve talepleriniz için Koluman Sancaktepe (0531-724 43 37 /0216-311 80 50), Koluman Büyükdere (0212-324 93 00), Koluman Ankara (0312-583 73 00) numaralı iletişim hatlarını arayabilirsiniz.

· Pegasus’un Kampanya kapsamındaki tek sorumluluğu, işbu Kampanya hüküm ve şartlarına uyulması halinde, Kampanyaya uygun olarak kazanılan BolPuanların Pegasus Bolbol hesabına işlenmesidir.

· Koluman Motorlu Araçlar ve Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. önceden haber vermeksizin koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Yukarı Yukarı