tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & PeP İş Birliği

Pegasus BolBollular, PeP kart ile; yurt içi her 20 TL’lik alışverişe 5, yükleyeceği her 200 TL’ye 20, yurt dışında 200 Euro üzeri harcamalarına her 5 Euro’ya 10, yurt dışı ATM para çekme işlemlerinde ise her 10 Euro’ya 10 BolPuan kazanıyor!

Pegasus BolBol & PeP İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  15 Aralık 2022 / 22 Nisan 2023
 • UÇUŞ TARİHİ
  15 Aralık 2022 / 22 Nisan 2023
 

PEP PEGASUS BOLBOL KART, BOLPUAN KAZANMANIN YENİ YOLU!

Kampanya Teklifi: Pegasus BolBol üyeleri PeP Pegasus BolBol Kart ile BolPuan kazanıyor!

Kullanım Tarihi / Süresi: Kampanya 15.12.2022 tarihinden 22.04.2023 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyanın Geçerliği Olduğu Kanallar: PeP Pegasus BolBol Kartın kullanılabildiği tüm dünyada milyonlarca Visa logolu iş yerinde geçerlidir.

Kampanya Koşulları:

·       Pegasus BolBol üyeleri PeP Pegasus BolBol Kart ile belirli miktardaki yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinden, yurt içinde kredi kartı ile para yüklemelerinden ve yurt dışında ise ATM’lerden para çekme işlemlerinden BolPuan kazanabilir.

·       PeP Pegasus BolBol Kart ile yurt içinde ve yurt dışında avantajlarla harcamalarınızı yapın, kazandığınız BolPuanlarla dilediğiniz yöne uçak bileti alın. PeP Pegasus BolBol Kart ile;

o   Yurt içi alışverişlerde her 20 TL'ye 5 BolPuan;

o   Yurt içinde Kredi Kartı ile para yükleme işlemlerinde her 200 TL’ye 20 BolPuan;

o   Yurt dışında aynı ay içinde tek seferde yapılan alışverişlerde en az 200 Euro ve üzeri değerde olan tüm alışveriş, e-ticaret ve konaklama harcamasında her 5 Euro’ya 10 BolPuan;

o   Yurt dışında aynı ay içinde farklı alışverişlerle toplam en az 200 Euro ve üzeri değerde olan tüm alışveriş, e-ticaret ve konaklama harcamasında her 10 Euro’ya 10 BolPuan; ve

o   Yurt dışında bulunan ATM’lerden para çekme işlemlerinde her 10 Euro’ya 10 BolPuan kazanabilirsiniz.

·       PeP Pegasus BolBol Kartınız ile hemen BolPuan kazanmaya başlamak için Pegasus BolBol programına üye olmanız ve PeP Pegasus BolBol Karta gireceğiniz cep telefonu numarasının Pegasus BolBol üyeliğinizle ilişkilendirilmiş telefon numarasıyla eşleşmelidir. Pegasus BolBol'a üye olmak için tıklayınız.

·       PeP Pegasus BolBol Kart ile yurtiçi işlemlerinizden kazandığınız BolPuanlar her hafta Pazartesi günleri, yurtdışı işlemlerinizden kazandığınız BolPuanlar ise harcama yaptığınız ayı takip eden ayın 10. günü Pegasus BolBol hesabınıza yüklenecektir. Örneğin 20 Ocak’ta yaptığınız bir yurt dışı harcamasından kazanılan BolPuanlar 10 Şubat’ta, 2 Şubat’ta yaptığınız bir yurt dışı harcamasından kazanılan BolPuanlar 10 Mart’ta Pegasus BolBol hesabınıza yüklenecektir.

·       Yurt dışında BolPuan kazanmanız için aynı ay içerisinde en az tek seferde ya da farklı alışverişlerde toplam en az 200 Euro ya da aynı değerde yabancı para birimi harcaması yapmanız gerekmektedir. En az 200 Euro harcama yapılmadığı takdirde hesabınıza BolPuan yatırılmayacaktır. Tek seferde 200 Euro ve üzeri alışverişlerde her 5 Euro karşılığında 10 BolPuan, 200 Euro’nun altındaki alışverişlerde, aynı ay içindeki alışveriş toplamının en az 200 Euro’ya ulaşması koşuluyla; her 10 Euro karşılığında 10 BolPuan kazanılır.

·       Yurt dışı alışverişlerde toplamda minimum 200 Euro alışveriş yapma koşulunun yanı sıra, tek seferde en az 10 Euro ya da aynı değerde yabancı para birimi harcamanız gerekmektedir . 10 Euro altında yurt dışı alışverişleri için BolPuan kazanımı olmayacaktır.

·       Kampanya kapsamında belirtilen tutarlardaki işlemlerin aynı değerdeki farklı bir para birimi ile yapılması halinde ilgili harcamanın değeri Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından açıklanan döviz kuruna göre hesaplanır.

·       BolPuan harcamak isteyen Pegasus BolBol üyelerinin, hesaplarında en az 2000 BolPuan bulunması gerekmektedir. Hesabında 2000 ve üzeri BolPuan olan üyelerimiz, hesabındaki BolPuanları kullanarak ya da eksik kalan bilet ücreti farkını para ile ödeyerek bilet satın alabilirler.

·       BolPuanlar, BolPuan kazanımını takip eden ikinci takvim yılının sonunda geçerliliğini kaybeder. BolPuan kazanımı kampanya kapsamında BolPuanların kişinin Pegasus BolBol hesabına yatırıldığı tarihi ifade eder. Örneğin, Şubat 2021’de kazanılan puanlar 31 Aralık 2023 günü sonunda geçerliliğini kaybeder. Pegasus, BolPuanların geçerlilik sürelerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Diğer Hüküm ve Şartlar:

·       Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·       Pegasus ve PeP kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

 

Yukarı Yukarı