tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & Rent Go 20.000’e Varan BolPuan Kampanyası

Pegasus BolBol üyeleri, 29 Mart 2023’e kadar Rent Go ile yapacakları araç kiralamalarında, 20.000’e varan BolPuan kazanıyor!

Pegasus BolBol & Rent Go 20.000’e Varan BolPuan Kampanyası

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  27 Aralık 2022 / 29 Mart 2023
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

 

                                                                                                     

● Kampanya 27.12.2022 - 29.03.2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kiralamaların bu tarih aralığında gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

● Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. Sadece Pegasus BolBol üyesi adına yapılan kiralamalarda BolPuan kazanımı gerçekleştirilir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz .

●   Pegasus BolBol üyeleri, 1 gün kiralamasında 6.000, 2 günlük kiralamasında 9.000, 3 günlük ve üzeri kiralamalarda 20.000 BolPuan kazanır.

●   Kampanya sadece yurtiçi günlük (1-29 Gün) kiralamalarda geçerlidir. Aylık veya uzun dönem kiralamalarda geçerli değildir.

●   Üye, kiralama sırasında Pegasus BolBol hesabında kayıtlı cep telefonu ile Rent Go sistemine de kayıtlı olmalıdır. BolPuan yüklemesi için Rent Go sistemine kayıt ettirdiğiniz cep telefonu kullanılacak olup, BolPuan yüklemesi için Pegasus ile kayıtlı cep telefonu numaranız paylaşılacaktır.  

●   Kazanılan BolPuanlar kiralama bitiş tarihinden, yani aracınızı teslim ettiğiniz tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde Pegasus BolBol hesabınıza yüklenecektir.

●   Kazanılan BolPuanlar üyenin BolBol hesabına eklendiği andan itibaren Pegasus’un tüm seferlerinde ve ek hizmet alımlarında kullanılabilir.  BolPuanlar Pegasus BolBol hesabınıza yüklendiğinde, BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

●   Kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez.

●   Yapılan kiralama işlemlerine ilişkin olarak Rent Go genel kiralama koşulları geçerlidir.

●   Detaylı bilgi için 444 40 61 Rent Go Rezervasyon Merkezini arayabilir veya rezervasyon@rentgo.com adresine mail atabilirsiniz.

●   Kampanyadan faydalanmak için web sitesinde yer alan kampanya sayfası ya da 444 40 61 numaralı çağrı merkezi üzerinden araç kiralamasının gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

●   Pegasus ve Rent Go, kampanya koşullarında her zaman tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

●   Pegasus’un, Rent Go’nun araç kiralama işlemlerine ilişkin olarak Rent Go ile kiralamayı yapan müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak hiçbir sorumluluğu yoktur. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz.

Yukarı Yukarı