tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol Shop’tan 2 Kat BolPuan Kampanyası!

18 – 24 yaş arası Pegasus BolBol üyeleri, 30 Mart’a kadar Pegasus BolBol Shop’taki sevdiği onlarca markadan alışverişini yapıyor, 2 kat BolPuan kazanma fırsatını kaçırmıyor!

Pegasus BolBol Shop’tan 2 Kat BolPuan Kampanyası!

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  01 Mart 2022 / 30 Mart 2022
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Hadi Tıkla, Pegasus BolBol Shop’u Ziyaret Et

Pegasus BolBol Shop’tan 2 Kat BolPuan Kampanyası Kampanya Kuralları:

· 18 – 24 yaş arasındaki Pegasus BolBol üyeleri, Pegasus BolBol Shop’ta yer alan tüm markalarda geçerli olmak üzere, 1 – 30 Mart 2022 tarihleri arasında yapacakları alışverişlerden 2 (iki) kat BolPuan kazanacaktır. 

· Kampanya, 1 Mart 2022 saat 00.01’ten, 30 Mart 2022 saat 23.59’a kadar olan, Pegasus BolBol Shop üzerinden iş birliği kurallarına göre yapılan tüm alışverişler için geçerlidir.

· Pegasus BolBol üyelerinin flypgs.com üzerinden Pegasus BolBol üyelik sistemine giriş yapmaları gereklidir. Pegasus BolBol üyelik girişi yapan üyelerimiz, flypgs.com’da yer alan BolBol sekmesi altında konumlanan BolBol Shop sekmesi üzerine tıklayarak Pegasus BolBol Shop platformuna ulaşabilirler. Pegasus BolBol girişi yaparak Pegasus BolBol Shop’a gelen üyelerimiz, platform üzerindeki markalardan alışveriş yaparak BolPuan kazanabilirler. pegasusbolbolshop.com.tr adresine direkt ulaşan üyelerimizin puan kazanımı yapabilmeleri ve bu kampanyadan faydalanabilmeleri için flypgs.com adresine geri dönerek BolBol üye girişi yapması ve yeniden BolBol Shop’a gelerek alışverişini yapması gereklidir.

· Pegasus BolBol Shop üzerinde yer alan markaların mobil aplikasyonundan yapılan alışverişlerin, ilgili markaların teknik altyapısı nedeniyle takip edilemediği için BolPuan kazanımı olmayacaktır. Pegasus BolBol Shop üzerinden yapılacak alışverişlerin masaüstü tarayıcıdan ya da markaların mobil sitelerinden yapılması gerekmektedir.

· Pegasus BolBol Shop’ta yer alan markalardan alışveriş yapmadan önce her markanın kampanya koşullarının üye tarafından ayrı ayrı incelenmesini rica ederiz. Markalardan kazanılan BolPuanlar kategori bazında değişebilmektedir.

· BolPuanlar kargo bedeli ve KDV düşüldükten sonraki ödenen tutar üzerinden hesaplanır. KDV tutarları sektör ve ürün bazında, ayrıca dönemsel olarak farklılık gösterebilmektedir. Alışveriş yapılan markanın üyeye göndereceği fatura üzerinde yapılan alışveriş için ödenmiş olan KDV’siz tutar üye tarafından görülebilir ve bu tutara göre kazanılacak olan BolPuan miktarı hesaplanabilmektedir. Örneğin bir markanın logosunun altında açıklama olarak “1 TL Harcamaya 1 BolPuan yazıyor” ise, o markadan yapılacak alışverişlerde ödenen KDV hariç tutar üzerinden her 1 TL harcamaya 1 BolPuan kazanırsınız. Bu markadan KDV dahil 118 TL (yüz on sekiz Türk lirası) tutarında bir ürün alındığında ve 10 TL (on Türk lirası) de kargo olmak üzere markaya 128 TL (yüz yirmi sekiz Türk lirası) ödendiği varsayımında; kargo bedeli düşüldükten sonra üye tarafından ödenmiş olan tutarın KDV’si %18 olduğu durumda markaya ödenmiş KDV’siz tutar 100 TL olacaktır. Pegasus BolBol üyesi de bu harcamadan kampanyasız dönemde 100 BolPuan kazanmış olacak iken,  1– 20 Mart 2022 tarihleri arasındaki kampanya döneminde bu harcamadan 200 (iki yüz) BolPuan kazanacaktır.

· Kredi kartı, debit kart ve para kart ile yapılan ödemeler dışında herhangi bir ödeme aracı ile yapılan işlemlerde BolPuan kazanımı olmayacaktır. BolBol Shop’ta yer alan markaların cüzdanları ile yapılan ödemelerden BolPuan kazanımı olmayacaktır.

· Alışverişlerinde kupon kodu, hediye çeki gibi herhangi bir farklı kampanya ile beraber alışveriş yapılırsa BolPuan kazanımı olmayacaktır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

· Pegasus BolBol Shop’tan kazanılan BolPuanlar, alışveriş yapılan markanın iade süresi geçtikten sonra, Pegasus BolBol üyesi Girişimciler Teknoloji Reklam ve Ofis Hizmetleri Limited Şirketi’nin yapılan alışveriş sonrasında hesaplanan üyelerin kazanım oranlarını Pegasus’a iletmesi akabinde üyenin hesabına aktarılır. Bu süre iade süresi geçtikten sonra ortalama 45-75 gün arasındadır. Pegasus BolBol Shop’ta yer alan markaların kampanya detaylarının incelenmesi önemlidir.

· Kazanılan BolPuanlar BolBol hesabınıza eklendiği andan itibaren Pegasus’un tüm seferlerinde ve ek hizmet alımlarında kullanılabilir.  

· Kazanılan BolPuanlar, içinde bulunulan takvim yılını takip eden ikinci (2.) yılın sonunda geçerliliklerini yitirir. Kazanılan BolPuanların geçerlilik süreleri Pegasus tarafından belirlenen kazanım koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Pegasus kazandırdığı BolPuanların geçerlilik süresini, kazanımdan önce belirtmek kaydıyla, farklılaştırma hakkını saklı tutar.

· Pegasus BolBol Shop’ta ne kadar BolPuan kazandığınızı flypgs.com’da Pegasus BolBol sayfasından veya Pegasus mobil uygulamasından giriş yaparak ve çağrı merkezimiz üzerinden üye numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

· Pegasus BolBol Shop’tan BolPuan kazanımına ilişkin kural ve koşullar için Pegasus BolBol Shop’u ziyaret ediniz.

· Kampanyaya ilişkin olarak kampanya koşullarında yer almayan hususlar bakımından Pegasus Genel Kuralları geçerli olacaktır. Pegasus  kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
·  Pegasus kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yukarı Yukarı