tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & Sixt İş Birliği

Pegasus BolBol üyeleri, Sixt & Pegasus BolBol iş birliği ile yıl sonuna kadar Sixt ile yapacağı 2 güne varan günlük araç kiralamalarında 10.000, 7 güne varan kiralamalarda 20.000, 8 gün ve üzeri araç kiralamalarında 25.000 BolPuan kazanıyor!

Pegasus BolBol & Sixt İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  17 Kasım 2023 / 01 Şubat 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Kampanya Teklifi: Pegasus BolBol Üyeleri, 17.11.2023-01.02.2024 tarihleri arasında Sixt’ten Yaptıkları Yurt İçi Araç Kiralamalarında 1-2 günlük araç kiralamalarında 10.000 BolPuan, 3-7 günlük araç kiralamalarında 20.000 BolPuan, 8 gün ve üzeri araç kiralamalarında 25.000 BolPuan kazanıyor!

Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler: Kampanya 17.11.2023 (saat 00.01’den itibaren) - 01.02.2024 (saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında yapılan araç kiralamaları için geçerlidir. Belirtilen tarihler arasında kiralanan aracın teslim alınması ve bırakılması gerekmektedir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Lokasyonlar: Kampanya Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler arasında Türkiye'deki tüm SIXT Rent a Car şubelerinden veya https://www.sixt.com.tr/bolbol internet sitesi üzerinden yapılacak olan yurt içi araç kiralamalarında geçerlidir.

Kampanya Kapsamında Kiralama Süreleri ile Kazanılacak BolPuan Miktarı: Kampanya kapsamında, 1-2 günlük araç kiralamalarında 10.000 BolPuan, 3-7 günlük araç kiralamalarında 20.000 BolPuan, 8 gün ve üzeri araç kiralamalarında ise 25.000 BolPuan kazanılacaktır. Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler arasında yapılan 24 (yirmi dört) saatten az süreli kiralamalar 1 günlük kiralama olarak sayılır ve bu kapsamda, kişiler bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler: Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir, sadece Pegasus BolBol üyesi adına yapılan kiralamalarda BolPuan kazanımı gerçekleşir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış/Rezervasyon Kanalı: Pegasus BolBol üyeleri Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler arasında https://www.sixt.com.tr/bolbol internet sitesi üzerinden ya da Türkiye'deki SIXT Rent a Car şubelerinden araç kiralamalıdır.

Kampanyadan yararlanabilmek için:

·       SIXT Rent a Car şubelerinden yapılacak kiralamalarda Pegasus BolBol üyesi olduğunuzu ibraz etmeniz, üyeliğiniz ile ilişkilendirilmiş numara ile rezervasyon yapmanız gereklidir;

·       www.sixt.com.tr internet sitesi adresinden yapılacak kiralamalarda üyeliğiniz ile ilişkilendirilmiş numara ile rezervasyon yapmanız gereklidir.

Kampanya Kuralları:

·       Kampanyadan belirlenen tarihler arasında birden fazla kez yararlanılabilir.

·       İşbu kampanya başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.

·       Kampanya kapsamında kazanılacağı belirtilen 1-2 günlük araç kiralamalarında 10.000 BolPuan, 3-7 günlük araç kiralamalarında 20.000 BolPuan, 8 gün ve üzeri araç kiralamalarında ise 25.000 BolPuan, Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler arasında tek seferde yapılan kiralamalar için geçerlidir. Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler arasında yapılan ve araya 24 saatten fazla zaman giren (kiralanan günlerin birbirini takip etmediği) kiralamalarda, kiralanan gün sayısı hesabı ayrı bir araç kiralama olarak sayılarak yapılır.

·       Kazanılan BolPuanlar kiralama bitiş tarihinden, yani aracınızı teslim ettiğiniz tarihten itibaren 15 (on beş) iş günü içerisinde Pegasus BolBol hesabınıza yüklenecektir. Bu tarihe kadar yüklenmeyen puanlarınız için 0850 2222 000 numaralı SIXT Türkiye Müşteri Hizmetleri üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz.

·       Kazanılan BolPuanlar ilgili Pegasus BolBol üyesinin hesabına eklendiği andan itibaren uçak bileti satın alımlarında veya Pegasus Ek Ürün ve Hizmetlerinin satın alımında kullanılabilir.

·       BolPuanlar ilgili Pegasus BolBol üyelerinin Pegasus BolBol hesabına yüklendiğinde, BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece kullanılabilir.

·       Pegasus BolBol ve BolPuan kullanımına ilişkin burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·       BolPuan işlemlerine ilişkin detaylı bilgiye Pegasus Genel Kuralları 14.4 altında bulunan “BolPuan Kazanımı, Kullanımı ve İptali" bölümü üzerinden ulaşabilirsiniz.

·       Rezervasyon yapıldıktan sonra kiralamanın iptal edilmesi veya benzeri nedenlerden dolayı belirtilen kampanya şartlarının sağlanamadığı durumlarda Kampanyaya katılım sağlanmamış sayılacak ve bu kapsamda BolPuan kazanımı olmayacaktır.

·       Kampanya kapsamında yapılacak olan araç kiralamalarında SIXT Rent a Car genel kiralama koşulları geçerlidir.

·       SIXT rent a Car tarafından gerçekleştirilecek araç kiralama işlemlerine ilişkin olarak, SIXT rent a Car tarafından yönetilen kiralama süreçlerine ilişkin meydana gelebilecek hiçbir olay veya uyuşmazlık nedeniyle Pegasus sorumlu tutulamaz. 

·       Araç kiralama işlemi ve ilgili rezervasyon, soru ve talepleriniz için https://www.sixt.com.tr/bolbol’u ziyaret edebilir veya 0850 2222 000 numaralı SIXT Türkiye Müşteri Hizmetleri arayabilirsiniz.

·       Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. ve SIXT Rent a Car kampanyaya ilişkin tek taraflı olarak her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

Yukarı Yukarı