tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & Sixt İş Birliği

Pegasus BolBol & Sixt iş birliği ile; Pegasus BolBollular, 31.03.2024 tarihine kadar SIXT’ten yaptıkları yurtiçi araç kiralamalarında; 1-2 günlük araç kiralamalarında 10.000, 3-7 günlük araç kiralamalarında 20.000, 8 gün ve üzeri araç kiralamalarında 25.000 BolPuan kazanıyor!

Pegasus BolBol & Sixt İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  05 Şubat 2024 / 31 Mart 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Kampanya Teklifi: Pegasus BolBol üyeleri, 05.02.2024- 31.03.2024 tarihleri arasında, SIXT’ten yaptıkları yurtiçi araç kiralamalarında; 1-2 günlük araç kiralamalarında 10.000, 3-7 günlük araç kiralamalarında 20.000, 8 gün ve üzeri araç kiralamalarında 25.000 BolPuan kazanıyor! 

Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler: Kampanya 05.02.2024 (saat 00.00’dan itibaren)-31.03.2024 (saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında SIXT’ten yapılan yurtiçi araç kiralamaları için geçerlidir. 

Kampanyanın Geçerli Olduğu Kiralama Süresi ve Yeri: Kampanya tarihleri arasında yapılacak olan 1-30 gün arası yurtiçi araç kiralamaları için geçerlidir.

 Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler: Kampanya Pegasus BolBol üyelerine özeldir. Sadece Pegasus BolBol üyesi adına yapılan kiralamalarda BolPuan kazanımı gerçekleştirilir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

Kampanya Kapsamında Kazanılacak BolPuan Miktarı: Kampanya kapsamında, 1-2 günlük araç kiralamalarında 10.000, 3-7 günlük araç kiralamalarında 20.000, 8 gün ve üzeri araç kiralamalarında 25.000 BolPuan kazanılacaktır.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Kampanyanın geçerli olduğu tarihlerde https://www.sixt.com.tr/bolbol adresinden, SIXT mobil uygulamasından veya SIXT Türkiye şubelerini ziyaret ederek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Kuralları:

•         Kampanyadan faydalanabilmek için, https://www.sixt.com.tr/bolbol adresinde yer alan Pegasus kampanyası üzerinden Pegasus BolBol üyeliğiniz ile ilişkilendirilen telefon numarası girilerek kiralama yapılması ve araç kiralamada girdiğiniz cep telefonu numarasının Pegasus BolBol üyeliğinizdeki numarayla aynı olması gerekmektedir.  yapacağınız kiralamalarda BolBol üye numaranızı belirtmeniz, SIXT şubelerinden yapacağınız kiralamalarda BolBol üyesi olduğunuzu ve kampanyadan faydalanmak istediğinizi kiralama sırasına belirtmeniz gereklidir. Aksi takdirde BolPuan kazanımı gerçekleşmez. Kampanya 1-30 gün arası kiralamalarda geçerlidir, uzun dönem kiralamaları kapsamamaktadır.

•         Kazanılan BolPuanlar kiralama süresinin bitiş tarihinden ve kiralanan aracın teslim edildiği tarihten itibaren 15 iş günü içerisinde Pegasus BolBol hesabınıza yüklenecektir. Bu tarihe kadar yüklenmeyen puanlarınız için SIXT Türkiye Müşteri Hizmetleri üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz.

•         Kazanılan BolPuanlar üyenin BolBol hesabına eklendiği andan itibaren Pegasus’un tüm seferlerindeuçak bileti veya Pegasus'un ek ürün ve hizmet alımlarında BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece kullanılabilir.

•         Rezervasyon yapıldıktan sonra kiralamanın iptal edilmesi veya benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartlarının sağlanamaması halinde BolPuan kazanımı olmayacaktır.

•         Kampanya, SIXT web sitesi, SIXT mobil uygulaması ve Türkiye’deki tüm SIXT Rent a Car şubelerinde geçerlidir.

•         Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez.

•         Kampanyadan belirlenen tarihler arasında birden fazla kez yararlanılabilir.

•         Pegasus’un Kampanya kapsamındaki tek sorumluluğu, işbu Kampanya hüküm ve şartlarına uyulması halinde, Kampanyaya uygun olarak kazanılan BolPuanların Pegasus Bolbol hesabına işlenmesidir.

•         Pegasus ve SIXT kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin her zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

•         Kampanya dahilinde yapılan araç kiralama işlemleri ile ilgili olarak SIXT Rent a Car genel kiralama hüküm ve koşulları geçerlidir. Kampanya kapsamında araç kiralayan kişiler bu koşulları sağlamalıdır.

•         Pegasus’un, SIXT’in araç kiralama işlemlerine ilişkin olarak SIXT ile kiralamayı yapan müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak hiçbir sorumluluğu yoktur. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz.

•         Pegasus BolBol ve BolPuan kullanımına ilişkin burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Yukarı Yukarı