tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol ve TotalEnergies iş birliği

Pegasus BolBol ve TotalEnergies iş birliğiyle; TotalEnergies istasyonlarındaki farklı günlerde ve tek seferde ikinci 1.500 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında 100 TL yakıt puan hediye!

Pegasus BolBol ve TotalEnergies iş birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  03 Mayıs 2024 / 31 Mayıs 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Kampanya Teklifi: 3 – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Pegasus BolBol üyelerine özel, TotalEnergies istasyonlarındaki farklı günlerde ve tek seferde ikinci 1.500 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında 100 TL yakıt puan hediye!

Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler: Kampanyadan 03.05.2024 (saat 00.01’den itibaren) 31.05.2024 (saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında yararlanılabilir.

Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler: Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. Pegasus BolBol üyesi adına yapılan TotalEnergies istasyonlarından Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler arasında farklı günlerde ve tek seferde ikinci 1.500 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında TotalEnergies Yakıt Puan kazanımı gerçekleştirilir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

Kampanyanın Geçerliği Olduğu Satış Kanalı: Kampanya, belirlenen tarihlerde TotalEnergies istasyonlarındaki yakıt satın alımlarında geçerlidir.

Kampanya Kapsamında Kazanılacak TotalEnergies Yakıt Puan Miktarı: Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler arasında Pegasus BolBol üyelerine özel TotalEnergies istasyonlarındaki farklı günlerde ve tek seferde ikinci 1.500 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında 100 TL TotalEnergies Yakıt Puan hediye verilecektir. PEGASUS100 kodunu TotalEnergies uygulaması içerisinde kullanarak kampanyaya katılım sağlanır. PEGASUS100 kodu ile kampanyaya katılım sağlandıktan sonra farklı günlerde yapılan ikinci 1500 TL’lik akaryakıt alışverişine 100 TL TotalEnergies yakıt puan yüklenecektir.

Kampanya Kuralları:

·       Kampanyadan faydalanmak isteyen üyelerimizin öncelikle "Club TotalEnergies" mobil uygulamasını indirerek, üyelik oluşturmaları, Club TotalEnergies mobil uygulamasında Kampanyalar sayfasındaki ilgili kampanyayı seçerek "Kampanya Kodunu Yazınız" alanına “PEGASUS100” kampanya kodunun girişini yaparak aktive etmeleri gerekmektedir.

·       Kod girişi sonrası TotalEnergies istasyonlarından Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler arasında farklı günlerde ve tek seferde ikinci 1.500 TL ve üzeri yapılacak yakıt alışverişleri sonrası Club TotalEnergies üyeliğine Kampanya ile tanımlanan 100 TL yakıt puan yüklenecektir.

·       Yakıt puanların kullanımı için TotalEnergies istasyonlarında yakıt alımı öncesinde Club TotalEnergies mobil uygulamasından oluşturacak QR kodu ya da uygulamaya kayıtlı cep telefonu numarasını ön saha görevlisine iletilmesi yeterli olacaktır.

·       Kampanya kodlarının son kullanım tarihi 31.12.2024’tür. 31.12.2024 itibarıyla kullanılmayan Kampanya kodları geçerliliğini yitirecektir.

·       TotalEnergies Yakıt Puan, ilgili Pegasus BolBol Üyesinin TotalEnergies hesabına yüklendiğinde, yıl sonuna kadar kullanılabilir.

·       Kampanya, TotalEnergies tarafındaki diğer yakıt kampanyaları ile birleştirilemez.

·       Kampanya 10.000 kişi ile sınırlıdır.

·       Kampanyadan bir kişi yalnızca bir defa yararlanabilir.

·       Pegasus’un, TotalEnergies istasyonlarındaki yakıt alımına ilişkin olarak TotalEnergies ile müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak hiçbir sorumluluğu yoktur. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz.

·       GüzelEnerji Akaryakıt A.Ş ve Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

·       Club TotalEnergies üyeliğine ve yakıt puanlara ilişkin ayrıntılı bilgiye https://totalenergiesistasyonlari.com.tr/hizmetlerimiz/club-totalenergies/ linkinden ulaşabilir veya 444 0 96 numaralı TotalEnergies Müşteri Hizmetleri Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.

Yukarı Yukarı