tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol'lulara MOOV by Garenta'dan ilk kiralamaya 45 TL İndirim

MOOV’dan BOLBOL45 indirim kodunu kullanarak ilk kez araç kiralayan Pegasus BolBollular, anında 45 TL indirimi yakalıyor!

Pegasus BolBol'lulara MOOV by Garenta'dan ilk kiralamaya 45 TL İndirim

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  28 Ocak 2021 / 28 Şubat 2021
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

●  Kampanya 28.01.2021 - 28.02.2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kiralamaların bu tarih aralığında gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

●  Kampanyadan yalnızca MOOV by Garenta mobil uygulaması üzerinden ilk kez araç kiralayan Pegasus BolBol üyeleri yararlanabilir. Kampanya Pegasus BolBol üyelerine özeldir. Pegasus BolBol üyesi olmayan kişiler bu kampanyadan faydalanamazlar. Pegasus BolBol üyesi olan kişiler ikinci kez kiraladıkları araçlar için kampanyadan faydalanamazlar.

●  Kampanyadan yararlanabilmek için Pegasus BolBol üyesinin, MOOV by Garenta mobil uygulaması için bildirdiği cep telefonu numarasının Pegasus BolBol hesabına tanımlı cep telefonu numarasıyla aynı olması gerekmektedir. MOOV by Garenta mobil uygulaması için bildirilen cep telefonu numarasına ait bir Pegasus BolBol hesabı bulunamadığı veya Pegasus BolBol üyeliği için bildirilen cep telefonu numarası ile MOOV by Garenta mobil uygulaması için bildirilen numaranın birbirinden farklı olması halinde, Pegasus BolBol üyesi, bu kampanya kapsamında belirtilen BolPuanlara hak kazanamayacaktır.

●  Kampanyadan yararlanabilmek için Pegasus BolBol üyesinin MOOV by Garenta üzerinden gerçekleştireceği rezervasyonda, ödeme adımı öncesi kupon kodu bölümüne “BOLBOL45” kodunu girmesi gereklidir.

●  Yukarıdaki şartları sağlayan Pegasus BolBol üyeleri, kampanya süresince, her 1 TL’lik harcamasından 2 BolPuan hediyesine ve ilk kullanıma özel 45 TL indirime hak kazanacaktır. Puan kazanımı ve 45 TL indirimi hesaplamasında net sepet tutarı dikkate alınacaktır. Pegasus BolBol üyeleri ödeme sırasında net sepet tutarı üzerinden 45 TL daha az ödeyecektir.

●  Sipariş oluşturulduktan sonra BolPuanlar kiralama gerçekleştikten sonraki ilk Cuma günü üyenin BolBol hesabına otomatik olarak yüklenir. 

●  Pegasus ve MOOV by Garenta kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

●  Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

●  Pegasus’un MOOV by Garenta’nın araç kiralama işlemlerine ilişkin olarak MOOV by Garenta kiralamayı yapan müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak hiçbir sorumluluğu yoktur. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz.

Yukarı Yukarı