tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus & Garanti BBVA İş Birliği

Pegasus & Garanti BBVA iş birliği ile, 31 Ekim’e kadar flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması üzerinden Mastercard logolu Garanti BBVA kartınızla Masterpass ile yapacağınız 3.000 TL ve üzeri ilk harcamaya 500 TL ile sınırlı %10 indirim!

Pegasus & Garanti BBVA İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  07 Ekim 2023 / 31 Ekim 2023

Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com) ve Pegasus Mobil Uygulamasına gel; Masterpass’e kayıtlı ve aşağıda sayılan Mastercard logolu Garanti BBVA kartınla yapacağın 3.000 TL ve üzeri tutardaki harcamanda 500 TL’yi aşmaması koşuluyla  Masterpass’le ek %10 indirim kazan!

Kampanya Geçerlilik Süresi: Kampanya, 7 Ekim 2023 [saat 00.01’den itibaren] – 31 Ekim 2023 [saat 23.59’a kadar] arasında geçerlidir.  

Kampanyaya Dahil Olan Harcamalar: Kampanya Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com) ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden yapılan tek seferde toplam 3000 TL ve üzeri tutardaki harcamalarda geçerlidir.  

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Kampanya sadece Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com) ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir.

Kampanya ile Tanımlanan İndirim Oranı: Kampanya ile Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com) ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden yapılan vergiler dahil 3000 TL ve üzeri harcamaya en fazla 500 TL olacak şekilde %10 indirim kazanma imkânı sağlanacaktır. Kampanya kapsamında tanımlanan indirim ödeme aşamasında hesap özetine yansıtılmayacak olup 3 Kasım 2023 tarihinden itibaren kesilen ekstreye yansıtılacak, ilgili indirim tutarı ilgili kart hesabına yatırılacaktır. Kampanya tarihleri arasında kampanya kapsamında en fazla 500 TL indirim kazanılabilir ve bu kampanyadan yalnızca bir defa yararlanılabilir.

Kampanyaya Katılım/İndirim Tanımlanması Koşulları Hakkında: İşbu kampanya kapsamında uygulanacak olan indirim, Mastercard logolu ve Masterpass’e kayıtlı kartlardan biri ile ödeme yapanlar için geçerlidir. Kampanyaya Mastercard logolu Bonus, Paracard Bonus, Shop&Fly bireysel kartları dahildir.

Kampanya Kuralları:

·       Kampanyadan yararlanmak için Mastercard logolu ve Masterpass’e kayıtlı Garanti BBVA kartı ile yapılan ilk harcamadan önce BonusFlaş mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.

·       Yapılan harcama Masterpass’e kayıtlı ve Mastercard logolu Bonus, Paracard Bonus, Shop&Fly kartlarından biri ile yapılmalıdır. Masterpass’e kayıtlı ve Mastercard logolu Bonus, Paracard Bonus, Shop&Fly kartları ile kullanılmalıdır.

·       Kredi ve debit kartları BonusFlaş üzerinden Masterpass’e hızlı ve kolay bir şekilde kaydedilebilir. Kartınızı Masterpass’e eklemek için; BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden “Daha Fazlası” butonuna tıklayarak “Kart Ayarları” butonunu seçiniz. Eklemek istediğiniz kartı seçerek “Masterpass İşlemleri” butonuna tıklayınız. Garanti BBVA tarafından yönetilen Masterpass’e kart ekleme ve kart kullanım süreçlerine ilişkin meydana gelebilecek hiçbir olay veya aksaklık nedeniyle Pegasus sorumlu tutulamaz.

·       Kampanyadan bir kişi 1 defaya mahsus yararlanabilecektir.

Kampanya kapsamında uygulanacak olan en fazla 500 TL tutarı ile sınırlı %10 indirim oranı, ödeme anında hesap özetine yansıtılmayacak olup ödeme işleminin tamamlanmasının ardından, 3 Kasım 2023 tarihinden itibaren kesilecek olan ilk ekstreye yansıtılacak, ilgili indirim tutarı ilgili kart hesabına yatırılacaktır.
·       Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.    

·       Kampanyaya ek kart, sanal kart dahildir, personel katılımı mümkündür. 

·       FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

·       Kampanya kapsamında düzenlenen biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade işlemlerinde ilgili harcamanın indirim yansıtılmamış orijinal ücreti hesaba katılır. Bu işlemler kapsamında yapılan değişiklikler ile birlikte kampanya koşulları artık sağlanamıyor ise, ilgili indirim tutarı kazanma imkânı da sağlanamaz. Bu işlemler kapsamında yapılan değişiklikler ile birlikte hak kazanılan indirim tutarında değişiklik varsa, hak kazanıldığı orandaki indirim tutarının kazanılmış olması sağlanır. 3 Kasım 2023 tarihinden sonra ilgili indirim tutarı ilgili kart hesabına yatırılmışsa, değişikliğe uygun olarak indirim tutarının kazanılması sağlanır, hak kazanılan indirim tutarından fazla indirim ekstreye yansıtılmışsa fazla kısmın tahsili sağlanır.   

·       Kampanya kapsamında düzenlenen tüm biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

·       Kampanya Pegasus ya da bir üçüncü kişinin sağlayacağı başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilebilir.

·       Pegasus ve Garanti BBVA kampanya süresince kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Yukarı Yukarı