tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus & Hotels.com İş birliği

Hotels.com’a özel 1 Aralık 2022 – 3 Ocak 2023 tarihleri arasında, Paris, Roma, Londra, Dubai, Barselona, Milano, Berlin, İstanbul, Antalya, Bodrum şehirlerindeki seçili otellerde %20’den başlayan indirimler sizi bekliyor.

Pegasus & Hotels.com İş birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  01 Aralık 2022 / 03 Ocak 2023

Kampanya Teklifi: Hotels.com’a özel, flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması üzerinden buraya tıklayarak ulaşacağınız linkten, 1 Aralık 2022 – 3 Ocak 2023 tarihleri arasında, Paris, Roma, Londra, Dubai, Barselona, Milano, Berlin, İstanbul, Antalya, Bodrum şehirlerindeki seçili otellerde %20’den başlayan indirimler sizi bekliyor.

Kampanya Tarihi / Süresi: Kampanya, 1 Aralık 2022 – 3 Ocak 2023 (Türkiye yerel saatine göre 1 Aralık 2022 saat 00.01’den itibaren 3 Ocak 2023 saat 23:59’a kadar) tarihleri arasında geçerlidir.

Seyahat / Konaklama Tarihi: Kampanya, 1 Aralık 2022 – 3 Ocak 2023 (Türkiye yerel saatine göre 1 Aralık 2022 saat 00.01’den itibaren 3 Ocak 2023 saat 23:59’a kadar) tarihleri arasında kampanya kapsamındaki şehirlerdeki seçili otellerde yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.  

Kampanyanın Geçerliği Olduğu Kanallar: Kampanyadan faydalanabilmek için otel rezervasyonlarının ilgili link üzerinden yapılması gerekmektedir. İlgili linke buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kampanyanın geçerli olduğu şehirler: Kampanya, Paris, Roma, Londra, Dubai, Barselona, Milano, Berlin, İstanbul, Antalya, Bodrum şehirlerindeki seçili otellerde geçerlidir.

Kampanya Koşulları:

·       Pegasus Internet Sitesi veya Pegasus Mobil Uygulamasında ilgili linke tıklanarak, rezervasyon yapmak istediğiniz oteli seçerek ve kampanya kapsamındaki tarihlere uygun olarak arama yaparak konaklama detayları ve indirim oranları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Rezervasyonlarda Hotels.com ve Expedia Group genel rezervasyon koşulları geçerlidir.

·       Kampanyadan yaralanabilmek için, kampanya kapsamındaki seçili otellerde müsait olmalıdır.

·       Belirtilen fiyatlar çift kişilik oda başınadır ve tüm vergiler ve ücretler dahildir.

·       Kampanyadan herkes yararlanabilir, katılım için BolBol üyesi olunması gerekmemektedir.

·       Kampanya kapsamındaki indirim oranları %20’den başlamaktadır ve indirim oranı her otel için farklılık göstermektedir.

·       Kampanyaya dahil olmayan diğer her türlü işlemde ve Pegasus hakkındaki diğer tüm hükümlerde Pegasus Genel Kuralları geçerli olacaktır.

·       Hotels.com kullanımı ile ilgili olan tüm riskler kullanıcıların sorumluluğunda olup, Hotels.com internet sitesi ve mobil uygulamasının kullanımı halinde meydana gelecek hiçbir olay nedeni ile Pegasus sorumlu tutulamaz.

·       Pegasus’un ve Hotels.com’un işbu kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Yukarı Yukarı