Seyahat Keyfine Kışın da Devam Et

Kış mevsiminin sakinliği ve güzelliğiyle, istediğin ülkeleri doya doya gezmen için Pegasus ‘tan yurt dışı fırsatı seni bekliyor! Sen de 11 Ekim’e kadar biletlerini flypgs.com ve mobil kanallardan al, 1 Aralık 2015 - 26 Mart 2016 tarihleri arasında yurt dışına 34,99$'dan başlayan fiyatlarla uçma şansını kaçırma!

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    06 Ekim / 11 Ekim 2015
  • UÇUŞ TARİHİ
    06 Ekim 2015 / 26 Mart 2016
  • YURT DIŞI
    34.99 USD
Seyahat Keyfine Kışın da Devam Et
KURALLAR a. Fiyat duyurusu aşağıda belirtilen tüm yurt dışı hatlarında geçerlidir. b. Uçuş tarihi: 1 Aralık 2015 – 26 Mart 2016. Aşağıdaki tarihler duyuru kapsamı dışındadır. • 30 Aralık 2015- 4 Ocak 2016 c. Satış tarihi: 6- 11 Ekim 2015 (Türkiye lokal saatine göre 11 Ekim 23:59’a kadar geçerlidir.) d. Fiyat duyurusu sınıfı başlangıç ücretleri; • Yurt dışı: $34,99’dan başlayan fiyatlar e. Fiyat duyurusunda belirtilen ücretler için toplam kontenjan 185.000 koltuktur. f. Bu fiyatlar direkt ve tek yön uçuşlar için geçerlidir. g. Bu fiyatlar yalnızca flypgs.com ve mobil kanallardan satın alınan biletlere uygulanır. h. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur. i. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için yurt içi hatlarda 8 USD’den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir. j. Fiyat duyurusunda belirtilen ücretler tükendikçe bir üst ücret sınıfından bilet satışı devam edecektir. k. Pegasus bu kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.