Şimdi Balkanlar Zamanı

Şimdi Atina, Belgrad, Bükreş, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp’e gitme zamanı! Sen de 10-13 Ocak tarihleri arasında biletini 49,99$’dan başlayan fiyatlarla al, Balkanlar’ı tam zamanında keşfet. Üstelik Belgrad, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp’e vizesiz gidebilirsin!

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    10 Ocak / 13 Ocak 2018
  • UÇUŞ TARİHİ
    22 Ocak / 24 Mart 2018
Şimdi Balkanlar Zamanı

 Kampanya Kuralları:

Satış Tarihi: 10-13 Ocak 2018 (Türkiye yerel saatine göre 13 Ocak 2018 23:59’a kadar geçerlidir.)
Uçuş Tarihi: 22 Ocak 2018 – 24 Mart 2018
Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar: Atina, Belgrad, Bükreş, Priştine, Saraybosna, Tiran, Üsküp kalkış ve varışlı direkt uçuşlar
Ücret: 49,99 $’dan başlayan fiyatlarla
Koltuk adedi: 4727

•Ücretler flypgs.com, mobil site veya Pegasus mobil üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.
•Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir.
•Ücret duyurusu dış hatlarda Süper Eko paket ücreti üzerinden geçerlidir. Süper Eko dışındaki paketler için, bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
•Duyuru ücretine check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir misafir ve her bir uçuş segmenti için yurt içi hatlarda 10 TL’den yurt dışı hatlarda 8 $’dan başlayan check-in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak uçuşlar bazında değişiklik gösterir.
•Ücret duyurusundan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet duyuru şartlarına uymuyorsa yani biletleme ve/veya uçuş tarihleri ile uçuşun yapılacağı hatlar duyuru kapsamında değilse, ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilette uygulanmaz ve duyuru kapsamında ödenen tutar üzerinden mevcut iptal değişiklik kuralları ile bilet farkı tahsil edilir.
•İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
•İptal ve iade - değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.
•Pegasus, ilgili kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.