Türkiye Çıkışlı Avrupa Uçuşları %50 İndirimli

Avrupa’da yeni yerler keşfetmek istiyorsan bu fırsatı kaçırma! Çünkü şimdi Türkiye çıkışlı Avrupa uçuşları vergiler hariç %50 indirimli! Hadi o zaman, sen de biletini 6 Mart'a kadar al, dilediğin yeri %50 indirimli keşfet.

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    03 Mart / 06 Mart 2019
  • UÇUŞ TARİHİ
    13 Mayıs / 11 Temmuz 2019
Türkiye Çıkışlı Avrupa Uçuşları %50 İndirimli

Satış Tarihi: 3 Mart 2019 - 6 Mart 2019 (Türkiye yerel saatine göre 3 Mart 2019 saat 00:01’den itibaren 6 Mart 2019 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

- 3 Mart 2019 tarihinde sadece Pegasus mobil uygulamasında geçerlidir.

- 4-6 Mart 2019 tarihinde flypgs.com ve Pegasus mobil uygulamasında geçerlidir.

Uçuş Tarihi: 13 Mayıs – 11 Temmuz 2019 (Türkiye yerel saatine göre 13 Mayıs 2019 saat 00:01’den itibaren 11 Temmuz 2019 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerli olup 30.05.2019 – 10.06.2019 tarih aralığı kampanya kapsamında değildir.)

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Kampanya sadece Türkiye kalkışlı uçuşlarda geçerli olup kampanyaya dahil olan hatlar kuralların son kısmında listelenmiştir.

Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç taşıma ücreti üzerinden %50 indirim

Kampanyalı Koltuk Adedi: Sayı ile sınırlı olup 421.721 adettir.

İndirim ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki "Avrupa Uçuşları %50 İndirimli" butonuna tıklandığında yansıyacaktır.

Kampanyadan faydalanmak için uçuşları TL ile görüntüleme seçeneği seçilerek devam edilmelidir. BolPuan ile uçuş görüntüleme seçeneği seçilerek devam edildiğinde indirim uygulanmayacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir. Üye olup telefon numarasını yazmayan misafirlerimiz kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun oluşturdukları uçuşlar için indirimden faydalanabilirler.

Kampanyadan çocuk misafirlerimiz de 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.

Kampanya sadece Türkiye kalkışlı uçuşlarda geçerlidir.

İndirim kapsamında düzenlenecek olan dış hat biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Dış hatlarda Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanya ücretine check-in bedeli dahildir.

Kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin sonradan açığa alınarak kampanya satış tarihlerinde tekrar biletlenmesi durumunda veya yine kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin kampanya tarih aralığında değişiklik yapılarak tekrar biletlenmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde fiyat sabitlemeye konu edilen rezervasyon kayıtları kapsamında kampanya döneminde tamamlanan satışlar ve biletlemeler de kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya kurallarında belirtilen “Kampanya Satış Tarihleri” kuralına aykırı olacağı ve kampanya şartlarına uymayacağı için, yeniden tarih değişikliği yapıldığında ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilette uygulanmaz ve kampanya kapsamında ödenen tutar üzerinden mevcut iptal değişiklik kuralları ile bilet farkı tahsil edilir.

Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez. 

Kampanya kapsamında vergiler hariç sadece taşıma ücretleri üzerinden indirim uygulanır.

İptal ve iade - değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

Kampanya Dahilindeki Hatlar
Adana - Berlin
Adana - Düsseldorf
Adana - Köln
Ankara - Düsseldorf
Ankara - Hamburg
Ankara - Köln
Ankara - Stuttgart
Ankara - Viyana
Antalya - Oslo
Gaziantep - Berlin
İstanbul - Amsterdam
İstanbul - Barselona
İstanbul - Basel
İstanbul - Berlin
İstanbul - Bolonya
İstanbul - Brüksel
İstanbul - Budapeşte
İstanbul - Cenevre
İstanbul - Düsseldorf
İstanbul - Frankfurt
İstanbul - Hamburg
İstanbul - Hanover
İstanbul - Kopenhag
İstanbul - Köln
İstanbul - Londra
İstanbul - Lyon
İstanbul - Madrid
İstanbul - Marsilya
İstanbul - Milano
İstanbul - Münih
İstanbul - Münster
İstanbul - Nürnberg
İstanbul - Oslo
İstanbul - Paris
İstanbul - Prag
İstanbul - Roma
İstanbul - Stokholm
İstanbul - Stuttgart
İstanbul - Venedik
İstanbul - Viyana
İstanbul - Zürih
İzmir - Basel
İzmir - Düsseldorf
İzmir - Köln
İzmir - Londra
İzmir - Nürnberg
İzmir - Stuttgart
İzmir - Viyana
Kayseri - Amsterdam
Kayseri - Düsseldorf
Kayseri - Köln
Kayseri - Stuttgart
Kayseri - Viyana
Konya - Amsterdam
Konya - Kopenhag
Trabzon - Düsseldorf

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.