Yaza Yurt Dışında Merhaba De!

Bu yaza yeni ülkeler gezip görerek, yeni kültürler tanıyarak başlaman için yurt dışı %25 indirimli! 15 Nisan tarihine kadar biletini al, 1 Haziran-10 Temmuz tarihleri arasında yurt dışında ister şehrin güzelliklerinin ister deniz ve güneşin tadını çıkar.

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    13 Nisan / 15 Nisan 2015
  • UÇUŞ TARİHİ
    13 Nisan / 10 Temmuz 2015
Yaza Yurt Dışında Merhaba De!
Flypgs.com'da uçuşu gerçekleştirmek istediğin indirime dahil dönemin tarihi seç. İndirimden yararlanmak için ödeme ekranına kadar ilerle, ödeme sayfasında kampanyalar altındaki Yurt Dışı %25 İndirim seçeneğini işaretle. Bilet bedeli üzerinden %25 indirimin uygulandığını toplam tutarda göreceksin. KURALLAR a. İndirimin geçerli olduğu hatlar: Balkanlar ve Kıbrıs hariç tüm yurt dışı hatlar b. Uçuş tarihi: 1 Haziran- 10 Temmuz c. Satış tarihi: 13-15 Nisan 2015 (Türkiye lokal saatine göre 15 Nisan 23:59’a kadar geçerlidir.) d. İndirim: %25 indirim. e. Bu indirim kampanyası flypgs.com ve acenteden satın alınan biletlere uygulanır. f. Bu fiyatlar direkt uçuşlar için geçerlidir. g. Aynı rezervasyonda birden fazla Pegasus Plus üyesi olması durumunda bütün misafirlerin indirimden faydalanabilmesi için ilk misafirin Pegasus Plus üye numarasını girmesi zorunludur. h. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur. i. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 6 EUR’dan başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir. j. Pegasus bu kurallar da değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.