Yılbaşı Kampanyası

Bu yılbaşında klişe hediyeler yerine Pegasus’tan uçak bileti almaya var mısın? Sen de 31 Aralık’a kadar biletini al, şubattan hazirana tüm hatlarda ikinci kişiye %50 indirim fırsatını kaçırma. Bol bol gez, bolca anı biriktir, yeni yıla mutlu gir!

Kampanya Özellikleri

 • SATIŞ TARİHİ
  28 Aralık / 31 Aralık 2016
 • UÇUŞ TARİHİ
  07 Şubat / 22 Haziran 2017
Yılbaşı Kampanyası

Uçuşunu gerçekleştirmek istediğin tarihi seç. Ödeme ekranına kadar ilerle, kampanyalar altındaki “2. Kişi %50 İndirimli” veya “2. Kişi %50 İndirimli - Çocuklu” seçeneğini işaretledikten sonra ikinci kişinin bilet bedeli üzerinden %50 indirimin uygulandığını toplam tutarda göreceksin.  Unutma indirimden faydalanmak için PNR'da en az iki kişi olmalısınız.

Kampanya Kuralları:

 1. İndirimin Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm yurt içi, yurt dışı ve Kıbrıs hatları
 2. Uçuş Tarihi: 7 Şubat 2017 – 22 Haziran 2017
  Aşağıdaki tarih aralıkları kampanya kapsamı dışındadır:
  28 Nisan – 2 Mayıs 2017
  18-22 Mayıs 2017
  8-12 Haziran 2017
 3. Satış Tarihi: 28 Aralık 2016 – 31 Aralık 2016 (Türkiye yerel saatine göre 31 Aralık 2016 23:59’a kadar geçerlidir.)
 4. İndirim: İkinci Kişiye %50 İndirim
 5. Koltuk Adedi: 9.369.683
 6. İndirimden yararlanmak için biletleme yapılan PNR’da en az iki kişi bulunması gerekmektedir. %50 indirim PNR’da bulunan her ikinci kişi için uygulanır. Bir PNR’da en fazla 9 misafirimiz yer alabilir.
 7. Kampanyadan yararlanarak aldığınız bilette 2-12 yaş arasında bir çocuk olması durumunda, indirimden faydalanmak için “2. Kişi %50 İndirimli – Çocuklu” seçeneği işaretlenmelidir.
 8. İndirim dış hatlarda Süper Eko, iç hatlarda Eko paket ücreti üzerinden uygulanır. Dış hatlarda Süper Eko, iç hatlarda Eko dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
 9. Kampanya yalnızca flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması aracılığıyla satın alınan biletlere uygulanır.
 10. Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için yurt içinde 7 TL’den, yurt dışında 8 USD'den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
 11. Biletinizi alırken Pegasus Flex ekleyerek sınırsız değişiklik hakkına sahip olabilirsiniz. Pegasus Flex’in kişi başı tek yön bilet için ücreti iç hatlarda 12,99 TL, dış hatlarda ise 9,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunulmaktadır. Detaylı bilgi için Pegasus Flex sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 12. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.

 

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.