SAYFA BAŞINA DÖN

Yurt Dışı Uçuşlara Sepette 100 TL İndirim

Sen yurt dışını dilediğin gibi keşfet diye yurt dışı uçuşlarımda tam 100 TL indirim yaptım! 23 Haziran’a kadar alacağın 16 Eylül 2019 – 28 Mart 2020 tarihleri arasındaki yurt dışı uçuşların sepette 100 TL indirimli, hadi acele et bu büyük fırsatı yakala!

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    21 Haziran / 23 Haziran 2019
  • UÇUŞ TARİHİ
    16 Eylül 2019 / 28 Mart 2020
  • KAMPANYA KAPSAMINA GİRMEYEN TARİHLER
    26 – 30 Ekim 2019, 27 Aralık 2019 – 2 Ocak 2020, 17 Ocak – 3 Şubat 2020
Yurt Dışı Uçuşlara Sepette 100 TL İndirim

Satış Tarihi: 21 – 23 Haziran 2019 (Türkiye yerel saatine göre 21 Haziran 2019 saat 00:00’dan itibaren 23 Haziran 2019 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 16 Eylül 2019 – 28 Mart 2020 (Türkiye yerel saatine göre 16 Eylül 2019 saat 00:01'den itibaren 28 Mart 2020 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.)

Aşağıdaki tarihler kampanyaya dahil değildir:

26 – 30 Ekim 2019, 27 Aralık 2019 – 2 Ocak 2020, 17 Ocak – 3 Şubat 2020

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Yurt Dışı Hatları (Kıbrıs hatları kampanya kapsamında değildir. Kampanya kapsamına girmeyen diğer hatlar sayfa sonunda belirtilmiştir.)

Kampanya İndirim Oranı: Kampanya kapsamında yurt dışı uçuşlarında 100 TL indirim

Kampanyalı Koltuk Adedi: Sayı ile sınırlı olup 5.446.787 adet koltuğu içermektedir.

Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki "Yurt Dışı 100 TL İndirim" butonuna tıklandığında, bilete söz konusu indirim yansıyacaktır.

Kampanya sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir. BolBol üyesi olup telefon numarasını yazmayan misafirlerimiz işbu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak, kampanya kurallarına uygun uçuşlar için indirimden faydalanabilirler.

Kampanyadan, çocuk misafirlerimiz de 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.

İndirim kapsamında düzenlenecek olan dış hat biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Dış hatlarda Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanya ücretine check-in bedeli dahildir.

Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin sonradan açığa alınarak kampanya satış tarihlerinde tekrar biletlenmesi durumunda veya yine kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin kampanya tarih aralığında değişiklik yapılarak tekrar biletlenmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde fiyat sabitlemeye konu edilen rezervasyon kayıtları kapsamında kampanya döneminde tamamlanan satışlar ve biletlemeler de kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya kurallarında belirtilen “Kampanya Satış Tarihleri” kuralına aykırı olacağı ve kampanya şartlarına uymayacağı için, yeniden tarih değişikliği yapıldığında ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilette uygulanmaz ve kampanya kapsamında ödenen tutar üzerinden mevcut iptal değişiklik kuralları ile bilet farkı tahsil edilir.

Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez, satılamaz veya devredilemez.

İptal ve iade - değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

 

Kampanyaya Dahil Olmayan Hatlar

Antalya - Amsterdam - Antalya

Antalya - Berlin - Antalya

Antalya - Billund - Antalya

Antalya - Bremen - Antalya

Antalya - Cenevre - Antalya

Antalya - Düsseldorf - Antalya

Antalya - Erfurt - Antalya

Antalya - Göteborg - Antalya

Antalya - Hamburg - Antalya

Antalya - Hannover - Antalya

Antalya - Kopenhag - Antalya

Antalya - Köln - Antalya

Antalya - Leipzig - Antalya

Antalya - Münih - Antalya

Antalya - Nürnberg - Antalya

Antalya - Oslo - Antalya

Antalya - Paderborn/Lippstadt - Antalya

Antalya - Stockholm - Antalya

Antalya - Stuttgart - Antalya

Bişkek - Oş - Bişkek

Dalaman – Londra (Gatwick) - Dalaman

Dalaman - Manchester - Dalaman

İstanbul - Kahire - İstanbul

İzmir - Amsterdam - İzmir

Roma - Bari - Roma

Roma - Cenova - Roma

Roma - Katanya - Roma

Roma - Napoli - Roma

Roma - Torino - Roma

Roma - Venedik - Roma

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.