Yurt Dışı Uçuşlarında Yurt İçi Aktarman Bedava!

Yurt dışı seyahatlerinde yurt içi aktarmaların bedava! Yurt dışına 39.99 Dolar'dan başlayan fiyatlarla uçmanın tadını daha rahat çıkarman için yurt içi aktarmalarını da bedava yaptık! 20 Eylül 2016 - 25 Mart 2017 tarihleri arasında yapacağın yurt dışı seyahatlerinde kullanabileceğin bu fırsatı kaçırmamak için planlarını hemen yap. Unutma son gün: 20 Eylül

Kampanya Özellikleri

 • SATIŞ TARİHİ
  05 Ağustos / 20 Eylül 2016
 • UÇUŞ TARİHİ
  20 Eylül 2016 / 25 Mart 2017
Yurt Dışı Uçuşlarında Yurt İçi Aktarman Bedava!

Kampanya Kuralları:

 1. Kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığındaki yurt içi aktarmalı yurt dışı uçuşlarında, sadece yurt dışı uçuş bilet ücreti tahsil edilir. (Yurt içi aktarmalı Kıbrıs uçuşları kampanyaya dahildir. Bu uçuşlarda sadece havalimanı vergisi tahsil edilir, vergi ücreti havalimanları arasında değişiklik gösterebilir.)
 2. Uçuş Tarihi: 20 Eylül 2016 – 25 Mart 2017
 3. Satış Tarihi: 8 Ağustos - 20 Eylül 2016
 4. Ücret: Yurt dışı 39,99’dan başlayan fiyatlarla
 5. Kampanya flypgs.com, mobil site, mobil uygulama veya acentelerden alınan biletlerde geçerlidir.
 6. Kampanyadan faydalanmak için varacağınız nihai uçuş noktası ana sayfada seçilmelidir. Sonradan “Uçuş Ekle” seçeneği ile eklenen veya ayrı ayrı biletlenen uçuşlarda kampanyadan faydalanılamaz
 7. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
 8. Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için yurt dışında 8 USD’den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
 9. Pegasus bu kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.