tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Yurt İçi Biletin 2000, Yurt Dışı Biletin 4000 Ekstra BolPuan Kazandırıyor!

Pegasus BolBollular uçtukça kazanıyor, kazandıkça BolPuanlarıyla uçuyor! Şimdi 6-8 Nisan 2021 tarihleri arasında biletini flypgs.com ve Pegasus mobil uygulamamdan alıp, 19 Nisan-30 Ekim 2021 tarihleri arasında uçan Pegasus BolBol üyeleri yurt içi biletlerinden ekstra 2000, yurt dışı biletlerinden ekstra 4000 BolPuan kazanıyor. Kazandığı ekstra BolPuanlarla da dilediği yere uçuyor! Hala Pegasus BolBol üyesi değilsen, hemen <a href="https://web.flypgs.com/signup?language=TR">ücretsiz üye ol</a> , kampanyalarımdan faydalanmaya başla.

Yurt İçi Biletin 2000, Yurt Dışı Biletin 4000 Ekstra BolPuan Kazandırıyor!

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  06 Nisan 2021 / 08 Nisan 2021
 • UÇUŞ TARİHİ
  19 Nisan 2021 / 30 Ekim 2021
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Satış Tarihi: 6-8 Nisan 2021 (Türkiye yerel saatine göre 6 Nisan saat 00:01’den itibaren 8 Nisan 2021 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 19 Nisan – 30 Ekim 2021 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 19 Nisan saat 00:01’den itibaren 30 Ekim 2021 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda geçerlidir.

Kampanya Teklifi: Yurt içi ve Kıbrıs bileti alana ekstra 2000 BolPuan, yurt dışı bileti alana 4000 ekstra BolPuan kazanma fırsatı

Kampanya sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir. Üye olup telefon numarasını yazmayan misafirlerimiz kampanyaya uygun oluşturdukları biletler için, uçuş tarihinden itibaren 6 ay içinde uçuşlarını BolBol hesaplarına işlemeleri halinde kampanyalı BolPuan kazanabilirler.


HEMEN ÜYE OL

Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun biletleme yaptıkları takdirde kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz. Kampanyadan çocuk misafirlerimiz ise 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir. Bağlı üyelerimizin kampanya puanları bağlı oldukları ana üye hesabına, ilgili uçuşlar gerçekleştikten sonra yukarıdaki şartlara tabi olarak otomatik yüklenecektir.

Kampanya kurallarına uygun olarak BolPuan kazanımı yukarıdaki şartlar kapsamında normal bilet ücretinden hak edilen BolPuan tutarına ek olarak yurt içi ve Kıbrıs biletlerinden ekstra 2000 BolPuan, yurt dışı biletlerden ekstra 4000 BolPuan elde edilecek şekilde gerçekleşir.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar ilgili uçuş gerçekleştirildikten sonra 72 saat içerisinde yukarıda belirtilen şartlara tabi olarak kazanılır ve otomatik olarak üyelerin Pegasus BolBol hesaplarına yüklenir.

Kampanyalı uçuş kapsamında kazanılan BolPuan’ların tamamının kullanım süresi 6 aydır. BolPuan’lar kazanıldığı tarihten itibaren 6 ay içinde kullanılmadığı takdirde Bolbol hesaplarından otomatik olarak silinir.

Bu kampanya başka bir kampanya ile birlikte kullanılamaz. Bilet alınırken herhangi bir indirim kampanyasından faydalanılmışsa bu kampanyaya ait bonus puanlar kazanılmayacaktır.

Kampanyadan alınan biletlerde kampanya satış süresi dolduktan sonra değişiklik veya açığa alma işlemi yapılması durumunda uçulan uçuşlardan kampanyalı BolPuan kazanımı olmayacaktır.

Eğer kampanyadan satın aldığınız biletleri değiştirmeniz veya açığa almanız gerekirse ceza ödemeden değiştirebilir, açığa alabilirsiniz. Değişiklik yaptığınız durumda yalnızca iki bilet arasındaki ücret farkını ödeyerek (Eğer değişiklik yapılan uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücreti, ilk uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücretinden yüksek ise) biletinizi değiştirebilirsiniz. Ancak bir önceki madde de belirtildiği üzere bu tip bir durumda kampanyalı BolPuan kazanımı olmayacaktır.

Cezasız değişiklik ve açığa alma hakkı ile ilgili diğer tüm detaylar için Cezasız Değişiklik Hakkı sayfasını ziyaret ediniz

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Yukarı Yukarı