SAYFA BAŞINA DÖN

Ordu-Lefkoşa Uçak Bileti

Pegasus, Ordu ile Lefkoşa arasında direkt uçuşlara başladı.

Ordu uçak biletleri

internetten kolaylıkla alınabiliyor ve Kıbrıs uçağıyla kısa sürede yavru vatana iniş gerçekleşiyor.

Kıbrıs uçuşları, Giresun-Ordu Havalimanı’ndan yapılıyor ve havalimanı Ordu merkeze 18,6 km. uzaklıkta bulunuyor.

Ordu-Lefkoşa uçak biletini

Pegasus’tan alan yolcular, en uygun Kıbrıs uçak bileti fiyatlarıyla uçma ayrıcalığını elde ediyorlar.

Ordu-Giresun Havalimanı’nın Özellikleri

Türkiye’nin ilk deniz üzerine kurulan havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı, 22 Mayıs 2015 tarihinde kullanıma açılmış ve yılda 3 milyon yolcu taşıma kapasitesine sahip.  Yapımı için yaklaşık 360 milyon TL harcanan havalimanı sayesinde doğal güzellikleriyle ünlü Karadeniz’e ulaşım artık çok kolay. Engebeli ve virajlı yollarda sıkıntılı araba yolculukları tarihe karıştı.

Ordu-Giresun Havalimanı uçak pistinin uzunluğu 3 bin metre olacak şekilde düzenlenmiş, böylece havalimanı uluslararası standartlara uyum sağlıyor. 20.000 metrekarelik kapalı alana sahip terminalde, uçuş zamanını bekleyen yolcular için her şey düşünülmüş. Kitap, dergi, yiyecek ve içecek temin edilen mağazalarla beraber uçuş yapan bütün firmaların bayileri terminalde bulunuyor. Ayrıca acil durumlar için gerekli olan itfaiye, tıbbi destek ve emniyet yapıları da terminalin içine eklenmiş.

Ordu turizmi, Ordu-Giresun Havalimanı sayesinde gelişti; oteller tatil zamanlarında yüzde yüz doluluğu yakalıyorlar. Bu tür anlarda havalimanında vakit harcanmak istenmiyorsa

Ordu-Kıbrıs uçak biletinin

check-in işlemini online yapmak gerekiyor.

Ordu-Giresun Havalimanı’na Nasıl Ulaşırım?

Ordu’ya 18,6 km. uzaklıkta, Gülyalı’ya yakın bir mesafede bulunan havalimanına şehir merkezinden taksiler kalkıyor; ayrıca HAVAŞ servisleriyle de ulaşım sağlanabiliyor. Ordu merkezden araçla yaklaşık olarak 20 dakikada havalimanına varılabiliyor.

Lefkoşa ile İlk Buluşma

Ordu-Lefkoşa uçak biletiyle

Kıbrıs’a varan yolcular, Lefkoşa’ya 28 km. uzaklıkta bulunan Ercan Havalimanı’na iniş yapıyorlar. Kombos ismi verilen minibüslerle Lefkoşa’ya 5 ila 10 TL arasında değişen fiyatlarla varılabiliyor. Gezginler, Girne Kapısı’ndan şehre giriyorlar; bu sembolik yapı aynı zamanda Lefkoşa’nın turist danışma merkezi olarak hizmet veriyor. Kıbrıs haritası arayan gezginlerin ilk bakması gereken yer burası.

Lefkoşa’da Gezilecek Yerler

Lefkoşa ortamları her zaman renkli ve canlı; altın renginde kumlarıyla tertemiz sahilleri hiçbir zaman boş kalmıyor. Barbarlık Müzesi ve Selimiye Camii Lefkoşa’da görülecek yerlerden; ayrıcaşehrin ruhunu koklamak isteyen maceraperestlerin mutlaka Arap Ahmet ve Arasta sokaklarını görmesi gerekiyor.

Tatilinizi Lefkoşa’da Geçirecekseniz

Lefkoşa tam bir tatil kenti, o yüzden Kıbrıs biletini alırken erken rezervasyon yapmak iyi bir fikir. Böylece fiyat avantajlarından da yararlanılabilir.

 

Kıbrıs hava durumu, bahar ve yaz mevsiminde sıcak seyrediyor. Lefkoşa gece hayatı her zaman eğlenceli, ünlü Kıbrıs night club’larında partiler sabaha kadar sürüyor. Kıbrıs otel fiyatları özellikle yoğunluğun olduğu yaz dönemlerinde tavan yapıyor, tatil planını önceden yapıp erken rezervasyon yaptıranlar

ucuz Kıbrıs tatilinin

keyfini çıkartıyorlar.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.