tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Pegasus BolBol & TotalEnergies İş Birliği

Pegasus BolBol & TotalEnergies İş Birliği


22 Şubat 2024 tarihine kadar kişiye özel iletilen kod ile TotalEnergies istasyonlarındaki 750 TL ve üzeri yakıt alımlarında 100 TL TotalEnergies Yakıt Puan kazanma fırsatı!

·       Kampanya Teklifi: Pegasus BolBol Üyeleri TotalEnergies istasyonlarındaki tek seferde 750 TL ve üzeri yakıt alımlarında 100 TL yakıt puan kazanıyor!

·       Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler: Kampanyadan 22.01.2024 (saat 00.01’den itibaren) – 22.02.2024 (saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında yararlanılabilir.

·       Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler: Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. Pegasus BolBol üyesi adına yapılan TotalEnergies istasyonlarından tek seferde 750 TL ve üzeri yakıt alımlarında TotalEnergies Yakıt Puan kazanımı gerçekleştirilir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

·       Kampanyanın Geçerliği Olduğu Satış Kanalı: Kampanya, belirlenen tarihlerde TotalEnergies istasyonlarındaki yakıt satın alımlarında geçerlidir.

·       Kampanya Kapsamında Kazanılacak TotalEnergies Yakıt Puan Miktarı: 22.01.2024 /22.02.2024   tarihleri arasında Pegasus BolBol üyelerine özel TotalEnergies istasyonlarındaki 750 TL ve üzeri yakıt alımlarında 100 TL TotalEnergies Yakıt Puan hediye verilecektir. Kampanya kapsamında oluşturulacak 100 TL Yakıt Puan Hediye kodları, Pegasus BolBol üyelerine Pegasus tarafından e-mail yoluyla iletilecektir.

Kampanya Kuralları:

·       Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin "Club TotalEnergies" mobil ugulamasını indirerek, Club TotalEnergies mobil uygulama üyeliğini oluşturmaları, kampanyalar sayfasındaki ilgili kampanyayı seçerek "Kampanya Kodunu Yazınız" alanına kendilerine e-mail üzerinden iletilen kampanya kodunun girişini yaparak TotalEnergies Yakıt Puanlarını aktive etmesi gerekmektedir.

·       Kod girişi sonrası müşterinin TotalEnergies istasyonlarından tek seferde 750 TL ve üzeri yapacağı yakıt alımına karşılık Club TotalEnergies üyeliğine Kampanya ile tanımlanan 100 TL TotalEnergies Yakıt Puan yüklenecektir.

·       TotalEnergies Yakıt Puanların kullanımı için TotalEnergies istasyonlarında yakıt alımı öncesinde müşterinin Club TotalEnergies mobil uygulamasından alacağı QR kodu ya da uygulamaya kayıtlı cep telefonu numarasını TotalEnergies istasyonlarındaki ön saha görevlilerine iletmesi yeterli olacaktır.

·       Kampanyadan bir kişi birden fazla kez yararlanabilecektir.

·       İşbu kampanya başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.

·       Kampanya kapsamında edinilecek kodlar yüklenme tarihinden itibaren Kampanya süresi sona erinceye kadar geçerli olacaktır. Kampanya süresinin bitmesi ile kullanılmayan Kampanya kodları geçerliliğini yitirecektir.

·        TotalEnergies Yakıt Puan, ilgili Pegasus BolBol Üyesinin TotalEnergies hesabına yüklendiğinde, yıl sonuna kadar (31.12.2024) kullanılabilir.

·       Pegasus’un, TotalEnergies istasyonlarındaki yakıt alımına ilişkin olarak Total Energies ile müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak hiçbir sorumluluğu yoktur. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz.

·       GüzelEnerji Akaryakıt A.Ş ve Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

·       Club TotalEnergies üyeliğine ve yakıt puanlara ilişkin ayrıntılı bilgiye https://totalenergiesistasyonlari.com.tr/hizmetlerimiz/club-totalenergies/ linkinden ulaşabilir veya 444 0 96 numaralı TotalEnergies Müşteri Hizmetleri Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.

Yukarı Yukarı