Pegasus bilet işlemleri, hizmet/servis satın alma, iletişim bilgilerini değiştirme ya da taleplerinizde ihtiyacın olduğu her konuda Pegasus müşteri hizmetlerini ne zaman istersen arayabilirsin.
Pegasus’la iletişim kurmak için tek yapman gereken 0888 228 12 12* no’lu Pegasus Çağrı Merkezi’ni aramak.

  1. Daha hızlı çözüm için PGS Müşteri Hizmetleri’nden yapabileceğin her şeyi www.flypgs.com üzerinden de gerçekleştirebilirsin. Bunun için “Bilet İşlemlerim”e gir, Rezervasyon Numaran (PNR) ve soyadınla istediğin işlemi saniyeler içinde yap. Ayrıca PGS telefon yerine web sitemiz üzerinden alacağın biletlerde %8’ e varan indirimlerden yararlanma fırsatı da senin olacak!
  2. *0888 228 12 12 Pegasus numaramız tüm kullanıcılar için (Türk Telekom Mobil, Türk Telekom Ev Telefonu, Turkcell, Vodafone) ücretlendirme periyodu (vergiler dahil) saniye olarak hesaplanır, dk. 1,5/TL olarak, operatörünüz tarafından faturanıza yansıtılır.
  3. Operasyonel nedenlerden dolayı yaşanan sefer iptalleri ve sefer saat değişiklikleri için 0850 250 67 02 numaralı hattımızı arayarak rezervasyon değişikliği ya da iptal iade işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Ücretlendirme: Türk Telekom’a ait sabit hatlardan yapılan aramalarda dk. başına 0,1459 TL’dir. GSM abonelerinin tarifesindeki sabit hat veya her yöne dk.’larından düşürülürken tarifede dk. kullanımı yok ise kullanılan operatörün sabit arama ücretine göre faturalandırılır.
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.