tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Pegasus Hava Yolları 23 Nisan Kampanyası Aydınlatma Metni

Pegasus Hava Yolları 23 Nisan Kampanyası Aydınlatma Metni

Pegasus Hava Yolları 23 Nisan Kampanyası Aydınlatma Metni

Bizimle Twitter ve Instagram sosyal medya hesaplarınızdan “#AtatürkünÇocuklarıyız.” hashtag’i ile Pegasus Airlines hesabını etiketleyerek veyahut Pegasus olarak bizim Facebook sosyal medya hesabımızdan paylaştığımız videonun altında Anıtkabir'de çekilmiş çocukluk fotoğraflarınızı 22 Nisan saat 12.00’a kadar paylaşmanız halinde, Pegasus olarak 23 Nisan Projemiz kapsamında oluşturulacak videoya ilişkin söz konusu fotoğraflar için aşağıdaki konularda izin verdiğiniz kabul edilecektir. Lütfen paylaşım yapmadan önce aşağıdaki bölümü okuyunuz.

 • Fotoğraf kayıtlarınızdan oluşan kişisel verilerinizi, bu videonun oluşturulması amacıyla işlememize, sosyal medya hesaplarımızda (sosyal medya hesapları yurt dışında yerleşik şirketler tarafından yönetilmekte ve hesapların sunucuları yurt dışında yer almaktadır) paylaşmamıza ve bu konuda hizmet aldığımız reklam ajansı gibi üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarla paylaşmamıza ve
 • Fotoğraflarınızın videonun hazırlanması amacıyla, herhangi bir yer, süre, muhteva ve mecra sınırı olmaksızın, film, bant, elektronik gibi farklı ortamlarda çoğaltılmasına, amacına uygun olarak yeniden kullanılmasına, yayılmasına, amacına uygun olarak farklı materyaller ile kombine edip kullanılmasına, işlenilmesine, çoğaltılan kopyaların yayılmasına, görsel ve/veya sesli ve/veya dijital ortamlara çevrilmesine, televizyon, radyo veya internet ile yayıma müsait şekle sokulmasına, yayımlanmaya elverişli hale getirilmesine, uzun veya kısa versiyonlarının yapılmasına, düzenlenmesine, tadil edilmesine, üzerinde değişiklik yapılmasına, montajlanmasına, telli ve telsiz her türlü araçla umuma iletilmesine, umuma arz şeklinin ve zamanının belirtilmesine ve temsiline

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metni (“Aydınlatma Metni”)

Değerli katılımcı,

Pegasus ailesi olarak sizlerin verilerinizin gizliliğini önemsemekteyiz. Bu kapsamda Pegasus olarak veri sorumlusu sıfatıyla Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden toplayacağımız, kullanacağımız ve işleyeceğimiz Kişisel Verilerinize ilişkin olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Kişisel Verileri Toplama Şeklimiz

Kişisel Verilerinizi Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarınızdan belirttiğimiz etiket ile paylaşım yaptığınızda elde edilecektir.

Kişisel Verilerinizin İşlenmesi, İşlenme Amaçları ve Hukuki Sebepleri

Kişisel Verilerinizi Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 5’inci maddesinin 1’nci fıkrasında belirtilen açık rızanıza dayalı olarak video oluşturabilmek için işleyecek ve kullanacağız.

Kişisel bilgilerinizi yukarıda belirtilenler dışında herhangi bir amaç için işlememiz gerektiğinde, size önceden bilgi vereceğiz ve gerektiği takdirde rızanızı alacağız.

Kişisel Verilerinizin Aktarılması ve Alıcı Grupları

Kişisel Verilerinizden oluşan videomuz, şirketimizin sosyal medya hesaplarında yayınlanacak olup bu hesapları takip eden kullanıcılar tarafından görüntülenebilecektir. Sosyal medya platformlarının sunucularının yurt dışında bulunduğunu ve videoyu bu platforma yüklememiz halinde verilerinizin yurt dışına da aktarılacağını hatırlatırız.

Bunun dışında video hazırlanma sürecinde destek aldığımız reklam ajansı gibi hizmet sağlayıcılar ile de hazırlayacağımız videoyu paylaşabiliriz. Herhangi bir veri aktarımını yaparken, verilerinizin gizliliğini ve korunmasını sağlamak için gerekli önlemleri alacağız.

Haklarınız

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin mevzuat kapsamında, KVKK Madde 11 uyarınca sahip olduğunuz haklarınızı kullanmak için, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ” uyarınca kullanabileceğiniz iletişim kanallarımız aşağıdaki gibidir;

(i) Yazılı ve imzalı olarak Kişisel Verilerin Korunması Yöneticisi adına Aeropark, Yenişehir Mahallesi, Osmanlı Bulvarı No: 11/A Kurtköy 34912 Pendik İstanbul, Türkiye’deki Genel Müdürlük adresimize,
(ii) Pegasus İnternet Sitesinin "Bize Ulaşın" bölümünden
(iii) pegasus@hs05.kep.tr kayıtlı elektronik posta adresine kayıtlı elektronik posta yoluyla müracaat edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Pegasus Hava Yolları

Yukarı Yukarı