Rusya’da 4 Yeni Uçuş Noktası

Rusya’da uçtuğumuz hatlara Nisan ayından itibaren Çeçenistan’ın başkenti Grozni’yi; Haziran ayından itibaren ise Samara, Nijniy Novgorod ve Volgograd şehirlerini ekliyor, Rusya’da uçtuğumuz nokta sayısını 7’ye çıkarıyoruz.

İstanbul Sabiha Gökçen’den Grozni’ye 12 Nisan, Samara ve Volgograd’a 19 Haziran, Nijniy Novgorod’a ise 20 Haziran itibariyle haftada 3 kez uçacağız.

12 Nisan’da başlayacak İstanbul Sabiha Gökçen - Grozni uçuşları Çarşamba, Cuma ve Pazar, 19 Haziran’da başlayacak İstanbul Sabiha Gökçen - Samara uçuşları Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri, İstanbul - Volgograd seferleri ise Pazartesi, Cuma ve Cumartesi günleri icra edilecek ve Türkiye çıkışlarında 49,99 $, Rusya çıkışlarında da 49,99 €’dan başlayan fiyatlarla satılacak.

20 Haziran’da başlayacak İstanbul Sabiha Gökçen – Nijniy Novgorod seferleri de Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılacak, Türkiye çıkışlarında 69,99 $, Rusya çıkışlarında da 69,99 €’dan başlayan fiyatlarla satılacak.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.