tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Sana Özel 1 Alana 1 Bedava

Sana Özel 1 Alana 1 Bedava

Sana özel 1 Alana 1 Bedava Kampanyasında, kampanya bilgilendirme elektronik postası alarak bilgilendirilen Pegasus BolBol üyeleri için 27 - 28 Temmuz 2019 tarihlerinde www.flypgs.com veya Pegasus mobil uygulamasından 18 Ağustos – 30 Eylül 2019 seyahat tarih aralığına satın alınan yurt dışı uçuşlarından yurt dışı veya yurt içi direkt uçuşlarda kullanılabilecek tek yön bedava bilet şifresi kazanılmaktadır. Bedava bilet şifreniz biletinizi satın aldıktan sonra 72 saat içerisinde rezervasyon iletişim bilgilerinde belirtilen e-posta adresinize gönderilecektir. Bedava bilet şifrenizi 1 Kasım 2019 - 28 Mart 2020 tarihleri arasındaki uçuşlar için aşağıdaki kurallara uygun olarak kullanabilirsiniz.

Kampanya Kuralları:

 1. Bedava Bileti Kazanmak İçin Kampanya Katılım Tarihi: 27 – 28 Temmuz 2019 (Türkiye yerel saatine göre 27 Temmuz 2019 saat 00:00’dan itibaren 28 Temmuz 2019 saat 23:59’a kadar flypgs.com veya Pegasus mobil uygulaması üzerinden satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir).
 2. Bedava bilet kazanmak için 18 Ağustos - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek yurt dışı uçuşlar için bilet satın alınmalıdır.
 3. Bedava bilet, aşağıda belirtilen tarihler haricinde, 1 Kasım 2019 - 28 Mart 2020 tarihleri arasındaki uçuşlar için kullanılabilecektir.
 4. Bedava bilet aşağıdaki tarih aralıkları için kullanılamaz;
  • - Yurt dışı uçuşlar için; 19 Aralık 2019 – 10 Ocak 2020
  • - Yurt içi uçuşlar için; 15-25 Kasım 2019, 27 Aralık 2019-2 Ocak 2020, 17 Ocak-3 Şubat 2020
 5. Uçuş tarihlerinin belirlenmesinde Pegasus tarafından ilan edilen tarifeli kalkış saati esas alınır.

Bedava Bilet Kazanım Koşulları:

 1. Kampanya sadece kişiye özeldir. Kampanyadan faydalanmak için BolBol üyeliği ile biletleme yapmalıdır.
 2. Kampanyadan faydalanmak için biletleme yapılırken Pegasus BolBol üyelik numarası (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girilmesi gerekmektedir. BolBol üyesi olup telefon numarası yazılmaması durumunda, kampanyadan faydalanılamayacaktır.
 3. Kampanya tarihlerine uygun olarak biletlenen yurt dışı uçuşlarından, yurt dışı veya yurt içi uçuşlarında geçerli olacak bedava bilet şifresi kazanılacaktır.
 4. Tek yön veya gidiş dönüş uçuşlarda PNR’da yer alan her bir kişi birer adet bedava bilet şifresine hak kazanacaktır.
 5. Bağlantılı uçuşlarda yapılan iki uçuşun sadece bir uçuş parkurundan bedava bilet şifresi kazanılır. Örneğin Beyrut - İstanbul- Paris uçak bileti satın alımından bir adet bedava bilet şifresi kazanılacaktır.
 6. Şifreler biletlemeyi takip eden 72 saat içerisinde bilet satın alınırken belirtilen iletişim bilgilerinde yer alan e-posta adresine gönderilecektir.
 7. E-posta adresi yanlış yazıldığı için gönderilen şifre kendisine ulaşmayan misafirlerimize tekrar şifre gönderimi yapılmayacak olup Pegasus’un bundan doğan hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu sebeple bilet satın alırken doğru e-posta adresini yazdığınızdan emin olmalısınız.
 8. Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.
 9. Bedava bilet hakkı, hak kazanımını sağlayan ana biletin iptal edilmesi durumunda kaybedilir.
 10. Bedava biletlere ilişkin şifreler münferit kullanım amaçlıdır, kar amacı güdülerek topluca ya da tek tek devredilmeye, kullanılmaya, satılmaya veya paylaşılmaya çalışılması durumunda şifreler derhal iptal edilerek ilgililer hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
 11. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
 12. Kıbrıs  uçuşları kampanya kapsamında değildir.

Bedava Bilet Kullanımı:

 1. Bedava bilet şifresi www.flypgs.com ve mobil uygulama üzerinden yapılacak biletlemelerde kullanılabilir.
 2. Bedava bilet şifresini kullanmak için BolBol üyeliği ile biletleme yapmalıdır.
 3. Biletleme yapılırken Pegasus BolBol üyelik numarası (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girilmesi gerekmektedir. BolBol üyesi olup telefon numarası yazılmaması durumunda, bedava bilet şifresi kullanılamayacaktır.
 4. Bedava bilet şifresi 1 Kasım 2019 - 28 Mart 2020 tarihleri arasında yapılacak (yukarıda belirtilen tarih aralıkları hariç olmak üzere) tek yön, direkt uçuşlar için kullanılabilir.
 5. Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlemek için PNR’da tek yön uçuş bulunmalıdır. Gidiş-dönüş veya bağlantılı uçuş seçilerek ödeme aşamasına gelindiğinde kampanyadan faydalanılamaz.
 6. Bedava biletinizi uçuş yapmak istediğiniz tarihten en geç 15 gün öncesine kadar almanız / biletlemenizi yapmanız gerekmektedir. Bedava biletin şifresi ile biletleme yapılabilecek son gün 13 Mart 2020’dir. Bu tarihe kadar biletleme yapılmaması halinde bedava bilet hakkı kaybedilir.
 7. Bedava bilet sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.
 8. Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlenirken PNR’da birden fazla kişi bulunması durumunda indirim tek kişiye uygulanacaktır.
 9. Bedava bilet şifresi yurt içi uçuşlarda Eko paket, yurt dışı uçuşlarında Süper Eko paket satın alımında kullanılabilir. Bunun dışında eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
 10. Şifreler iletildiği gün itibariyle yukarıda belirtilen tarihe kadar kullanılabilir. Her şifre tek kullanımlıktır.
 11. Bedava bilette iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
 12. Kampanya farklı satış ve puan kampanyaları ile birleştirilemez.
 13. Pegasus kampanya kurallarında dilediği zaman tek taraflı olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kurallarında Pegasus tarafından yapılacak herhangi bir değişiklik sonucunda kazanılmış hak iddiası dahil hiçbir talepte bulunulamaz.

Biletleme işlemi bu kurallara uygun şekilde oluşturulup ödeme sayfasına gelindiğinde;

 • - Bedava bilet şifrenizi, kampanyalar altında yer alan “kod girmek istiyorum” alanına, kampanyadan kazandığınız şifreyi yazıp kampanyayı uygula butonuna basarak alabilirsiniz.

HEMEN UÇAK BİLETİNİ AL, SANA ÖZEL 1 ALANA 1 BEDAVA FIRSATINI KAÇIRMA

 

 

Yukarı Yukarı