Pegasus ile uçmaya karar verdiğinizde, standartların haricinde seyahat planlama, havaalanı işlemleri ve uçuş sırasında konfor ve kolaylık sağlayacak ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Seyahat Planınızın Tamamını Pegasus Yapsın, Siz Rahat Edin!

Seyahat planı yaparken tek tek araştırmanız gereken bütün detayları Pegasus konforuyla tek elden gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışı uçuşlarınız için gereken vizelerin kolaylıkla alınması, gideceğiniz yerdeki otel rezervasyonunuz, uçuştan sonra ihtiyacınız olan aracın kiralanması gibi planlamaları Pegasus güvencesi ve konforuyla yapabilirsiniz. Çünkü Pegasus, “müşterilerine uçtan uca seyahat planı yapma” ek hizmeti sunmaktadır. Üstelik alacağınız “Pegasus Flex” hizmeti sayesinde uçuşa iki saat kalana kadar biletinizi ceza ödemeden değiştirme imkanına da sahip olabilirsiniz. Özellikle son ana kadar belirsiz olan uçuşlarınızda bu opsiyon size biletinizi sadece zaman olarak değil, yön olarak da değiştirme imkanı sağlar. Bu ekstra konfordan hem yurt içi, hem de yurt dışı uçuşlarda yararlanabilirsiniz.

İyi Seyahat, Rahat ve Keyifli Bir Uçuşla Başlar

Uçak bilet fiyatları konusunda her zaman müşterilerinin yüzünü güldüren Pegasus'tan alacağınız ek hizmetlerden bir diğeri de uçuş konforunuzu artırmaya yöneliktir. Pegasus biletinizi alırken istediğiniz koltuğu seçebilir, uçuşta yiyeceğiniz yemekleri önceden sipariş edebilir, düşük ücretler karşılığında ek bagaj hakkı elde etme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Ayrıca, spor ekipmanları, müzik aletleri gibi hassas eşyalarınızın özel bagajda taşınmasını ek hizmetler kapsamında talep edebilirsiniz.

Havaalanındaki Tüm Karmaşık İşlemler İçin Çözüm Pegasus’ta

Kendi arabanızla havaalanına gitmek istediğinizde, ekonomik ücret karşılığında havaalanı otoparkından yararlanabilirsiniz. Havaalanına özel bir transfer aracıyla gitme talebinizi de Pegasus yanıtsız bırakmayacaktır.

Evcil Hayvanınızı Yanınızda Taşıyabilirsiniz

8 kiloyu geçmeyen kuş, köpek ve kedinizi yanınızda götürmek istediğinizde, belirlenen ölçülerde kafes ve kutuyu temin etmek suretiyle kabinde evcil hayvanınızı taşıma ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Bunun için bir ek hizmet talep etmeniz yeterli olacaktır.

Uçak bilet sorgulamalarında rekabetçi fiyatlarıyla her bütçeye uygun alternatifler sunarak ilk sırada yer alan Pegasus, ek hizmetleriyle de yolculuğunuzu baştan sona kadar keyifli ve konforlu hale getirme çabalarını geliştirerek titizlikle sürdürmektedir. En uygun uçak biletleri, ek hizmetler ve sınırsız konfor için Pegasus'u tercih edin!

 

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.