Pegasus Otopark (İstanbul Sabiha Gökçen Ekopark, Ankara, İzmir)

Pegasus Otopark Hizmetleri – Havalimanına aracıyla gelen Pegasus Misafirleri, çok uygun fiyatlarla parkeder.

 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı EKOPARK

Pegasus Havayolları ile seyahat eden tarifeli iç hat ve dış hat misafirlerimiz, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı terminal dışında yer alan EKOPARK'ımızdan çok ekonomik ücretlerle yararlanabilirler.

Otoparkımızdan yararlanabilmek için Pegasus misafirlerinin, gidiş-dönüş uçuş biniş kartı ile otopark giriş fişini birlikte otoparktan ayrılacakları zaman ilgili yetkiliye teslim etmeleri gerekmektedir.

Pegasus Yolcularına Pegasus ile gidiş - dönüş yapmak ve boarding kartı ibraz etmek ve EKOPARK'ta boş yer bulunmak kaydı ile yurt içi ve yurtdışı seyahatlerinde EKOPARK'ta park etme olanağı sunulmaktadır.

EKOPARK'ımızın kapasitesi 1450 araç ile sınırlıdır ve yolcularımızın park olanaklarından yararlanabilmeleri EKOPARK'a geldiklerinde boş park yeri bulunmasına bağlıdır.

Pegasus Havayolları, yolcuların EKOPARK'a araçları ile geldiklerinde yer bulacaklarını veya kısa süre içinde yer bulacaklarını garanti etmez.

Pegasus Havayolları yolcuların araçları için park yeri bulamaması veya gecikmeli yer bulmaları nedeni ile veya bu nedenle uçuşa zamanında yetişememeleri nedeni ile hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmez.

EKOPARK Yol Tarifi

Otopark Ücretleri

Ankara Esenboğa TAV Otopark

Tarifeli iç ve dış hatlarda seyahat eden Pegasus misafirleri, 4.053 araç kapasitesine sahip Ankara Esenboğa Havalimanı Katlı Otoparkı’ndan indirimli ücretlerle faydalanabilecektir. Pegasus misafirleri için indirimli günlük otopark ücreti KDV dahil 27TL’dir.

İzmir Adnan Menderes TAV Otopark

Tarifeli iç ve dış hatlarda seyahat eden Pegasus misafirleri, 2.237 araç kapasitesine sahip İzmir Adnan Menderes Havalimanı Katlı Otoparkı’ndan indirimli ücretlerle faydalanabilecektir. Pegasus misafirleri için indirimli günlük otopark ücreti KDV dahil 23TL’dir.

Otopark alanları Kullanım Koşulları

Pegasus Hava Yolları ile seyahat eden Pegasus misafirleri, indrimli otopark hizmetinden otoparklarda boş yer bulunduğu durumlarda faydalanabilecektir. Pegasus misafirleri gidiş veya dönüş biniş kartlarını ve otopark giriş biletini otopark görevlisine teslim ederek indirimli otopark hizmetinden faydalanabilecektir. Biniş kartlarının ve otopark giriş biletinin teslim edilmemesi halinde Pegasus misafirleri indirimli otopark hizmetinden yararlanamayacak, normal otopark tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Pegasus Hava Yolları, yolcuların otoparka araçları ile geldiklerinde yer bulacaklarını veya kısa süre içinde yer bulacaklarını garanti etmemektedir. Pegasus Hava Yolları yolcuların araçları için park yeri bulamaması veya gecikmeli yer bulmaları nedeni ile veya bu nedenle uçuşa zamanında yetişememeleri nedeni ile sorumluluk kabul etmez. Otopark alanlarının kullanıldığı süre içerisinde hasar gören araçlar nedeniyle ve otoparkta, araç içerisinde bırakılan eşyaların kaybı, hasarı zayi olması nedeniyle Pegasus Hava Yolları’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

St-Etienne Havalimanı’nda ücretsiz otopark imkanı bulunmaktadır.

Online Otopark Hizmeti (Diğer Havaalanları)

Pegasus, ParkCloud iş birliği ile 30’dan fazla ülkede havalimanları ve çevrelerinde bulunan otoparklarda online rezervasyon hizmeti sunuyor. Park yerinizi uygun fiyatlarla hemen ayırtmak için tıklayınız

×
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.