SAYFA BAŞINA DÖN

Seyahat Hakkında Merak Ettikleriniz

Hava Yolları


Hava yolları, insan ya da yük taşımacılığını hava yolu üzerinden yapan şirketlere verilen genel isimdir. Örneğin Türkiye ucuz bilet konusunda hem dış hatlarda hem de iç hatlarda birçok kampanya sunan Pegasus, bir hava yolu şirketi olarak hizmet vermektedir.


Günümüzün en hızlı ve güvenli yolculuk seçeneğini sağlayan hava yolu şirketleri, farklı konseptlere sahip olabilir. Özel birkaç hava yolu şirketi dışında bütün firmalarda ekonomi sınıfı ve business class gibi farklı bilet sınıfı seçenekleri bulunur. Genellikle ucuz uçuşları tercih etmek isteyenler ekonomi sınıfını kullanır. Business class ise ekstra hizmetlerin bulunduğu, yani daha lüks olan sınıftır.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.