tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Türkiye'ye Biletini BolPuanlarınla Al, Sana Özel %40 İndirimle Uç!

Türkiye'ye Biletini BolPuanlarınla Al, Sana Özel %40 İndirimle Uç!

Türkiye’ye biletlerini 23 Şubat’a kadar flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamamdan BolPuanların ile al, vergiler hariç %40 indirimden yararlan! 21 Mart- 8 Haziran 2022 tarihleri arasında uç!

· Satış Tarihi:  16-23 Şubat 2022 (Türkiye yerel saatine göre 16 Şubat 2022 saat 00:00’dan itibaren 23 Şubat 2022 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

· Uçuş Tarihi: 21 Mart – 8 Haziran 2022 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 28 Mart 2022 saat 00:01’den itibaren 21 Nisan 2022 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.) (Kampanya, 27 Nisan – 9 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli değildir.)

· Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Türkiye Uçuşları (Dahil olmayan uçuşların listesini aşağıda bulabilirsiniz.)

· Kampanya İndirim Oranı: BolPuan ödeme yöntemi ile Türkiye bilet alımlarında vergiler hariç %40 İndirim (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

· Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

· “Kampanya’dan yalnızca Pegasus BolBol üyeliğine bağlı e-posta adresine kampanyaya ilişkin bilgi gönderilen yolcularımız yararlanabilmektedir.

·  Kampanyadan yararlanmak için Pegasus BolBol üyeliğine giriş yapman ve yolcu bilgilerini girerken kendi Pegasus BolBol üyelik numaranı (üyeliğinde kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmen gerekmektedir.

Diğer Kurallar:

· Pegasus Genel Kurallar’ı uyarınca BolPuan, Üyelerin Pegasus BolBol Programı kapsamında Pegasus BolBol Genel Kuralları uyarınca kazandıkları ve kullanabildikleri, nakit karşılığı çıkarılmayan, nakit eşdeğeri bulunmayan ve nakde çevrilemez promosyon hesaplama birimini ifade eder.

· Kampanya sadece sana özel olduğundan, sadece sen yararlanabilirsin. PNR’da 1’den fazla kişi bulunması durumunda indirim yalnızca sana uygulanacaktır.

· Kampanyadan yararlanabilmek için BolPuanlarınızın kullanılması zorunludur. BolPuanlarınızla ödeme yapabilmek ve bu kampanyadan yararlanabilmek için hesabınızda en az 2000 BolPuan olması gerekmektedir. 2000 ve üzerinde BolPuanınız olması halinde, hesabınızdaki BolPuanları kullanarak bilet alabilmekte, BolPuanlarınızın bilet alımı için yeterli olmaması halinde eksik kalan bilet tutarını kredi kartı ile ödeyebilmektesiniz.

· Pegasus Genel Kuralları uyarınca BolPuan kullanılarak alınabilecek en düşük bilet tutarı, Yurt Dışı Uçuşlarında 5.000 Bolpuan + vergi ve ek ücretlerdir. (vergi, check-in ve hizmet bedeli)

· BolPuanlarınızla ödeme yapmak için; www.flypgs.com internet sitesinde veya Pegasus mobil uygulamasından gitmek istediğiniz uçuşu arattıktan sonra www.flypgs.com’da sayfanın üst kısmında bulunan “BolPuan ile listele”; Pegasus mobil uygulamasında sayfanın altında bulunan “Uçuşları BolPuan ile Listele”yi seçeneğini seçerek, uçuşları listelemeniz gerekmektedir.  Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Yurt Dışı Sana Özel %40" butonuna tıklandığında, bilete söz konusu indirim yansıyacaktır.

· İndirim kapsamında düzenlenecek olan dış hat biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Dış hatlarda Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler herhangi bir indirime tabi olmaksızın ayrıca ücretlendirilecektir.

· Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

· Pegasus Genel Kuralları uyarınca, BolPuan kullanılarak ödenmiş olan biletlerin iptal edilmesi halinde, Üyeler’den Yurt dışı uçuşları için 55 USD tahsil edilmektedir. Geri kalan bilet tutarı kesintisiz olarak ödenen para ve puan miktarında Üyeler’e iade edilecektir.

· Kampanya kapsamında alınan bilette değişiklik yapılması halinde, değişiklik yapılan uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler ile ilk uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler arasında ücret farkı var ise, yalnızca her bir ücret farkını ödeyerek ancak ceza ödemeden biletinizi değiştirebilirsiniz. Cezasız değişiklik hakkı ile ilgili diğer tüm detaylar için https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/tum-ucuslarda-cezasiz-degisiklik-hakki sayfasını ziyaret ediniz.

· Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

· Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

Kampanyaya Dahil Olmayan Hatlar

İstanbul Sabiha Gökçen - Kahire - İstanbul Sabiha Gökçen

Roma - Bari - Roma

Roma - Palermo - Roma

Antalya - Amsterdam - Antalya

Antalya - Stockholm - Antalya

Antalya - Berlin - Antalya

Antalya - Billund - Antalya

Antalya - Paris - Antalya

Antalya - Köln - Antalya

Antalya - Kopenhag - Antalya

Antalya - Duesseldorf - Antalya

Antalya - Frankfurt - Antalya

Antalya - Goteborg - Antalya

Antalya - Cenevre - Antalya

Antalya - Hannover - Antalya

Antalya - Hamburg - Antalya

Antalya - Helsinki - Antalya

Antalya - Leipzig - Antalya

Antalya - Münih - Antalya

Antalya - Nürnberg - Antalya

Antalya - Stuttgart - Antalya

Antalya - Talin - Antalya

Antalya - Zürih - Antalya

Bodrum - Köln - Bodrum

Roma - Bari - Roma

Roma - Katanya - Roma

Roma - Torino - Roma

Roma - Lamezia Terme - Roma

Roma - Palermo - Roma

Roma - Cenevre - Roma

Roma - Napoli - Roma

  

Yukarı Yukarı